آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان در جشنواره آمریکایی

[ad_1]

ویدئوی مصاحبه انگلیسی علیدوستی در این جشنواره که اخیرا با فیلم جدیدش «اورکا» در جشنواره فیلم سانتا باربارا در آمریکا حضور یافته بود، در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفت.

ترانه علیدوستی که به همراه سحر مصیبی کارگردان اورکا در این جشنواره حضور داشت، گفت: این فیلم درباره یک زن ورزشکار ایرانی است که دارای سه رکورد جهانی گینس است اما هویت یک ورزشکار را مشخص می کند، او به دلیل شنا در کشور خود وجود ندارد. رسما ممنوع است.» زنان در ایران ممنوع هستند و فیلم بر اساس یک شخصیت واقعی و یک داستان واقعی ساخته شده است.

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

پس از انتشار مصاحبه ترانه علیدوستی، ادعای ممنوعیت شنای زنان در ایران حاشیه ساز شد و واکنش هایی از جمله واکنش فدراسیون شنای ایران به دنبال داشت.

شهرناز ورنوس نایب رئیس بانوان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو از علیدوستی برای تماشای رکوردشکنی مسابقات شنای بانوان که اسفندماه امسال در تهران برگزار می شود دعوت کرد.

ورنوس گفت: ابتدا از خانم ترانه علیدوستی به خاطر رسیدگی و رسیدگی به این رشته تشکر می کنم اما از اینکه علی رغم این نگرانی اخبار این حوزه را دنبال نکردند بسیار متعجبم. وی به خبرگزاری برنا گفت. در دو سال گذشته که با وجود کرونا تمام استخرها تعطیل بود به هیچ وجه محدودیتی برای فعالیت نداشتیم و اخیرا فقط چهار مسابقه در قسمت بانوان در قالب جام و جشن برگزار کردیم که خوب بود. اخذ شده. ما در 20 و 20 اسفندماه امسال مسابقات رکوردشکنی داریم، از خانم علیدوستی شخصا دعوت می کنم که تشریف بیاورند و فعالیت بانوان ایرانی در شنا را تماشا کنند.

وی ادامه داد: فعالیت بانوان در رشته شنا تنها مربوط به چند سال اخیر نیست، من از سال 71 در تیم ملی شنای بانوان عضویت دارم و در حال حاضر نیز به عنوان نایب رئیس بانوان به وظیفه خود ادامه می دهم و حتی میزبان مسابقات اسلامی نیز بوده است. بازی‌های کشوری در سال 92 که شامل شنای بانوان نیز می‌شد. «ما دیگر در تعدادی از مسابقات برون مرزی شرکت نمی‌کنیم، این به دلیل معیارها و شرایط تعریف‌شده برای شنای بانوان ایرانی است و این دلیل نمی‌شود که بانوان ایرانی شنا کنند. همون روش.”

روزنامه کیهان در اعتراض به ترانه علیدوستی نوشت:

متأسفانه اظهارات برخی از سلبریتی ها در مورد موضوعاتی که هیچ اطلاعی از آن ندارند، بعضاً موضوع تبلیغات و منابع خبری علیه ایران توسط رسانه های خارجی می شود.

روزنامه وطن امروز نوشت: شیرجه رفتن در حوض خالی ترانه علیدوستی است! او یادداشتی تند نوشت با عنوان آورده شده:

اگر ادعای علیدوستی صحت داشته باشد و اساساً بانوی ورزشکار ایرانی هویت نداشته باشد، کیمیا علیزاده چگونه قبلاً مدال المپیک را کسب کرده است؟ نکته تلخ ماجرا این بود که کیمیا بعد از رفتنش بعد از این همه توجه به او و فضایی که برای او و دیگر دختران ایرانی برای حضور در میادین جهانی و المپیک ایجاد شد حرف هایی زد که همه را آزار داد. . . .

ما نمی دانیم که آیا این ماهیت آب و هوای آن سوی مرز بوده که به محض خروج از ایران باعث چنین مصاحبه هایی شده است. اتفاقاً ترانه علیدوستی از اساس اشتباه است و شنونده طبیعتاً تصویری بسیار بسته و عجیب از کشورمان در ذهنش شکل می دهد. وقتی این سیاه نمایی توسط یک بازیگر ایرانی انجام می شود، از منتقد مغرض آن سوی آب ها چه انتظار دیگری می توان داشت؟

ترانه علیدوستی بعدا در حاشیه مصاحبه اش در جشنواره آمریکا در اینستاگرام واکنش نشان داد.

او در استوری اینستاگرام خود نوشت: زنان ایرانی رسمی هستند و ممنوعیت شنای بین المللی نظر شخصی من نیست. داستان اورکا فیلمی مبتنی بر واقعیت است که رویدادها، دیالوگ ها و قوانین مستندی دارد. داستان این ممنوعیت، داستان قهرمانان زیستی مانند الهام اصغری است.

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

اورکا یک فیلم درام ورزشی به کارگردانی سحر مصیبی، نویسندگی طلا معتضدی و تهیه کنندگی مشترک مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی است.

این فیلم که در سال 1400 فیلمبرداری شده است، داستان واقعی الهام سادات اصغری رکورددار شنای ایران است که در اوایل دهه 90 اتفاق می افتد. در آن زمان وزارت ورزش و جوانان از ثبت رکورد او خودداری کرد و اقدام اعتراضی اصغری تبعات زیادی داشت.

علاوه بر ترانه علیدوستی بازیگر نقش اول فیلم، مهتاب کرامتی، مهتاب نصیرپور و مسعود کرامتی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

سحر مصیبی پیش از این مستند «صفر تا سکو» را درباره فراز و نشیب خواهران منصوری که از ووشوکاران مشهور ایرانی هستند جلوی دوربین برد.

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

آهنگ علیدوستی انگلیسی زبان

خرید تا 1.000.000 تومان و پرداخت ماه آینده

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما