بازی اشتباه در برابر رکوردهای کریستیانو رونالدو

[ad_1]

کد خبر: 1964202
18 سپتامبر 1402 در 17:52
1.3 هزار بازدید |

0
چشم انداز

سی آر سون یک جام اروپایی بزرگ می خواهد

کریستیانو رونالدو که در دیدار شب گذشته تیم ملی پرتغال مقابل اسلواکی در زمین حضور داشت، در دومین دیدار روز دوشنبه این تیم در مرحله مقدماتی یورو 2024 غایب خواهد بود.

بازی اشتباه در برابر رکوردهای کریستیانو رونالدو

به گزارش “ورش سه”، تیم ملی پرتغال در دیدار شب گذشته مقابل اسلواکی با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. کریستیانو رونالدو در جریان بازی در آستانه اخراج بود اما در نهایت با کارت زرد جریمه شد.

در یک لحظه، کاپیتان پرتغال با تکل بالایی به توپ ارسالی به محوطه جریمه رسید، اما چکمه کفش او به طور خطرناکی به گردن هم تیمی سابقش در منچستریونایتد مارتین دوبراوکا برخورد کرد.

اگرچه داور می توانست حداکثر مجازات را برای رونالدو اعمال کند و پس از بررسی صحنه از طریق VR او را اخراج کند، اما او خود را به یک کارت زرد محدود کرد. اما همین کارت زرد کافی بود تا کریستیانو بازی دوشنبه شب پرتغال مقابل لوکزامبورگ را از دست بدهد.

چرا رونالدو مقابل لوکزامبورگ بازی نکرد؟

کارت زرد کریستیانو مقابل اسلواکی سومین اخطار او در بازی های اخیر مقدماتی یورو 2024 بود و طبق قوانین یوفا، او محروم است و باید بازی بعدی تیمش را از دست بدهد.

1922633

یک فرصت عالی برای بهبود رکورد کریستیانو از دست رفت

اگر رونالدو می توانست روز دوشنبه برابر لوکزامبورگ بازی کند، یازده بازی متوالی بین المللی با بازوبند کاپیتانی انجام می داد. کریس در این مدت در هر 10 بازی پرتغال با بازوبند کاپیتانی حاضر شده و حتی یک مصدومیت و محرومیت هم نداشته است. کریس یک بازی رسمی برای کشورش را در نوامبر 2022 از دست داد، زمانی که او پیروزی 4-0 پرتغال مقابل نیجریه را به دلیل بیماری از دست داد.

بالاخره کریستیانو می توانست با گلزنی مقابل لوکزامبورگ رکورد ملی گلزنی خود را بهبود بخشد. او در حال حاضر نه تنها بهترین گلزن تاریخ پرتغال، بلکه بهترین گلزن تاریخ فوتبال ملی جهان است.

1922634

کریستیانو به قهرمانی اروپا معطوف است
کریستیانو دوشنبه شب بازی پرتغال مقابل لوکزامبورگ را از روی سکوها تماشا خواهد کرد و می داند که سلکائو با پیروزی به فینال یورو 2024 صعود خواهد کرد. کریس و دوستانش امیدوارند سال آینده بتوانند درخشش خود را در سال 2016 تکرار کنند و برای دومین بار قهرمانی را برای کشورشان به دست آورند.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما