بازیکن زن نیوزلند با 3 گل تاریخ ساز شد

[ad_1]

شاید هت تریک کردن آرزوی هر فوتبالیستی باشد، اما یک فوتبالیست زن نیوزیلندی با وجود هت تریک، خبرساز شد و از این موضوع بسیار ناراحت شد. مایکلا مور بازیکن زن فوتبال نیوزیلندی که در لیورپول بازی می کند با زدن 3 گل در 35 دقیقه مقابل آمریکا تاریخ ساز شد. اما نکته اینجاست که این سه گل یک گل به خودی زدند.

تیم فوتبال زنان نیوزلند هت تریک گل به خودی کرد

این دیدار دوستانه با برتری 5 بر صفر آمریکا به پایان رسید اما سه گل اول توسط مایکل مور بازیکن نیوزلندی به ثمر رسید که یکی از بدترین روزهای فوتبالی خود را سپری کرد.

گل اول در دقیقه 5 با پاس بازیکن تیم آمریکایی به ثمر رسید. میکائلا سعی کرد توپ را به کرنر برساند اما توپ به درون دروازه رفت. این چیزی است که در بسیاری از بازی ها اتفاق می افتد و این طبیعی است. اما بدشانسی او به اینجا ختم نشد و گل دوم در راه است. او یک دقیقه بعد یک سانتر دیگر ارسال کرد، توپ به سر میکائلا برخورد کرد و او در میان تعجب و ناباوری دوباره به گل رسید. گل سوم و هت تریک این بازیکن 25 ساله در دقیقه 36 به ثمر رسید و عجیب ترین آنها بود. او بدون هیچ خطری از سوی حریف توپ را در اختیار داشت اما به دلیل سردرگمی و سردرگمی توپ همچنان وارد دروازه خودی شد.

تیم فوتبال زنان نیوزلند هت تریک گل به خودی کرد

سرمربی نیوزلند باید در دقیقه 40 تعویض می شد و میکائلا مور بدشانس از زمین خارج شد تا به درد این بازیکن پایان دهد. در نیمه دوم، آمریکا دو گل دیگر از اشلی هچ و مالودی بو در دقایق 51 و 93 به ثمر رساند.

یتکا کلیمکووا، سرمربی نیوزیلند گفت: مور یک بازی عالی و سخت داشت، اما امروز روز بسیار سختی بود. درست است که در حال حاضر غمگین و خسته است، اما شخصیتی غیرعادی دارد. همه ما از او در این دوره سخت حرفه‌ای حمایت می‌کنیم.»

تیم فوتبال زنان نیوزلند هت تریک گل به خودی کرد

تیم فوتبال زنان نیوزلند هت تریک گل به خودی کرد

این دیدار دوستانه به منظور آماده سازی برای جام جهانی زنان که قرار است در سال 2023 در استرالیا و نیوزلند برگزار شود، برگزار شد. آمریکا روز چهارشنبه در دور پایانی مسابقات به مصاف ایسلند می رود و برای دفاع از عنوان قهرمانی خود باید پیروز شود، یک تساوی برای قهرمانی ایسلند کافی است.

[ad_2]

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما