بارسا 1-1 ناپولی: فران تورس ستاره اسپارتان! :: ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1811153 |
28 فروردین 1400 شهریور 23:15 |
4,297 بازدید |

13
نظرات

در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، بارسلونا مقابل ناپولی به تساوی یک بر یک دست یافت.

به گزارش “ورزش سه”، در شبی که شاگردان ژاوی بهترین تیم زمین بودند و موقعیت های بهتری روی دروازه حریف داشتند، شانس فران تورس باعث شد تا دو تیم به تساوی یک بر یک دست یابند تا سرنوشت خود را رقم بزنند. در بازی برگشت در ناپولی مشخص می شود.

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند اما در دقیقه 5 بارسلونا به دلیل فشار شدید بازیکنان در موقعیت پدری قرار گرفت اما ضربه او به طرز خطرناکی از بالای دروازه ناپولی به بیرون رفت.
متعادل کننده بازی نیکو گونزالس در دقیقه 15 با پاس آلبا از سمت چپ پیش افتاد اما ضربه او توسط الکس مرت دفع شد.
سه دقیقه بعد این نیکو گونزالس بود که اوبامیانگ را در موقعیت گل قرار داد اما ضربه ستاره گابنی در کنار دروازه ناپولی به تور دروازه برخورد کرد.
فرار ویکتور اوسیمن در دقیقه 22 اولین موقعیت جدی را برای ناپولی رقم زد اما ضربه او توسط تراشتگن از زاویه نامناسب مهار شد.
بارسا در ادامه ابتکار عمل را در دست گرفت و این فران تورس بود که با پاس خوب اوبامیانگ در دقیقه 28 پیش افتاد اما ضربه بد او از کنار دروازه ناپولی گذشت.
تیم میهمان برای یک دقیقه برخلاف جریان بازی گلزنی کرد. الماس با داشتن توپ درون محوطه جریمه بارسا، توپ را به زلینسکی رساند که توسط دو مدافع حریف فریب خورد و با وجود بازگشت تراشتگن به ضربه اول این بازیکن، موفق شد ضربه بعدی را پیدا کند و ناپولی را پیش بیاندازد.

پس از این گل بازیکنان بارسا پیش افتادند و در دقیقه 32 اوبامیانگ موقعیت دیگری را برای فران تورس ایجاد کرد اما ورود به موقع کولیبالی از دست رفت.
حملات بارسا ادامه داشت اما دفاع فشرده بازیکنان ناپولی مانع از خلق موقعیت های گل شد. در دقیقه 45 فرن تورس دوباره با پاس مینگسا به گل رسید اما ضربه سر نتوانست به دروازه ناپولی برسد و نیمه اول با همین گل به سود میهمان به پایان رسید.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که دو تیم متعادل بودند و دقایق ابتدایی بدون ایجاد موقعیت خاصی در دروازه ها گذشت.
در دقیقه 54 اوبامیانگ پشت محوطه جریمه ناپولی صاحب موقعیت شد که ضربه او از رحمانی به بیرون رفت.
سه دقیقه بعد توپ آداما ترائوره ​​از روی دروازه ناپولی با حرکتی از سمت راست به خوان ژسوس برخورد کرد و داور پس از استفاده از VAR یک پنالتی برای بارسا اعلام کرد. فران تورس پشت ضربه او قرار گرفت و در خلاف جهت مرت توپ را وارد دروازه کرد.

حملات بارسا پس از گل ادامه داشت و اوبامیانگ در دقیقه 63 از این موقعیت استفاده کرد اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
بازیکنان بارسا که باز هم ابتکار عمل را به دست گرفتند اما تا دقیقه 88 نتوانستند موقعیت ایجاد کنند، حرکت زیبای دمبله و پاس عالی پدرش به عقب، فران تورس موقعیت بسیار خوبی داشت اما ضربه او را زد. بی خیال بیرون رفت.
یک دقیقه بعد، دمبله می توانست با یک حرکت عالی از سمت راست و یک پاس سریع، تورس را به عقب برگرداند، اما واکنش به موقع مرت به قیمت این موقعیت تمام شد.
لوک دی یونگ در دقیقه 90 با پاس سرجیو و توپ به حریف موقعیت خوبی داشت اما ریباندهای او به طرز خطرناکی راهی دروازه ناپولی شد.
در دقایق ابتدایی دریس مرتنز می توانست گل پیروزی ناپولی را به ثمر برساند اما ضربه والی دقیقا همان جایی بود که تراشتگن بود.
90+2. تورس در دقیقه دوم یک گل دیگر به ثمر رساند که این بار ضربه او از ناپولی به بیرون رفت.
تلاش بارسا برای رسیدن به گل بی نتیجه ماند و بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما