آنچلوتی: من یک برنامه ویژه برای پاری سن ژرمن دارم – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1813628 |
13 اسفند 1400، 16:00 |
13,308 بازدید |

14
نظرات

همه در رئال با انگیزه هستند

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید از برنامه تاکتیکی متفاوتی برای بازی پاری سن ژرمن خبر داد.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید از هفته بیست و هفتم لالیگا عصر فردا در برنابئو میزبان رئال سوسیداد است. سویا که امشب در آلاوس با تیم دوم روی اسکوربورد بازی می کند، در صورت برد اختلاف را به سه امتیاز کاهش می دهد و طبیعتا فشار روی رئال بیشتر می شود.

تونی کروس برای بازی فردا مصدوم است و ساعتی پیش اعلام شد که فدا والورده به دلیل بیماری به میدان نمی رود.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت:حسام به من گفت که در شرایط خوبی هستیم و البته خوب تمرین کردیم. شرایط بهتری نسبت به هفته گذشته داریم و تعهد و اشتیاق را در تیم می بینم. ما برای مرحله پایانی فصل آماده هستیم و می دانم سوسیداد چقدر سخت است. فردا خواهد بود. من معتقدم که او برنده خواهد شد.”

غیبت کروس و والورده: « هیچکدام برای بازی فردا در دسترس نیستند. امیدوارم مصدومیت کروس بهتر شود چون مشکل او زیاد جدی نیست و مصدومیت جزئی دارد. فکر نمی کنم در این چند روز هیچ کدام از بازیکنان آسیب بدنی پیدا کنند.

مقصر مصدومیت کروزکروس در بازی مقابل آلاوس استراحت کرد و مصدومیت او به دلیل فشرده بودن بازی ها و حضور مداوم او در لیست نیست. گاهی اوقات شما شانس دارید و باید با مصدومیت آن را جبران کنید. یک مرحله حساس و تعداد مصدومان تیم زیاد نیست آلابا به دلیل مصدومیت یک هفته از میادین دور است.شرایط بدنی تیم خوب است و مصدومیت کروس جدی نیست.

دو سال تا بازی برای گرت بیل و برنابئو فاصله دارد: « آره برای من هم عجیبه او مشکلات زیادی داشت. او مقابل ویارئال بازی کرد و عملکرد خوبی داشت.”

فهرست اصلی بازی مقابل سوسیداد و پاری سن ژرمن: « کریم بنزما در دسترس است اما از این به بعد لیست فردا و چهارشنبه را اعلام نمی کنم. در حال حاضر با سوسیداد بازی می کنیم که فینال است. بهترین تیم نیز بازی خواهد کرد.”

برنامه بازی با پاری سن ژرمن: « در حال حاضر ما روی بازی با سوسیداد تمرکز کرده ایم و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود. برنامه بازی با پاری سن ژرمن نیز متفاوت و خاص خواهد بود و من خوشبین هستم که کارساز باشد.

وضعیت آلابا:او هیچ مشکلی ندارد و خوب تمرین کرده است، بنابراین قطعا فردا بازی خواهد کرد.

در هلند و امباپه رئال: من نمی توانم به این سوال پاسخ دهم. من می خواهم در مورد بازیکنان تیم خودم صحبت کنم، نه آنهایی که عضو باشگاه دیگری هستند.”

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم