باشگاه: مقابل بهترین تیم ایتالیا بازی می کنیم :: ورزش سه

[ad_1]

شرایط لیورپول خوب است

یورگن کلوپ در ارزیابی وضعیت لیورپول برای بازی فردای اینتر، این تیم را بهترین تیم ایتالیا توصیف کرد.

کد خبر: 1810812 –
26 آوریل 1400 ساعت 17:52 –
4,397 بازدید

به گزارش “ورزش سه”، لیورپول فردا در سن سیرو میهمان اینتر است و از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دور است. قرمزها که در سال 2019 قهرمان این رقابت ها شدند، در حال بررسی راهیابی به فینال این دوره هستند زیرا به بهترین فرم سال گذشته خود بازگشته اند.

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی درباره وضعیت کاپیتان جردن هندرسون گفت:مصدومیت جردن خوب است. او ضربه ای به زانویش زد و امروز دومین روز ریکاوری او و بسیاری از بازیکنان بود. فکر نمی کنم برای بازی فردا مشکلی ایجاد شود.

بازی مقابل اینتر: « آنها یک تیم برتر با یک مربی درجه یک هستند. اینتر احتمالاً در این فصل دوباره بهترین تیم ایتالیایی خواهد بود. تیمی متشکل از بازیکنان خلاق و بسیار سازماندهی شده که در آن شما باید تمام تلاش خود را برای پیروزی انجام دهید.”

بی اثر بودن گل های زده شده در زمین حریف:ما برای نتیجه به آنجا می رویم، تا آخر نمی دانیم که چه نتیجه ای می تواند خوب باشد، یک برد یا یک تساوی. به عنوان یک طرفدار، قانون گل های خارج از خانه را دوست داشتم و نمی دانم چرا یوفا آن را حذف کرد، اما این تاثیر قابل توجهی بر نحوه بازی ما نخواهد داشت.”

داشتن یک تیم کامل: « شرایط خوبی در تیم حاکم است. ما برای این بازی به بازیکنان تازه نفس نیاز داریم، اما مهمتر از آن، به دلیل شرایط سختی که در آن قرار داریم (همه‌گیری کرونا)، توانستیم 5 پاس در بازی انجام دهیم که در کل تصمیم درستی بود.

ما در آخرین بازی مقابل برنلی پیروز شدیم، اما به دلیل این موفقیت فردا همان ترکیب را تکرار نمی کنم. “این چیزی است که باید با هم یاد بگیریم و بسیار هیجان انگیز است.”

این باشگاه در مورد بهبودی صلاح و مانه پس از جام ملت‌های آفریقا گفت:هر دو ذاتاً قوی هستند و من فرم آنها را تحسین می کنم.

باشگاه در نهایت گفت:“ما تمام شش بازی گروهی خود را بردیم و این موفقیت بزرگی بود، اما در تاریخ ماندگار شد و به ما کمکی نمی کند تا فردا بازی کنیم. ما دو بار در سال های 2018 و 2019 به فینال رسیدیم، اما در مرحله گروهی نتایج متوسطی داشتیم. .

بازی برگشت در آنفیلد خواهد بود اما تعیین کننده نیست. البته حمایت هواداران نکته مثبتی است، اما نباید زیاد روی آن تکیه کنیم.»

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما