آیفون 14 احتمالا با قابلیت های ماهواره ای پیشرفته دیجیاتو عرضه خواهد شد

[ad_1]

اگرچه سریال آیفون 13 عمر آنها کوتاه است، اما اپل روی نسل بعدی آنها کار می کند. اکنون گزارش جدیدی می گوید که اپل به دلیل طراحی جدید، به صفحه نمایش کشیده تر برای مدل های Pro 14 خانواده آیفون 14 روی آورده است. کوپرتینویی ها همچنان در حال کار بر روی قابلیت های ماهواره ای هستند که می توانند به این نسل از آیفون ها راه پیدا کنند.

اگرچه چند ماه تا معرفی نسل بعدی آیفون ها باقی مانده است، اما مدت هاست که شاهد گزارش ها و شایعات پیرامون آن ها هستیم. اکنون آخرین گزارش 9to5Mac جزئیات بیشتری در مورد این محصولات به ما می دهد.

جزئیات جدید در مورد آیفون 14

آیفون 14

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که چهار مدل جدید از سری آیفون 14 نیز وجود دارد، اما این بارمینیطبق گزارش جدید، آیفون 14 جدید (با کد D27 و D28) در دو نسخه 6.1 اینچی و 6.7 اینچی عرضه خواهد شد و تولید نسخه 5.4 اینچی یا مینی متوقف خواهد شد.

نسخه‌های استاندارد آیفون ۱‌۴ همان وضوح صفحه‌نمایش آیفون ۱۳ پرو و ​​آیفون ۱۳ پرو مکس را خواهند داشت. با این حال، گفته می شود که صفحه نمایش آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس کمی قدیمی است. بالاتر اپل قادر خواهد بود طرح جدیدی را با “سوراخ ها و بریدگی های کپسولی شکل” در بالای صفحه نمایش خود قرار دهد.

منابع 9to5Mac روی تراشه این دستگاه ها نشان می دهد که دو مدل آیفون 14 هستند تراشه A15 مجهز خواهد شد و دو مدل دیگر الف هستند تراشه کاملا نو خواهد داشت. اپل در حال حاضر دو نسخه از تراشه A15 دارد که یکی از آنها دارای هسته گرافیکی بزرگتر و 6 گیگابایت رم (موجود در آیفون 13 پرو) است. با این حال، اپل ممکن است از نسخه پیشرفته تراشه A15 Bionic در مدل های پایه آیفون 14 استفاده کند، زیرا منابع امسال فاش کرده اند که همه تلفن های آیفون دارای آن هستند. 6 گیگابایت رم آنها خواهند بود.

ویژگی های ماهواره آیفون 14

آیفون 14

مینگ چی کو، تحلیلگر معروف محصولات اپل، می گوید که قبل از معرفی آیفون 13، این شرکت روی ویژگی ها کار می کرد. ارتباطات ماهواره ای برای مدل های آینده آیفون البته این ویژگی ها به سری آیفون 13 اضافه نشدند، اما حالا گفته می شود کوپرتینویی ها روی اتصال ماهواره ای آیفون ها کار می کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا این فناوری برای آیفون 14 آماده می شود یا خیر، اما اپل در حال آزمایش نمونه های اولیه این ویژگی است. ارسال پیامک از طریق ماهواره این را میسر کن.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم