احتمالا OnePlus در حال توسعه OxygenOS 13 & Zomit است

[ad_1]

تاریخچه OnePlus 10 جالب است زیرا از روزهای اولیه فروش فوری OnePlus One تا عرضه آنلاین معمولی جدیدترین پرچمدار این شرکت، OnePlus 10 Pro تنها محصول محدود فعلی سری OnePlus 10 است. چینی ها. OnePlus 10 Pro از رابط اختصاصی ColorOS استفاده می کند، اما انتظار می رفت نسخه جهانی این محصول با سیستم عامل یکپارچه OnePlus-Oppo عرضه شود. به نظر می رسد OnePlus در حال حاضر روی OxygenOS 13 کار می کند و این خبر بسیاری از کاربران و طرفداران این برند را سردرگم کرده است.

به گفته XDA، OnePlus در انجمن‌های خود اعلامیه‌ای منتشر کرده است که از اپلیکیشن‌ها دعوت می‌کند تا به بحث Open Ears در مورد OxygenOS 13 بپیوندند. این اعلامیه جزئیات بیشتری در مورد آنچه که OxygenOS 13 ارائه خواهد کرد ارائه نکرد، اما نشان می دهد که OnePlus در حال حاضر قصد ندارد برند OxygenOS را کنار بگذارد. این خبر بسیار جالب است زیرا OxygenOS OnePlus قبلاً با پایگاه کد Oppo ColorOS ادغام شده است و مسیر پیش روی این شرکت با سیستم عامل یکپارچه OnePlus-Oppo هنوز ناشناخته است.

اکسیژن 13

به عنوان یادآوری، OnePlus Rolling 2 اولین دستگاهی بود که با OxygenOS راه اندازی شد و سپس با ColorOS دوباره منتشر شد. واضح بود که OxygenOS 11.3 در Rolling 2 بیشتر شبیه یک پوسته سفارشی در ColoOS است تا OxygenOS در دستگاه های قبلی OnePlus مانند OnePlus 9. زمانی که OnePlus 9 به‌روزرسانی OxygenOS 12 مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرد، گوشی در واقع به کد ColorOS تغییر یافته به‌روزرسانی شد، اما باگ‌هایی در نسخه اصلی وجود داشت که باعث شد بیلدها معکوس شوند و سپس در نسخه‌های جدیدتر منتشر شوند.

طبق برنامه اولیه OnePlus، سیستم عامل OnePlus-Oppo یکپارچه فراتر از یکپارچه سازی کد خواهد بود. این ترکیب برای ارائه یک تجربه سریع و پایدار OxygenOS و ویژگی های ColorOS غنی طراحی شده است. پرچمدار بعدی OnePlus در سال 2022 عرضه می شود و این محصول اولین دستگاهی خواهد بود که از سیستم عامل یکپارچه OnePlus-Oppo استفاده می کند. همچنین گفته شد که این ارتقا در نهایت برای دستگاه های قدیمی از این برند تا سری وان پلاس 8 در دسترس خواهد بود. با این حال، با توجه به اینکه OnePlus در حال حاضر روی OxygenOS 13 کار می کند، نمی توان با اطمینان در مورد آینده سیستم عامل این برند صحبت کرد. این شرکت سال خوبی را در زمینه های کلیدی مانند ایالات متحده سپری کرد و بنابراین انگیزه زیادی برای حفظ نام تجاری OxygenOS دارد.

برنامه عملیاتی یکپارچه

از سوی دیگر، این امکان برای OnePlus وجود دارد که از OxygenOS 13 به عنوان یک اصطلاح جامع برای سیستم عامل نسل بعدی استفاده کند. تا زمانی که این شرکت بازخورد کاربران را جمع آوری می کند، مهم نیست که کدام سیستم عامل در انجمن Open Ears مورد بحث قرار می گیرد، زیرا تقریباً تمام بازخوردهای سیستم عامل اندروید می تواند جهانی و در هر زمینه ای قابل اجرا باشد.

مقاله مرتبط:

با این حال نمی توان با قطعیت گفت که برنامه OnePlus برای ارائه سیستم عامل یکپارچه با Oppo به طور کامل لغو شده است. از سوی دیگر، ممکن است این به روز رسانی هنوز در حال توسعه باشد و رفع آن ممکن است زمان بیشتری ببرد. قبلاً شاهد ادغام کد اصلی برای OxygenOS بوده‌ایم، بنابراین بسیاری از دستگاه‌های OnePlus از نظر فنی در سراسر جهان بر روی ColorOS اجرا می‌شوند. سیستم عامل یکپارچه یک گام هیجان انگیز و آینده نگر بود و امیدواریم به زودی جزئیات بیشتری در مورد آن داشته باشیم.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل