انفجار الخلیفه در برنابئو؛ میکشمت! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1814574 |
19 اسفند 1400 09:23 |
19,932 بازدید |

0
نظرات

حمله سر تپانچه به داوران و حریف

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری سن ژرمن پس از شکست تیمش مقابل رئال مادرید، رفتار عجیبی از خود نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته موفق شد در دیداری دراماتیک و فوق العاده پاری سن ژرمن را با نتیجه 3-1 شکست دهد و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند. این در حالی است که ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه فرانسوی که نتوانست دوباره ناکامی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا را تحمل کند، رفتار تاسف بار خود را به نمایش گذاشت.

.

در پایان بازی ناصر الخلیفی در سانتیاگو برنابئو اتفاق عجیبی را رقم زد. طبق اخبار مونیکا مارچانته از موویستار، الخلیفی بلافاصله پس از پایان بازی با فریاد رفتن به ورزشگاه برای تیم های میهمان پست خود را ترک کرد. اگرچه رئیس پاری سن ژرمن بسیار ناراحت به نظر می رسید، اما تصویر شرم آوری را ترسیم کرد. در واقع هدف اصلی الخلیفه به چالش کشیدن داور بود.

به گزارش باشگاه، یکی از کارمندان رئال مادرید در حال فیلمبرداری از این صحنه بود که آل خلیفه با اطلاع از این موضوع به سمت او رفت و فریاد زد می کشمت. با این حال، درخواست لئوناردو مبنی بر حذف تصاویر موبایل کارمند رئال مادرید بعداً جنجال زیادی به پا کرد.

به نظر می رسید الخلیفه نمی تواند حذف تیمش را بپذیرد به خصوص که پاری سن ژرمن تا پایان نیمه اول از رئال مادرید پیش بود اما ناگهان همه چیز برای این تیم از دست رفت. الخلیفه در پایان بازی با فریادها و حرکات نشان داد که بعد از بازی اتفاقات عجیبی رخ خواهد داد. در این میان تنها نبود و لئوناردو با مرد قطری همراه شد و تلاش خلیفه برای مهار خشم او کاملاً بیهوده بود.

آل خلیفه و امیر قطر با نگذاشتن کیلیان امباپه در تابستان گذشته غرور خود را نشان دادند. الخلیفی وقتی دید پروژه هایش یک بار دیگر شکست خورده و از طرفی کمی جلوتر یکی از دشمنانش فلورنتینو پرز خوشحال شد و این اتفاقات افتاد، دیوانه شد.

دنی ماکلی داور هلندی نیز از رفتار ناصر الخلیفه خبر داد. در این گزارش آمده است: “رئیس و مربی پی اس جی تهاجمی عمل کردند و سعی کردند وارد رختکن داوران شوند. وقتی داور از آنها خواست که آنجا را ترک کنند، آنها این کار را نکردند. آنها همچنین به پرچم یکی از داوران ضربه زدند.” زدند و شکستند».

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما