بارگذاری جانبی خطرات امنیتی را برای اکوسیستم ایجاد می کند. اپل تکرار کرد | دیجیاتو

[ad_1]

سیب او در نامه ای به قانونگذاران، انتقاد از نگرانی های شرکت در مورد ریسک ها را رد کرد. دیوار جانبی او اغراق کرد و تکرار کرد که استفاده از اپ استورهای شخص ثالث در آیفون خطر بزرگی برای کاربران به همراه دارد.

دیوار جانبیاین به شما امکان می دهد برنامه ها را بدون استفاده از فروشگاه ها دانلود کنید و قانونگذاران امیدوارند که این اصطلاح بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

کنگره در حال حاضر در حال بررسی لایحه‌ای در مورد فروشگاه‌های اپلیکیشن اپل و گوگل است که آنها را ملزم می‌کند تا بارگذاری جانبی را برای کاربران خود مجاز کنند. اپل که بیش از همه تحت تأثیر این لایحه قرار خواهد گرفت، استدلال کرد که چنین رویه ای یک رویه است. خطر امنیتی آنها برای اکوسیستم خود مهم هستند زیرا کنترل شدیدی بر برنامه های موجود در اپ استور دارند تا کاربران را ایمن نگه دارند.

دیوار جانبی

نظرات یک منتقد علیه اپل در مورد بارگذاری جانبی

در نامه ای به اعضای کلیدی کمیته قضایی سنای ایالات متحده، غول فناوری می گوید «بروس اشنایر» منتقد و کارشناس امنیت رایانه نگرانی های خود را در مورد دانلود جانبی ابراز کرده است. “بی اساس” خوانده کاملاً آگاه است.

اپل در نامه خود ادعا می کند که اکثر بدافزارها برای دسترسی به دستگاه ها به ترفندهای فنی متکی نیستند و کاربران را فریب می دهند تا این کار را انجام دهند. دانلود کردن. طبق این نامه، بررسی اپل از برنامه‌های موجود در اپ استور «موانع امنیتی قابل توجهی را برای رایج‌ترین کلاهبرداری توزیع بدافزار ایجاد می‌کند».

اپل در نامه خود نوشت:

شواهد زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه فروشگاه های اپلیکیشن شخص ثالث حامل بدافزارهای قابل توجهی در پلتفرم هایی هستند که از چنین فروشگاه هایی پشتیبانی می کنند.

کمیته قضایی سنای ایالات متحده در اوایل فوریه تایید کرد.قانون بازار آزاد»امکان نصب اپلیکیشن های خارج از اپ استور یک قدم به واقعیت نزدیک تر است. این لایحه ضد تراست فروشگاه های اپلیکیشن جایگزین ها و سیستم ها پرداخت های درون برنامه ای این برنامه جایگزین و همچنین نصب برنامه ها از منبعی غیر از فروشگاه App در آیفون می شود.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم