آموزش ابتدایی قاب گوشی موبایل Duty


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن آگهی را نمایش می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

با توجه به انتشار بازی موبایل کلاف دیوتی افراد زیادی به بازی با موبایل علاقه مند شده اند. کالاف دیوتی به عنوان بهترین بازی کامپیوتری در ژانر شوتر اول شخص شناخته می شود که پس از عرضه نسخه موبایلی محبوبیت خود را در بین گیمرها دو چندان کرد. شاید به دلیل وجود حالت های مختلف در این بازی شوتر، کلاف دیوتی موبایل برای یادگیری کمی زمان ببرد، اما می توانید با یادگیری ترفندهای مختلف ساعت ها از انجام این بازی اکشن و هیجان انگیز لذت ببرید. مطمئن باشید با کمی تمرین می توانید به سرعت مهارت های خود را در این بازی ارتقا دهید.

لازم به ذکر است که علاوه بر آموزش ها و ترفندهای کالاف دیوتی، می توانید از این آدرس (https://igame.ir /dlc) و سایر بازی های اکشن کالاف دیوتی به ایموت ها، پاس های نبرد، اسلحه ها، پوسته ها و پیشنهادات خرید دسترسی داشته باشید. . آیتم ها و بسته های بازی در این مقاله می خواهیم شما را با اصول پیروزی تضمینی در نبرد این بازی شوتر آشنا کنیم.

آموزش حالت چند نفره بازی موبایل کالاف دیوتی

یکی از محبوب ترین قسمت های Call of Duty Mobile، بازی چند نفره آنلاین است. در اکثر حالت های این قسمت به دو گروه مختلف تقسیم می شوید و بسته به حالت بازی باید دشمنان خود را شکست دهید. در بسیاری از حالت های بازی چند نفره، هدف اصلی شما از بین بردن دشمنان و رسیدن به یک امتیاز مشخص است. مهمترین قسمت آموزش موبایل کالاف دیوتی مربوط به شناخت نقشه ها و سلاح های حالت های مختلف بازی چند نفره آنلاین می باشد.

مهم ترین حالت در قسمت چند نفره آنلاین بازی کالاف دیوتی

هر یک از حالت های بازی کالاف دیوتی استراتژی خاص خود را دارد و برای برنده شدن باید به انواع حالت ها و الزامات هر کدام تسلط داشته باشید. بازی Kalaf Duty دارای 4 حالت است:

  • حالت: خط مقدم، تیمی که ابتدا به نقطه مشخص شده برسد برنده است
  • حالت: به دنبال و نابود کردن یادآور بازی به یاد ماندنی Counter Strike
  • حالت: برتری شما باید از موقعیت خود در برابر دشمنان در نقطه خاصی از نقشه دفاع کنید
  • حالت: Team Deathmatch از نظر قوانین مشابه حالت Frontline است

در هر مبارزه یکی از نقشه های مختلف را در قسمت چند نفره آنلاین وارد می کنید. برای برنده شدن در بازی موبایل کالاف دیوتی ابتدا باید با تمرین زیاد نقشه های این بازی را بشناسید. در ادامه به چند نکته کلیدی برای برنده شدن در حالت های مختلف بخش چند نفره می پردازیم.

استفاده از سلاح های مناسب و طراحی چیدمان

همانطور که اشاره کردیم در حالت چند نفره باید در نقشه های مختلف با دشمنان خود مبارزه کنید. انتخاب سلاح های مناسب برای مبارزه با دشمنان عامل اصلی موفقیت شما در جنگ است. در قسمت انتخاب اسلحه می توانید چیدمان را برای خود طراحی کنید.

هر طرح دارای سلاح ها و توانایی های منحصر به فردی است که برای سبک خاصی از مبارزه طراحی شده است. به عنوان مثال، می توانید یک طرح را به سبک تک تیرانداز اختصاص دهید. در حال حاضر، شما می توانید چهار طرح مختلف برای شخصیت خود ایجاد کنید.

مزایای استفاده از کالاف دیوتی موبایل

یکی از مهم ترین مراحل آماده سازی کاراکتر برای شروع نبرد در حالت چند نفره که باید در آموزش کالاف دیوتی موبایل به آن اشاره کنیم، انتخاب پرک با توجه به استراتژی و سبک بازی شماست. به عنوان مثال، می توانید از امتیاز Silencer برای طرح بندی تک تیرانداز استفاده کنید. این امتیازات با بالا رفتن سطح برای شخصیت شما صادر می شود و می توانید از آنها در مبارزات خود استفاده کنید.

از تفنگ تک تیرانداز استفاده کنید

بازی Kalaf Duty دارای تفنگ های زیادی است. سلاح ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: تفنگ، تفنگ تک تیرانداز و سلاح سرد. سلاح های تک تیرانداز همچنین شامل تفنگ تک تیرانداز پیشرفته (DMR) می شود. برخی از تفنگ های معروف این دسته عبارتند از: DL Q33، Kilo Bolt-Action و XPR-50، تعدادی از این تفنگ ها را نیز می توان با خرید 80 CP Mobile Duty Case تهیه کرد.

سلاح ها در بخش مهارت های اپراتور

بازی Kalaf Duty دارای تفنگ های زیادی است. سلاح ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: تفنگ، تفنگ تک تیرانداز و سلاح سرد. سلاح های قسمت مهارت اپراتور در واقع سلاح های قدرتمندی هستند که با بالا رفتن سطح در بازی موبایل Callaf Duty برای شما رها می شوند. در حال حاضر تعداد این سلاح ها به 7 مدل مختلف رسیده است که می توانید با توجه به استراتژی خود برای نبرد از هر کدام از این سلاح ها استفاده کنید. این سلاح ها در طول مبارزه و در طول زمان فعال می شوند و نقش حیاتی در پیروزی شما دارند.

درخواست پشتیبانی هوایی

ایردراپ ها مهم ترین دلیل موفقیت و پیروزی شما در جنگ کلاف دیوتی هستند و اهمیت آن ها را نمی توان در آموزش موبایل کلاف دیوتی نادیده گرفت. هنگامی که امتیاز و تعداد کشته های شما در طول نبرد به مقدار مشخصی رسید، می توانید درخواست پشتیبانی هوایی کنید. نیروی هوایی به کمک شما می آید و دشمنان را از سر راه پاک می کند.

توجه به صدای پاهای دشمنان؛ مهمترین نکته

یکی از نکات قابل توجه بازی موبایل کالاف دیوتی استفاده از صداهای واقع گرایانه در میدان نبرد است که تجربه شگفت انگیزی را در اختیار گیمرها قرار می دهد. به طوری که با صداها می توانید موقعیت دشمنان را شناسایی کنید. نکته مهم در آموزش کلاف دیوتی موبایل توجه به صدای قدم های دشمن است. در نتیجه توصیه می کنیم هنگام بازی از هدفون استفاده کنید.

آموزش مود موبایل بتل رویال کالاف دیوتی

در ادامه آموزش کالاف دیوتی موبایل، وقت آن رسیده است که با روش مناسب مبارزه در حالت محبوب بتل رویال آشنا شوید. بتل رویال یکی از جذاب ترین حالت های بازی های شوتر است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. در شروع بازی Battle Royale Duty، صد گیمر از هواپیما با چتر نجات می افتند و با یافتن سلاح ها و تجهیزات پیشرفته برای بقا می جنگند. بازیکن یا تیمی که بتواند تا آخرین لحظه زنده بماند و تمام دشمنان را نابود کند، برنده بازی است.

مهمترین نکات آموزشی برای موفقیت در Battle Royale Role Duty عبارتند از:

  • دانش کامل نقشه
  • تا جایی که امکان دارد سلاح، تجهیزات و مهمات جمع آوری کنید
  • استفاده از آدرنالین برای بازگرداندن سلامتی
  • ثابت نبودن در نقطه ثابت و داشتن تحرک
  • کمک و نجات همکاران
  • از قطره برای جمع آوری سلاح استفاده کنید

خرید CP از سایت آی گیم کالاف دیوتی موبایل

خرید سلاح و تجهیزات مهم ترین عامل موفقیت شما در نبردهای مختلف است. در نتیجه باید با کالاف دیوتی موبایل آشنا شوید و همچنین ترفندهای این بازی را بیاموزید و آیتم ها و سلاح های پیشرفته را نیز خریداری کنید. برای خرید آیتم های مختلف در بازی کالاف دیوتی باید از CP استفاده کرد. اگر قصد خرید CP برای ارتقا یا خرید آیتم های جدید را دارید، کافیست کلمه خرید سی پی بازی را در گوگل و در رتبه اول جستجو کنید، یعنی روی سایت igame (https://igame.ir) کلیک کنید.

تمرین مداوم؛ مهمترین نکته در آموزش وظیفه سیار

کالاف دیوتی یکی از جالب ترین بازی های منتشر شده برای موبایل است که طرفداران زیادی دارد. برای موفقیت در این بازی باید راه درست استفاده از تمامی نقشه ها و سلاح ها را بدانید. بهترین راه برای کسب تجربه و موفقیت در بازی کلاف دیوتی تمرین در حالت های مختلف این بازی است. با صرف زمان و شرکت در مبارزات متعدد می توانید به سرعت سطح خود را در بازی Kalaf Duty ارتقا دهید.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances