بارسلونا بالاخره تسلیم ژاوی شد


کد خبر: 1964402
19 شهریور 1402 ساعت 12:55 |
3.5 هزار بازدید |

8
چشم انداز

حقوق دو برابر ولی یک سال تمدید

بارسلونا در نهایت با دو برابر کردن دستمزد ژاوی موافقت کرد و قرارداد او را تا ژوئن 2025 تمدید کرد.

بارسلونا بالاخره تسلیم ژاوی شد

به گزارش “ورزش سه”، ژاوی هرناندز در روزهای آینده قرارداد خود را با بارسلونا تمدید خواهد کرد. همانطور که مارکا این هفته گزارش داد، مربی و باشگاه در حال حاضر به توافق رسیده اند و به نظر می رسد همه چیز در اسرع وقت رسمی شود. ژاوی همیشه می گفت که تا پایان پنجره نقل و انتقالات صبر خواهد کرد و هرگز مشکلی برای توافق برای باشگاه نخواهد داشت، اما اصرار داشت که دستمزدش را دو برابر کند.

1920518

وی در عین حال تاکید کرد که باشگاه ابتدا باید روی تقویت ترکیب و خرید بازیکنان با کیفیت در بازار نقل و انتقالات تمرکز کند و پس از آن زمان برای تمدید آن وجود خواهد داشت.

دو روز پیش موندودپورتیوو نوشت که مذاکرات در حال پیشرفت است و عملا توافقی حاصل شده است، اما هنوز یک جنبه وجود دارد که باید روشن شود. چالش فعلی مدت قرارداد مربی است و باشگاه به دلیل مسائل مالی نمی تواند ژاوی را برای مدت بیشتری تمدید کند.

در همین رابطه امروز مارکا نوشت که تغییر قابل توجهی در تمدید قرارداد ایجاد شده است. ژاوی قرارداد خود را فقط برای یک فصل تا ژوئن 2025 تمدید می کند نه 2026. هر دو طرف در قرارداد قبلی قول تمدید دو ساله داده بودند. این مربی تا خرداد سال آینده قرارداد داشت و طبق قرارداد یک سال دیگر ادامه خواهد داشت و انتظار نمی رود تغییرات جدیدی در این قرارداد وجود داشته باشد. ایده خوان لاپورتا، رئیس باشگاه این بود که مربی خود را تا سال 2026 حفظ کند، اما در نهایت خواسته های مالی ژاوی محقق نشد.

1922990

زمانی که ژاوی با بارسلونا قرارداد بست، مربی معروفی در دنیای فوتبال نبود و دستمزد کم را پذیرفت، اما مربی یکی از بهترین تیم های جهان شد. بعد از فتح دو جام در فصل گذشته و به خصوص لالیگا، شرایط تغییر کرد و ژاوی درخواست افزایش دستمزد کرد. در قرارداد جدید دستمزد دو برابر شد اما به دلیل مشکلات مالی دو سال تمدید نشد. حالا فشار روی زاوی دوچندان می شود. او دو برابر حقوق می گیرد و باید در این فصل نیز جام های زیادی برای بارسا به ارمغان بیاورد.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances