آلمان در انتهای راه: شما در آخرین جنگ شکست خوردید، آقای فلیک!


کد خبر: 1964370
19 سپتامبر 1402 در 09:52
883 بازدید

1
چشم انداز

هانسی فلیک سرمربی تیم ملی آلمان روزهای سختی را سپری می کند و تلاش های او برای بهبود وضعیت این تیم نتیجه ای در بر نداشته است.

آلمان در انتهای راه: شما در آخرین جنگ شکست خوردید، آقای فلیک!

به گزارش “ورش سای”، وضعیت و وضعیت تیم تغییری نیست. شکست 4-1 مقابل ژاپن یادآور اتفاقات جام جهانی بود، شکستی که این تیم مستحق آن بود و نشان داد که میزبان یورو حتی از نظر سطح چقدر وخیم است و بحث ها را برانگیخت. از سرمربی تیم ملی آلمان شروع کنیم. از دیدارهای ملی در ژوئن مشخص بود که استراتژی ها و بررسی های کادر فنی هانسی فلیک کارساز نبود. در عوض ما تیمی را در زمین دیدیم که سختی می‌کشید، اما از نظر دفاعی بسیار آسیب‌پذیر بود، در حمله به دنبال راه‌حل بود، اما به‌طور فزاینده‌ای از هم گسیخته و بدون برنامه به نظر می‌رسید.

از سوی دیگر، ژاپن تمام ویژگی هایی را که آلمان در سال گذشته فاقد آن بود نشان داد: تیمی که اعتماد به نفس نشان می دهد و از بازی لذت می برد و همه دقیقاً می دانند که در آن چه می خواهند بکنند و دیگران چه هستند. قصد انجام دادن؟

سوت بلند و مداوم هواداران که از دو نیمه آغاز شد و پس از پایان بازی شدت گرفت، فضای عجیبی را در ولفسبورگ به وجود آورد. آخرین باری که آلمان در سه بازی متوالی شکست خورد، تحت هدایت فرانتس بکن باوئر در سال 1985 بود که به انگلیس، مکزیک و اتحاد جماهیر شوروی باخت.

1922918

پس از رسوایی شرم آور شب گذشته، اکنون شک و تردیدهایی در مورد اینکه آیا فلیک می تواند تنها 9 ماه تا شروع مسابقات یورو 2024 که این کشور میزبان آن کشور است، جریان را به نفع خود تغییر دهد، ایجاد شده است. بحث بعدی در بازی سه شنبه شب مقابل فرانسه به عنوان نایب قهرمان جهان خواهد بود.

تصمیم گیرندگان اصلی فدراسیون فوتبال آلمان، از جمله برند نودورف، هانس یواخیم واتزکه و رودی فولر، همگی در یک مکان ویژه نشسته بودند. فولر قبلا معتقد بود که باید از فلیک با تمام وجود حمایت شود، اما با توجه به این نوع نمایش و عدم پیشرفت تیم ملی آلمان در ماه های اخیر، می توان به جرات گفت که او در آخرین بحث شکست خورده است.

در ادامه بازی شب ایمان و اعتماد هواداران به این تیم را از بین برد و آنها در فاصله 9 ماهه تا شروع یورو به شدت نگران این وضعیت هستند. مستند همه یا هیچ آمازون، که تاریخچه جام جهانی فاجعه‌بار 2022 آن‌ها را به تصویر می‌کشد، کاملاً روشن کرد که این تیم هیچ انگیزه یا هدفی ندارد.

تلاش این تیم برای بازگشت به رده اول رقابت‌ها در پنج بازی ملی از ابتدای سال با اختلاف کم شکست خورده است، به ویژه در برابر اوکراین (3-3)، لهستان (1-0) و کلمبیا (2-0) در ژوئن. ، اما دیشب نمایش مقابل ژاپن یک فاجعه همه جانبه بود.

تلاش بازیکنان آلمان برای عملکرد خوب در نیمه اول مشهود بود اما باز هم نتیجه ای نداشت. آنها گلهای بسیار عجیبی گرفتند. دو گلی که تیم قبل از پایان نیمه اول دریافت کرد، ربطی به تغییر سیستم نداشت، اما اشتباهات فردی و نیکو شلاترباخ نقش کلیدی را ایفا کرد.

1922900

آلمان در 4 بازی از 6 بازی اخیر خود حداقل 2 گل دریافت کرده است و تنها در 17 بازی اخیر خود مقابل تیم های قدرتمندی مانند پرو و ​​عمان موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد. این آمار نشان دهنده ضعف جدی این تیم در خط دفاعی است. فیک سعی دارد همه اینها را اصلاح کند.

او در گفتار و عمل نشان داده است که دوران سازش به سر آمده است. امضای قرارداد با لئون گورتسکا، انتخاب ایلکای گوندوگان به عنوان کاپیتان جدید، انتقال یاشوا کیمیچ به سمت راست خط دفاعی همگی نشان می دهد که فلیک در تلاش است تا امپراطوری جدیدی را در تیمش راه اندازی کند و ساختار جدیدی را در زمین پیاده کند. اما این تغییرات باعث بهبود وضعیت کلی نشد.

حتی پس از بازی، بازیکنان نتوانستند در مورد روشی متداول برای تشکر و عذرخواهی از هواداران به توافق برسند، برخی به چپ و برخی دیگر به راست.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances