ایجاد جهان های مجازی سه بعدی با کمک هوش مصنوعی مولد امکان پذیر شد [تماشا کنید]


نسخه جدید شرکت هایبر ابزار ایجاد جهان سه بعدی خود را معرفی کرده است که مهم ترین ویژگی آن افزودن است هوش مصنوعی ساخت دنیای سه بعدی و مجازی برای کاربران بسیار مفید است.

Hiber نسخه جدیدی از ابزاری به نام Hiber3D را معرفی کرده است که با همکاری Datatonic و Google Cloud در رویداد Google Cloud Next ایجاد شده است. ادغام Generative AI با Hiber3D به سازندگان اجازه می دهد تا از دستورات زبان برای ایجاد جهان های سه بعدی استفاده کنند.

ایجاد دنیای مجازی با هوش مصنوعی Hiber3D

مایکل یانگفورز، مدیر عامل شرکت مستقر در گوتنبرگ در سوئد، گفت که کاربران تاکنون بیش از 5 میلیون دنیای سه بعدی را در HiberWorld Hub با ابزارهای توسعه‌دهنده Hiber، از جمله کیت توسعه Hiber3D و یک ابزار بدون کد برای مصرف‌کنندگان ایجاد کرده‌اند. مصاحبه با GamesBeat..

او در مصاحبه خود گفت:

“این یک نقطه عطف بسیار مهم برای شرکت ما است. هوش مصنوعی این روزها در سراسر وب وجود دارد و ما از زمانی که ساخت Hiber را شروع کردیم، روی آن کار کرده ایم.”

Hiber از سرویس‌های Google Cloud و الگوریتم‌های جدید هوش مصنوعی برای افزودن قابلیت‌های هوش مصنوعی به ابزار خود استفاده کرد. به گفته Yingfors، این امر برخی از هزینه های مرتبط با هوش مصنوعی مولد را کاهش می دهد که به قدرت محاسباتی زیادی نیاز دارد. با این ویژگی، کاربران می توانند با استفاده از زبان طبیعی چیزهای مختلفی مانند ساختمان ها را به دنیای خود اضافه کنند.

Youngforce همچنین اعلام کرد که شرکت آنها قصد ندارد در آینده نزدیک هیچ محدودیت یا هزینه ای را برای خدمات خود اعلام کند.

در آینده، هایبر قصد دارد یک دستیار هوش مصنوعی برای کاربران خود ایجاد کند که بتواند دستورالعمل های زمان واقعی را به آنها ارائه دهد و روند ساخت و ساز را آسان تر از همیشه کند.

تاکنون ابزارهای Hiber3D توجه برندهای بزرگی را به خود جلب کرده است که قصد دارند حضور خود را در دنیای مجازی گسترش دهند و روی Metaverse و تجربیات نوآورانه سرمایه گذاری کنند. برند لوکس مد تامی هیلفیگر اخیرا با کمک این ابزار دنیای مجازی خود را به نام Tommy Parallel ایجاد کرده است.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances