آلمان 1 & ژاپن 4 باورنکردنی، تکان دهنده و تکرار نشدنی!

[ad_1]

کد خبر: 1964304
سپتامبر 19, 1402 در 00:25
17.1 هزار بازدید |

91
چشم انداز

بحران DFB ادامه دارد، سوت ها علیه مانشافت به صدا درآمد

باخت چهار تیم مانشافت مقابل تیم ملی ژاپن یک پدیده واقعا آلمانی است.

آلمان 1 - ژاپن 4: باورنکردنی، تکان دهنده و تکرار نشدنی!

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ژاپن بزرگترین شکست تاریخ خود را در دیداری دوستانه تجربه کرد و با چهار گل مغلوب آبی پوشان شرق آسیا شد، تیمی که سرآمد شرق آسیا است و حالا با این پیروزی عظمت خود را نشان می دهد. تمام دنیای فوتبال را می کشد.

پیچ پرسپولیسشگفتی بزرگ: گل، گل پشت سر!
اما همه چیز آنطور که بسیاری از هواداران حاضر در ورزشگاه تصور می کردند برای آلمان خوب پیش نرفت. اولین فرصت جدی بازی روی حرکت سوگاوارا از جناح راست به دست آمد و اتوئو پیر پاس او را قطع کرد تا دروازه ترشتگن در دقیقه 11 به طرز عالی باز شود.

با این حال آلمان بازی را در دست گرفت و شاگردان هانسی فلیک که نمی خواستند در پایان فیفا شغل سرمربی خود را از دست بدهند، با ضربه لروی سانه از سمت چپ به گل رسیدند. در این صحنه، ویرتس با ظرافت وارد اتاق دفاع ژاپن می شود و موفق می شود خود را به Sane برساند تا دروازه را با زیبایی هرچه بیشتر باز کند.

1922840

اما این پایان کار نبود و شگفتی دیگری در انتظار بازی بود. در حالی که اسلاتربرگ مدافع دورتموند در سمت چپ آسیب پذیر به نظر می رسید، ساگارا یک بار دیگر به جلو حرکت کرد و پاس خود را به محوطه جریمه ارسال کرد و این بار برای آیاسه که خوشبختانه گل دوم را به ثمر رساند.

پیچ پرسپولیسترشتگن: ناجی بزرگ مانشافت
در نیمه دوم، آلمان پر از حملات بود و تعویض های متوالی یکی پس از دیگری به ژاپن فرصت می داد و شاید بدون ترشتگن، بازی نتیجه عجیب تری را ثبت می کرد. . تنها با گذشت 17 ثانیه از نیمه دوم، دروازه بان موفق شد ضربه جونیا اتوئو را دفع کند.

1922839

البته مکان بعدی ژاپن بود. سامورایی آبی این بار روی ضربه میتوما فرصت گلزنی داشت و همکاری ترشتگن با کامادا بی نتیجه بود. فلیک امیدوار بود ورود گراس، مولر و گوسنز نتیجه را تغییر دهد و تغییرات هاجیمه موریاسو در نهایت طلا را به دست آورد.

فرار دیدنی ژاپنی ها در دقیقه 70 باعث شد که ضربه آسانو تعویضی توسط ترشتگن با دست چپ دفع شود تا ضربه میتوما با واکنش دروازه بان همراه شود.

آلمان سپس به حملات خود ادامه داد اما پاس های بی هدف و پاس های متوالی پشت محوطه جریمه منجر به ایجاد موقعیت های ویژه نشد. در دقایق پایانی بازی، موریاسو به نیمکت بازگشت و سه ستاره تاناکا، کوبو و دوآن را احضار کرد.

1922855

پیچ پرسپولیسچهار میخ روی تابوت منشفت
در حالی که آلمان حلقه محاصره را تنگ می کرد، فرصت طلبی باورنکردنی ستارگان ژاپنی به هانسی فلیک فشار نهایی را داد. در دقیقه 90 که بازیکنان آلمان کاملا ژاپن را در نیمه خود محبوس کرده بودند و البته حریف اجازه ایجاد موقعیتی را نمی داد، یک اشتباه همه چیز را خراب کرد.

گوسنز پس از ناکامی در پاس دادن به بازیکن ژاپنی به سمت دروازه خودی چرخید، اما تاکفوسو کوبو ناگهان توپ را از او ربود و به سرعت به سمت دروازه حریف حرکت کرد تا کوبو در حالی که آلمانی انتظار دفع دیگری از ترشتگن را داشت، گلزنی کرد. ببند و پاس را گرفت و دروازه خالی را باز کرد.

1922854

شکست شرم آور آلمان به اینجا ختم نشد. تنها سه دقیقه بعد و در حالی که آلمان رویای پیروزی و انتقام را در سر داشت، ارسال تاکفوسو کوبو از سمت راست با ضربه تاناکای تعویضی همراه شد و توپ در کمال تعجب در گوشه دروازه قرار گرفت.

مهاجم فورتونا دوسلدورف به طور کامل سرش را چرخاند و توپ را از دستان ترشتگن دور کرد و به گوشه دروازه فرستاد و یک ضربه سر آرام اما تماشایی را به گل تبدیل کرد تا آلمان را به خانه برساند.

1922856

این احتمالا مهم ترین و بزرگترین عملکرد ژاپن در یک بازی دوستانه و البته بدترین شکست آلمان مقابل یک تیم آسیایی است که احتمالا در بدترین زمان ممکن بر سر هانسی فلیک افتاد. با این شکست، حالا خیلی ها احساس می کنند که خروج او قطعی است یا حداقل با نتیجه ای غیر از برد سخت مقابل فرانسه.

البته با وجود حملات قدرتمند و سریع ژاپن در این بازی و البته چهار گل و پیروزی بی چون و چرای شاگردان موریاسو، آلمان در جریان بازی بر توپ و میدان مسلط بود اما نتوانست پاس بدهد. مانع تیم قوی و دفاعی هاجیمه موریاسو.

1922857

این پیروزی برای رقبای آسیایی ژاپن در آستانه جام ملت های آسیا خط سنگینی است – تیمی که با تیمی پر ستاره و تیمی منسجم، مدعی برتر قهرمانی این قاره محسوب می شود.

[ad_2]

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما