ادبیات کنکور را چگونه بخوانیم

تمامی افرادی که تغییر رشته غیرقانونی در دانشگاه آزاد انجام داده اند مورد قبول نخواهند بود و انتخاب رشته آنها بهه حالت قبلی برگردانده خواهد شد. با توجه به اطلاعیه ارائه شده در سایت سازمان سنجش مربوط به ثبت نام آزمون سراسری 99 به منظور جلوگیری از پذیرش های غیرقانونی در قالب پذیرش رشته های بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی و همچنین تمرکز بیشتر بر تعداد ظرفیت های پذیرش شده انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری در رشته های مذکور همزمان باهم و در یک روز در دفترچه 2 انجام خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از نحوه ثبت درخواست در سایت سازمان سنجش کلیک کنید . زمان ثبت نام کنکور سراسری 99 سال تحصیلی 1399-1400 از تاریخ 16/11/98 آغاز و تا تاریخ 24 اسفند ماه 98 ادامه خواهد داشت،(براساس اطلاعات سایت سازمان سنجش) داوطلبان برای اینکه با خیال راحت و اسوده ثبت نام خود را انجام دهند می تانند در لینک های اطلاع رسانی تلگرام و اینستاگرامی ما در سایت استفاده نموده و بعد از اطلاع از زمان ثبت نام با هماهنگی و مشاوره و راهنمایی بهنرین منابع کنکور سراسری 99 مشاورین تحصیلی درخت دانش در تماس باشید. افکار منفی و ترس از موفق نشدن در کنکور دقیقا همان نقش همان سنگ را دارد همین حالا با تصویر سازی بدترین نتیجه و فکر به اینکه زندگی تمام نمیشود این سنگ را دور بیاندازید و اشتباهات مهلک در سال کنکور را تکرار نکنید.

مشاور کنکور یخچالیان

تشویق و انگیزه. شاید یک نیروی محرک و جلوبرنده، که فشار خستگی ها و یا حتی ناامیدی را از دوشتان بردارد از نظر ما این نکته طلایی هم دور نمانده و شما را با تجربیات موفقیت ها و نفرات برتر به نوعی آشنا می کند که هدف خود را در دسترس تر و یافتنی تر ببینید. شاید داستان 11 کوهنورد را شنیده باشید که در هیمالیا گرفتار شدند اما تنها یک نفر از آنها زنده ماند.وقتی از او پرسیدند چه اتفاقی افتاد که تنها تو نجات پیدا کردی گفت من هیچ مزیتی نسب به بقیه نداشتم تنها چشمانم را بستم و خود را در محیط گرم خانه و کنار خانواده ام تصور کردم و این تصویر انقدر واقعی بود که باورش کردم. سال دوازدهم : در حال حاضر تنها کتاب کمک درسی چاپ شده در این بخش مربوط به کتاب دین و زتدگی دوازدهم خیلی سبز می باشد که جزو منابع مناسب برای مطالعه دین و زندگی پایه دوازدهم می باشد مشاور کنکور رایگان انسانی . از کتاب های دیگر می توان به عربی میکرو گاج دهم گاج که شامل آموزش جامع قواعد و نکات کنکور و مهارت ترجمه و سوالات تستی می باشد .کتاب های معرفی شده از منابع مناسب جهت انتخاب برای مطالعه کنکور سراسری 98 می باشد .

اما در کنار کتاب درسی و جزوات اساتید خود داوطلب نیازمند کتاب های کمک آموزشی مناسبی است که هم بتواند در امر آموزش به داوطلب یاری برساند و هم منبع غنی از تست های کنکور های سال های گذشته و تست های تالیفی منطبق بر دشواری کنکور باشد. و دانش آموزان باید به این موضوع توجه کنند که استفاده ی کاربردی از آرایه در کنکور سراسری مهم میباشد نه حفظ کردن تعاریف. یک مشاور کنکور خوب، باید مسلط به برنامه ریزی کنکوری باشد و آن قدر در این زمینه تجربهٔ کافی و مفید داشته باشد که کاملاً مهارت ایجاد توأم انگیزه و برنامه ریزی اصولی و حرفه ای برای هر تیپ داوطلب کنکوری را داشته باشد. در ضمن بعضی جاها یکم بیشتر از کتاب و حتی کنکور درس عمومی توضیح داده که به نظرم برای به دست آوردن یه درصد خوب تو عربی لازمه.چون عربی هم یه زبان خاص و جدا و پیچیده است و باید به درک بالایی از اون زبان برسی تا بتونی یه درصد خوب بدست بیاری.درضمن فیلم های آموزشی اقای ناصح زاده توی سایت آلا هم خیلی کمک کننده است.

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا پاسخ های خود را مورد بررسی و مقایسه قرار داده و قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور ، درصد دروس خود را محاسبه نمایند . در نظر داشته باشید پس از برگزاری کنکور سراسری 99 ، دفترچه سوالات و پاسخنامه این آزمون توسط سازمان سنجش منتشر می شود که بلافاصله لینک دانلود آن در مقاله زیر قرار داده می شود و شما می توانید از طریق این مقاله دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 99 را دریافت نمایید و با محاسبه درصد های تقریبی خود و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ، شانس قبولی خود را در رشته مورد نظر بسنجید . سلام خدمت مشاور عزیز؛ سوالی از شما داشتم راستش من در رشته انسانی بودم و دو سال تمام به امید دانشگاه فرهنگیان درس خوندم و در هر دوسال رتبه مصاحبه فرهنگیان رو بدست آوردم اما هر دوسال برای مصاحبه مردودم کردند امسال دانشگاه دولتی رو هم زدم و جای خیلی خوبی قبول شدم اما علاقه ای به رشتم ندارم از زمانیکه آزمون استخدامی دبیری رو هم حذف کردند دیگه کلا ناامید شدم فکر میکنم باید دوباره کنکور بدم بنظرتون پشت کنکور نشستن دوباره میتونه منو به آرزوم برسونه لطفا جوابمو بدید.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما