بارسا ژاوی؛ بازگشت زندگی به کاتالونیا :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811810 |
02 مرداد 1400 شهریور 12:54 |
6011 بازدید |

7
نظرات

ده گل در سه بازی – این تیم خوبی است

روند صعودی بارسلونا در خط حمله با اضافه شدن بازیکنان جدید به این تیم توجه زیادی را به خود جلب کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا ژاوی در حال بازیابی قدرت تهاجمی خود در رقابت های لالیگا است. کاتالان ها دیروز در سه بازی 10 گل به ثمر رساندند و دیروز 6 گل زدند که 4 گل تبدیل به گل شدند. والنسیا پنج شوت به سمت دروازه زد اما فقط یک بار به گل رسید.
اما بارسلونا نه تنها رکورد گلزنی خوبی دارد، بلکه به صورت تیمی نیز این کار را انجام می دهد: 21 بازیکن از این تیم تاکنون یک گل به ثمر رسانده اند!

اوبامیانگ در دیدار مقابل والنسیا موفق شد برای اولین بار برای بارسلونا گلزنی کند و رکورد دو برابری را نیز به ثبت برساند. مهاجم گابنی به آخرین بازیکنی تبدیل شده است که در این فصل در فهرست بلندبالای گلزنان بارسا قرار گرفته است.
جالب اینجاست که فهرست 21 نفره شامل بازیکنانی از همه اقشار است که رونالد آرائوخو سه گل به ثمر رساند و جوردی آبا و جرارد پیکه نیز در این فهرست نقش دارند.
بهترین گلزن فعلی این تیم ممفیس دیپای است که با وجود غیبت در یک بازی در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت، توانست 8 گل برای خود به ثمر برساند. نفر دوم لوک دی یونگ است که توانست پنج بار دروازه حریفان خود را باز کند.

بی ثباتی به دلیل مصدومیت باعث شد بازیکنانی مانند آنسو فاتی، مارتین برایس و سرخیو آگوئرو نتوانند گلزنی بهتری به ثمر برسانند و تیم در مجموع 50 گل در تمام رقابت ها به ثمر رساند.
با این حال بازیکن سابق المپیک لیون مراحل پایانی درمان همسترینگ چپ خود را سپری می کند و آماده است تا به زودی به میادین بازگردد. او حتی می تواند پنجشنبه شب در بازی برگشت مقابل ناپولی در لیگ اروپا بازی کند.
شاگردان ژاوی در نیمه اول از نظر گلزنی، پاس های بلند، شوت های داخل چارچوب و شوت های خارج از محوطه جریمه عملکرد بسیار خوبی داشتند اما این را هم نباید نادیده گرفت که همچنان با افت قابل توجهی مواجه بودند. نیمه دوم..
بارسا در این فصل با مصدومیت های زیادی در خط حمله دست و پنجه نرم کرده است که باعث شد ژاوی از خوان لاپورتا بخواهد تا تیمش را تقویت کند. جذب بازیکنانی مانند فران تورس، اوبامیانگ و آداما ترائوره ​​وضعیت تیم را از نظر گلزنی و پاس گل بسیار بهبود بخشید.

حضور دمبله و رابطه خوب او در زمین با هم تیمی سابقش در بوروسیا دورتموند اوبامیانگ نیز خبر خوبی برای بارسا است. غیبت
ژاوی می داند که قطعاتی دارد که می تواند برای استفاده از سیستم چرخشی برای گرد هم آوردن بازیکنان کارآمدتر در زمین به آنها تکیه کند. در ابتدای فصل این امکان وجود نداشت.
بازیکنان جدید این تیم در دیدار روز گذشته مانند دیدار اتلتیکو مادرید به موفقیت های زیادی دست یافتند. آنها در سه بازی اخیر خود در لالیگا 10 گل به ثمر رسانده اند اما تنها یک گل مقابل ناپولی به ثمر رسانده اند و اکنون به نظر می رسد وظیفه بعدی ژاوی ادامه این روند در تمامی رقابت ها است.

[ad_2]

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.