انتقاد لواندوفسکی از لهستان ما شخصیت نداریم

[ad_1]

کد خبر: 1964282
18 سپتامبر 1402 در 23:14
374 بازدید

0
چشم انداز

روبرت لواندوفسکی کاپیتان تیم ملی لهستان از اتفاقات پیرامون تیم ملی انتقاد کرد که با واکنش رئیس فدراسیون فوتبال این کشور مواجه شد.

انتقاد لواندوفسکی از لهستان: ما شخصیت نداریم

به گزارش “ورزش سه”، روبرت لواندوفسکی به وضوح از تنش پیرامون تیم ملی لهستان خسته شده است. او در یک مصاحبه صریح احساسات واقعی خود را پنهان نکرد. او از فدراسیون فوتبال لهستان انتقاد کرد.

لواندوفسکی پس از ورود به اردوی تیم ملی لهستان مصاحبه ای انجام داد که همچنان بحث برانگیز است. او در گفت و گو با یازده اسپورت و مکزیکی انتقادات خود را بیان کرد.

لواندوفسکی مدعی شد که تیم ملی کشورش فاقد حضور بازیکنان جوان است و نمی خواهد بازیکنان جوان تجربه مناسبی کسب کنند.

1922797

لواندوفسکی گفت: “من هرگز از آن دسته بازیکنانی نبودم که وقتی کسی سوالی را مطرح می کند، می گوید: وقت ندارم. این برای من گیج کننده است که آنها سراغ من نمی آیند. لحظاتی بود که رفتم. بازیکنان جوان باید از آنها چیزی بگیرند. اما “پس از مدتی متوجه شدم که نمی توانم به آنها کمک کنم تا بر نقاط ضعف خود غلبه کنند و از منطقه امن خود خارج شوند.”

لواندوفسکی به همین جا بسنده نکرد. وی همچنین در مورد فدراسیون فوتبال لهستان اظهار نظر کرد که سزار کولشا رئیس فدراسیون به آن واکنش نشان داد.

سزاری کولشا پس از صحبت با رابرت لواندوفسکی گفت: “این بسیار سازنده بود. در شرایط خاص شما انتظار دارید و کلاس را می خواهید. این مهم است. شما باید بدانید که چگونه در این موقعیت ها عمل کنید و چگونه همه آن را مدیریت کنید.”

1922798

لواندوفسکی همچنین درباره فدراسیون فوتبال لهستان و رسوایی میروسلاو استاسیاک صحبت کرد. با این حال رئیس فدراسیون معتقد نیست که اظهارات قاطع این بازیکن مربوط به خودش باشد: «او نام من را نبرده است، ما یک هیئت 18 نفره داریم، البته من رئیس هیئت هستم، اما شما باید بپرسید. رابرت لواندوفسکی به او اشاره می کند.” بود.”

به نظر می رسد سزاری کولشا نیز دیداری با فرناندو سانتوس در نظر گرفته است: “ما قطعاً در مورد وضعیت تیم ملی صحبت خواهیم کرد. به آنچه سرمربی به من می گوید گوش خواهم داد و به آن پاسخ خواهم داد. جام ملت ها در مسیر درستی قرار دارد. برای ادامه اروپا فدراسیون مانند این یا “یک تجارت بزرگ را اداره کنید، اشتباهات اتفاق می افتد. مهم این است که این اشتباهات بیشتر از کارهای خوبی باشد که انجام می شود.”

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما