بارسلونا 4-0 اوساسونا: پیروزی بدون درد در نیوکمپ – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1815232 |
23 شهریور 1400 شهریور 01:25 |
2,109 بازدید |

2
نظرات

بارسلونا در خانه با نتیجه 4-0 اوساسونا را شکست داد.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان ژاوی در این دیدار کاملاً درخشیدند و در نهایت با گل های فران تورس (دو گل)، پیر امریک اوبامیانگ و ریکی پوچ پیروز شدند.

با شروع بهتر بازی، بارسا و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی بر توپ و میدان مسلط شدند اما نتوانستند موقعیت خاصی را در دروازه حریف ایجاد کنند.
عثمان دمبله در دقیقه 11 با یک حرکت از سمت راست پیش افتاد اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
بارسا در دقیقه 13 پیش افتاد و این تیم صاحب یک پنالتی شد. با کیکی در عمق بوسکتس، گاو اوساسونا در محوطه جریمه فرود آمد اما توسط مدافع حریف سرنگون شد و داور علامت پنالتی را نشان داد. فران تورس که پشت توپ بود گل اول مسابقه را به سمت دروازه بان به ثمر رساند.

پس از این گل بارسا به برتری خود ادامه داد و در دقیقه 21 گل دوم تورس و تیمش را به ثمر رساند. این بار دمبله به عنوان مهاجم ظاهر شد و تورس با یک پاس عمقی عالی او را در موقعیت تک به تک قرار داد.

این گل هم از فشار حملات بارسا کم نکرد و شش دقیقه بعد این تیم به گل سوم رسید. این بار دمبله بود که گلزنی کرد و ارسال او به پرتاب شش قدم توسط اوبامیانگ رئیس جمهور آمریکا به خوبی مهار شد و برتری را به سه گل رساند.

در ادامه گرمای بازی کم شد و تیم میهمان تا جایی پیش رفت اما در مجموع بازی در اختیار بارسا بود اما موقعیت خاصی برای دروازه ایجاد نشد و نیمه اول با برتری به پایان رسید. بارسا با همین سه گل تمام شد.

بارسلونا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و با پاس دمبله در دقیقه 50، اوبامیانگ می توانست دومین گل خود را در این بازی به ثمر برساند اما ضربه فرماندار راهی چارچوب نشد.
پنج دقیقه بعد پیکه گل را وارد محوطه جریمه حریف کرد اما داور به دلیل آفساید از قبول گل خودداری کرد.

ریتم بازی کمی کند شد اما باز هم بازیکنان بارسا بودند که توپ را کنترل می کردند.
دمبله در دقیقه 71 می توانست با یک حرکت انفرادی درخشان دروازه را به ثمر برساند اما ورود به موقع مدافع اوساسونا این فرصت را از او گرفت.

حملات بارسا در نهایت در دقیقه 75 نتیجه داد و ریکی پوچ دو دقیقه پس از ورود به زمین به گل رسید. او روی پاس دمبله موقعیت گرفت و ابتدا با یک ضربه از پشت محوطه جریمه حریف زودتر از بقیه به توپ رسید و بعد از عقب افتادن سرخیو هررا به راحتی گل چهارم را به ثمر رساند.
حملات بارسا در دقایق پایانی ادامه داشت اما یک توپ دیگر از خط دروازه عبور نکرد و این دیدار با برتری 4 بر صفر آبی ها و نار به پایان رسید.

[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما