اینستاگرام به قابلیت لایک استوری سفارشی دیجیاتو مجهز می شود

[ad_1]

اینستاگرام قابلیت جدیدی به نام «لایک های داستان سفارشی” یا “داستان را به صورت خصوصی لایک کنید»مجهز به این امکان را به کاربران می دهد که مستقیماً داستان را با ضربه زدن روی نماد قلب دوست داشته باشند.

در آخرین نسخه اینستاگرام-برخی از کاربران در حال مشاهده هستند داستان هادر پیام مستقیم، یک نماد قلب بین محل نوشته شدن پیام و نماد هواپیمای کاغذی کوچک نمایش داده می شود که می تواند با زدن آن به داستان مربوطه واکنش نشان دهد. پسندیدن کردن. این ویژگی در حال حاضر برای همه کاربران در دسترس نیست.

مثل این پیام ماساژ مستقیم برای کاربری که استوری را به اشتراک گذاشته است نمایش داده می شود، اما تعداد لایک هایی که این استوری دریافت کرده است نیز به صورت عمومی نمایش داده نمی شود.

پیش از این، ویژگی جدید بر روی برخی از کاربران آزمایش شده بود. اما اکنون همه کاربران باید به این قابلیت مجهز شوند. اگرچه در حال حاضر همه کاربران به چنین ویژگی دسترسی ندارند، اما گفته می شود این ویژگی برای همه باز است.

در استوری اینستاگرام لایک بفرستید

با استفاده از این ویژگی، کاربران می توانند ایموجی یا پیام بدید ماساژ مستقیمعلاقه خود را مستقیماً به داستان مربوطه نشان دهید. نماد قلب بین ارسال یک پیام و فقط یک هواپیمای کاغذی کوچک که به آن اطلاع می‌دهد که با لمس قلب، لایک‌هایی برای کاربر هدفی که داستان را به اشتراک گذاشته ارسال می‌کند.

لازم به ذکر است که تعداد لایک های دریافتی برای هر استوری قابل مشاهده نیست و تنها مدیر اکانت اینستاگرام که استوری را به اشتراک گذاشته است می تواند این کار را انجام دهد. تعداد لایک های دریافتی برای مشاهده. آدام موسری می‌گوید یکی از اهداف افزودن این ویژگی پشتیبانی بیشتر از کاربران و پاسخ سریع‌تر و آسان‌تر به استوری‌های اشتراک‌گذاری شده است.

هنگامی که کاربر روی قلب کوچک ضربه می زند، متنی نمایش داده می شود که توضیح مختصری در مورد استفاده از قلب کوچک ارائه می دهد، اما این پیام به صورت عمومی نمایش داده نمی شود. در حالی که مدیر اینستاگرام در حال توضیح این ویژگی است، در همان زمان پیام ‌ مثل یک داستان اینستاگرام خصوصی است.

[ad_2]

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما