از هر سه رایانه یک رایانه قادر به اجرای ویندوز 11 – Zomit نخواهد بود

[ad_1]

Riverbed که در سال 2002 تأسیس شد، نرم افزار و سخت افزاری را برای نظارت و نظارت بر عملکرد شبکه ارائه می دهد. به گفته Zdnet، تحلیلگران داده در این شرکت گزارشی منتشر کردند که در آن بیان شد که 34 درصد از رایانه های سازمانی حداقل الزامات سخت افزاری بحث برانگیز مایکروسافت را برآورده نمی کنند و بنابراین نمی توانند ویندوز 11 را اجرا کنند:

با وجود مزایای استفاده از ویندوز 11، برخی از الزامات برای اجرای این سیستم عامل در رایانه های فعلی موجود نیست و بنابراین بیش از یک سوم دستگاه هایی که در حال حاضر استفاده می شوند نمی توانند ویندوز 11 را اجرا کنند.

طبق این گزارش، به طور متوسط ​​هر شرکتی باید از ویندوز 11 برای جایگزینی 12 درصد از دستگاه های خود و ارتقا 22 درصدی خود استفاده کند.

برای اجرای ویندوز 11، هر کامپیوتر حداقل به 4 گیگابایت رم، 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک تراشه TPM 2.0 نیاز دارد. همچنین، ویژگی بوت امن UEFI باید فعال باشد، کارت گرافیک سیستم باید مجهز به درایور WDDW 2.0 باشد و با DirectX 12 یا بالاتر سازگار باشد. TPM 2.0 (Trusted Platform Module) مخفف “Trusted Platform Module” است و در ویژگی های امنیتی سیستم عامل ویندوز 11 مانند تشخیص چهره استفاده می شود.

ریوربد در تحقیقات خود دریافت که 21 درصد از کامپیوترها به ارتقای سخت افزاری نیاز دارند در حال تغییر یا به روز رسانی به TPM 2.0 و 15 درصد آنها به روز رسانی یا در حال تغییر شما به UEFI نیاز دارید. UEFI یک رابط نرم افزاری خاص بین سیستم عامل و سیستم تعریف می کند و اساساً جایگزین بایوس های قدیمی در رایانه های شخصی می شود.

خبر به ظاهر خوب برای نصب ویندوز 11 این است که تقریباً تمام سخت افزارهای دیگر حداقل نیازها را برآورده می کنند، از جمله DirectX و درایور WDDM مرتبط، معماری و فرکانس پردازنده، رم و فضای ذخیره سازی. بستر رودخانه، 19.45 درصد کامپیوترها به روز رسانی در حالی که آنها به فضای ذخیره سازی نیاز دارند، 11٪ به ارتقاء TPM 2.0 و 8٪ به ارتقاء UEFI نیاز دارند.

البته استفاده شرکتی از ویندوز 11 چندان رایج نیست. در نمودار مقایسه استفاده از ویندوز 10 با ویندوز 11 بر اساس «ساعت استفاده» بین ژوئن 2021 تا ژانویه 2022، ویندوز 10 به طور متوسط ​​حدود 200 میلیون ساعت استفاده کرده است، در حالی که استفاده از ویندوز 11 در ابتدا صفر ساعت بود و سپس در حدود ژانویه به 60000 ساعت رسید. 2022.

ساعات استفاده از نسخه های مختلف ویندوز بستر رودخانه

نظرسنجی مشابهی توسط Lansweeper IT Asset Management Company در اکتبر 2021 انجام شد. این نظرسنجی نشان داد که تنها 44 درصد از رایانه‌های شخصی دارای شرایط لازم برای اجرای ویندوز 11 هستند. با این حال، یافته های Riverbed در مورد آمادگی برای استفاده از ویندوز 11 به اندازه نتایج نظرسنجی Lansweeper وحشتناک نیست.

به نوبه خود، مایکروسافت از استقبال گسترده کاربران به ویندوز 11 خرسند بوده است، تا جایی که تصمیم گرفت این نسخه از ویندوز را سریعتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود در نوامبر 2021 منتشر کند.

مقالات مرتبط:

یافته های بستر رودخانه پذیرش مثبت یا منفی ویندوز 11 را در سازمان ها بررسی نمی کند. با توجه به اینکه مایکروسافت تا اکتبر 2025 از ویندوز 10 پشتیبانی می کند، با فرض اینکه نرخ ارتقاء رایانه شخصی بین سه تا پنج سال باشد، می توان انتظار داشت که بسیاری از سازمان ها تا آن زمان سخت افزار مورد نیاز برای اجرای ویندوز 11 را داشته باشند.

دیو وستونمعاون امنیت سازمانی و سیستم عامل مایکروسافت معتقد است که تا سال 2025 هیچ کاربر سازمانی وجود نخواهد داشت که به دلیل کمبود سخت افزار از ویندوز 11 استفاده نکند:

تا سال 2025، زمانی که چرخه به‌روزرسانی برای اکثر کسب‌وکارها تغییر می‌کند، دلیل بیشتری برای تغییر به ویندوز 11 خواهید داشت، زیرا تا آن زمان دو یا سه نسخه از به‌روزرسانی‌های امنیتی منتشر می‌شوند که ارزش پیشنهادی قابل توجهی را ارائه می‌دهند.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما