آیا مالک ثروتمند PSG به زندان خواهد رفت؟ – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1814489 |
18 شهریور 1400 شهریور 15:39 |
833 بازدید |

0
نظرات

بلای جدید ناصر الخلیفی;

دادستان برای ناصر الخلیفی، مالک باشگاه پاری سن ژرمن، در صورت مجرم شناخته شدن در دادگاه، به دنبال مجازات زندان بود.

به گزارش “ورزش سه”، ناصر الخلیفی، مالک متمول قطری پاری سن ژرمن دچار دردسر بزرگی شده و به زودی ممکن است راهی زندان شود. ناصر الخلیفه به بازی های تحت کنترل فیفا برای جام های جهانی 2026 و 2030 متهم شده است و یک دادستان سوئیسی برای ناصر الخلیفی، رئیس پاری سن ژرمن، به دلیل نقشش در این بازی، خواهان 28 ماه زندان شده است. حادثه.

البته دادگاه تجدیدنظر ناصر آل خلیفه این هفته آغاز شد و مالک ثروتمند همچنان فرصت دفاع از خود را دارد. جرمی واکه، دبیرکل سابق فیفا نیز متهم به کمک و همکاری با ناصر الخلیفه است و ممکن است به زودی محکوم شود. شواهد نشان می دهد که واک در یک خانه تعطیلات اجاره ای در ساردینیا اقامت داشته است که در سال 2013 توسط یک شرکت قطری به رهبری ناصر الخلیفه خریداری شده است که نشان دهنده مشارکت وی در جنایت است. در واقع از همان سال فیفا حق پخش جام جهانی در خاورمیانه و شمال آفریقا را برای شبکه Intersport گسترش داد.

بین سال های 2013 تا 2015، فیفا تصمیم گرفت جام جهانی 2022 قطر را از ژوئن و جولای به زمستان و نوامبر و دسامبر به دلیل گرمای شدید قطر در ماه های تابستان موکول کند. والکه در آن زمان هیئت مشاوران فیفا را اداره می کرد و به همین جرم متهم شد. اگر واک مجرم شناخته شود، بنا به درخواست دادگاه سوئیس ممکن است با 35 ماه زندان روبرو شود.

این دو در اولین جلسه دادگاه جنایی فدرال در سال 2020 تبرئه شدند، اما اکنون روند تجدید نظر آغاز شده است. واک پیش از این به دلیل جعل اسناد مربوط به 1.0 1.04 میلیون رشوه از قراردادهای پخش جام جهانی در ایتالیا و یونان به شرکت خود به 120 روز زندان محکوم شده بود. آل خلیفه و والکه روز دوشنبه پس از اعتراض دادستان های فدرال به دستورات دادگاه 2020 در دادگاه بلینزونا حاضر شدند و تصمیم نهایی به زودی گرفته خواهد شد.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما