باور این 5 افسانه در مورد ارز دیجیتال شما را از رشد باز می دارد

برای من، نکته نهایی در مورد قیمت گذاری Wix در مقابل Shopify این است: اگر امیدوارید یک وب سایت "عمومی" بسازید که به جای محصولات، محتوا را به نمایش بگذارد، پس با قیمت 16 دلار در ماه برنامه سطح اولیه آن، Wix به طور قابل توجهی ارزش بهتری دارد. با این حال، با انتشار ویرایشگر تم جدید خود – فروشگاه آنلاین 2.0 (OS 2.0) – این پلتفرم اکنون به شما امکان می دهد وب سایت هایی را با یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن بسازید. در حالی که ویرایشگر Wix به شما امکان می‌دهد هر چیزی را در هر جایی از صفحه رها کنید، Shopify چیزها را کمی محکم‌تر قفل می‌کند – شما بیشتر با بلوک‌ها و بخش‌هایی از پیش تعریف‌شده سروکار دارید که صفحه را به بالا و پایین می‌برید. ساختار قیمت گذاری Shopify کمی ساده تر از Wix است. بنابراین، در نهایت، رویکرد Wix برای نمایش محتوا در دستگاه‌های تلفن همراه نباید به عنوان یک نمایش‌دهنده کامل تلقی شود.

تعداد امضاها- به خصوص در مورد استفاده از دلار آوار، ما دیده‌ایم که تقسیم و امضای معاملات برای هر مقدار ممکن می‌تواند منجر به تعداد زیادی امضا شود که باید مبادله شوند. آیا مقایسه ویدیویی Wix و Shopify ما را دیده‌اید؟ Shopify Plus – هزینه ها قابل مذاکره است، اما در منطقه 2000 دلار در ماه. Shopify Plus گران است – می توانید انتظار داشته باشید که حدود 2000 دلار در ماه برای آن بپردازید، اما این یک راه حل واقعاً درجه یک سازمانی است که توسط شرکت های بزرگ مانند سونی، پپسیکو، هاینز و یونیلور استفاده شده است.

Digital Currency Tutorial

کوتاه است – فقط 3 روز – اما وقتی تمام شد، می توانید فقط 1 دلار در ماه برای استفاده از Shopify به مدت 3 ماه بپردازید. اما به منظور برقراری تماس در مورد اینکه کدام یک از این دو محصول ارزش بیشتری از نظر تجارت الکترونیکی ارائه می‌دهد، باید کیفیت ویژگی‌های فروش موجود در هر کدام را بررسی کنید – و همانطور که به زودی خواهیم دید، در این منطقه که Shopify برخی از عملکردهای واقعا قوی را به جدول می آورد.

Digital Currency Channel

که ما را به… وقتی نوبت به استایل کردن یا تغییر قالب می‌رسد، Shopify یک برنده دست‌پایین نسبت به Wix است. بنابراین اگر به دنبال انعطاف‌پذیری طراحی یا محافظت از آینده هستید، قطعاً Shopify انتخاب بهتری است. این کار با پرسیدن چند سوال در مورد آنچه می‌خواهید به دست آورید، و سپس پر کردن سایت شما با اطلاعات عمومی در مورد شما یا کسب و کارتان از وب انجام می‌شود. در قلب رویکرد Wix و Shopify به طراحی وب، مجموعه ای از قالب های از پیش طراحی شده است (در Shopify، به آنها "موضوعات" گفته می شود). در نهایت، هیچ یک از پلتفرم‌ها هنگام ویرایش یک وب‌سایت، منحنی یادگیری شدیدی را ارائه نمی‌دهند – برخی از کاربران فوریت و انعطاف‌پذیری ویرایشگر فرانت‌اند Wix را به رویکرد پیش‌نمایش و انتشار Shopify ترجیح می‌دهند، اما برخی دیگر از سخت‌گیرانه‌تر بودن آن استقبال می‌کنند. رویکرد snap-to-grid که توسط Shopify اتخاذ شده است. اما در نهایت، از نظر تعداد قالب ها، Wix برنده است – می توانید محدوده قالب آن را در اینجا مشاهده کنید. Wix طیف وسیع تری از قالب های همه منظوره را ارائه می دهد – بنابراین اگر هدف شما ایجاد یک سایت مبتنی بر محتوا و فروش "در کنار" است، تعداد بیشتری از Wix پیشنهاد می شود.

چه چیزی Digital Currency نیازی ندارم را بدانید

با این حال، Wix ADI بسیار ساده است – بنابراین حتی اگر محتوای مناسب سایت شما را کاملاً جمع آوری نکند، آنچه ارائه می دهد به راحتی قابل ویرایش خواهد بود. برای من، طرح‌های Wix با بهترین ارزش، طرح‌های «Pro» و «Business Basic» هستند، زیرا نسبت ویژگی به قیمت آن‌ها خوب است، و هر دو طرح به ترتیب، اصول اولیه را برای کسانی که به وب‌سایت بروشور یا فروشگاه آنلاین نیاز دارند، پوشش می‌دهند. ساعات ویدیو – هرچه بیشتر بپردازید، محتوای ویدیویی بیشتری می توانید در وب سایت Wix خود آپلود کنید (و از آن بفروشید).

اکنون، برنامه رایگان Wix از نظر عملکرد بسیار محدود است.

برنامه های «کسب و کار و تجارت الکترونیک» از 27 تا 59 دلار در ماه متغیر است و قابلیت تجارت الکترونیک را به ترکیب اضافه می کند، به این معنی که می توانید محصولات را در سایت Wix خود بفروشید. این امکان دسترسی به API های Wix را فراهم می کند، قابلیت های بیشتری را به سایت های Wix اضافه می کند و کنترل بیشتری بر طراحی می دهد، اما برای استفاده از آن به مهارت های توسعه نیاز دارید. اکنون، برنامه رایگان Wix از نظر عملکرد بسیار محدود است. این طرح با فقط 5 دلار در ماه، خرید Shopify را نسبت به اکثر سازندگان فروشگاه آنلاین از جمله Wix ارزان‌تر می‌کند. هر دو Shopify و Wix واردات محصولات را بسیار آسان می کنند – می توانید این کار را از طریق فایل CSV انجام دهید، با هر دو پلتفرم یک الگوی CSV که می توانید آن را پر کنید. آزمایشی و تمدید 90 روزه کم‌هزینه آن – که ممکن است برای مدت نامحدودی وجود نداشته باشد – از اینجا قابل دسترسی است.

آلبرت انیشتین در Digital Currency

همانطور که در بالا توضیح داده شد، برخلاف Wix هیچ برنامه رایگان برای Shopify در دسترس نیست، اما یک نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است که می توانید از اینجا به آن دسترسی داشته باشید. اساساً، تفاوت اصلی بین طرح Enterprise و سایر برنامه ها این است که به شما امکان دستیابی و دسترسی بسیار بیشتری به مشاوران را می دهد. پشتیبانی – پشتیبانی اولویت‌دار فقط در طرح‌های VIP یا Enterprise در دسترس است. مهم ترین تفاوت بین رویکرد Wix و Shopify در قیمت گذاری این است که در حالی که تمام برنامه های Shopify شامل هزینه است، Wix یک برنامه کاملاً رایگان ارائه می دهد.

با این حال، ویرایشگر کشیدن و رها کردن جدید Shopify کمی متفاوت از Wix است. مایکروسافت و اکنون برای گوگل کار می کند. این بدان معنی است که اکنون می توانید از هر یک از ابزارها برای ایجاد یک وب سایت محتوا محور یا یک فروشگاه آنلاین استفاده کنید. اینکه آیا واقعاً می توانید همین را در مورد طرح "Wix Enterprise" بگویید، قابل بحث است. در واقع، این به شما امکان دسترسی به یک برنامه 90 روزه کاملاً کاربردی Shopify را می‌دهد (یعنی برنامه‌ای که می‌توانید محصولات را بفروشید یا با آن دراپ‌شیپ بفروشید) تقریباً هیچ هزینه‌ای. این یک راه خوب برای آزمایش پلتفرم و آزمایش یک ایده تجاری است. در عوض، شما از آن برای ویرایش قالب‌هایی استفاده می‌کنید که سپس بر روی صفحات اعمال می‌شوند – یعنی همچنان باید محتوای صفحه را با استفاده از یک ویرایشگر قدیمی WYSIWYG ویرایش کنید. این به شما درک فوری می دهد که چگونه تغییرات شما بر طراحی شما تأثیر می گذارد – اما باید گفت که این ابزار می تواند کمی مشکل باشد و گاهی اوقات مجبور می شوید برای چیدمان صفحه خود به شیوه ای منسجم بسیار سخت کار کنید.

با این حال، برای منصفانه بودن با Wix، این شرکت تلاش‌های مداومی برای بهبود عملکرد سایت‌های خود در دستگاه‌های تلفن همراه انجام می‌دهد، و گوگل سابقه دارد که می‌گوید سایت‌های Wix عموماً از منظر SEO خوب کار می‌کنند. این به معنای کار بیشتر برای شما به عنوان یک کاربر نهایی است. این بدان معنی است که شما ویرایش های خود را در حالی که آنها را انجام می دهید روی صفحه نمایش خود مشاهده می کنید. در عمل این بدان معنی است که شما باید دو نسخه از وب سایت Wix خود را ایجاد کنید – یکی برای دسکتاپ و دیگری برای موبایل. یکی دیگر از تفاوت های کلیدی بین کار در Wix و Shopify – و همانطور که در بالا توضیح داده شد – این است که در Wix شما با دو نسخه از سایت خود کار می کنید، نسخه دسکتاپ و نسخه موبایل.

مزیت ویرایش هر دو نسخه دسکتاپ و موبایل سایت خود این است که می توانید با پنهان کردن عناصری که ممکن است برای کاربران گوشی های هوشمند کمی زاید به نظر برسد، نسخه ساده تری از سایت تلفن همراه خود ایجاد کنید. یکی از نظریه‌های رایج این است که شبکه‌های فیس‌بوک مردم در طول زمان آنقدر بزرگ شده‌اند که دیگر احساس راحتی نمی‌کنند که به‌طور آشکار محتوا را به اشتراک بگذارند. اگر لازم است، این موضوع را مستقلاً تأیید کنید. با این حال، Shopify یک آزمایش رایگان به شما می دهد. این به طور قابل توجهی بیشتر از 11 تم رایگان موجود در Shopify است. بسیاری از این تم‌های ممتاز در چند نوع عرضه می‌شوند که انتخاب قالب موجود از Shopify را کمی بیشتر گسترش می‌دهد. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، مضامین Shopify کاملاً به سمت تجارت الکترونیکی طراحی شده است و مسلماً برای استفاده در آن زمینه قوی تر است.

به a new Look Of Digital Currency خوش آمدید

و برخلاف Wix's، ویرایشگر کشیدن و رها کردن Shopify از نظر فنی به شما اجازه ویرایش صفحات جداگانه را نمی دهد. تا همین اواخر، Shopify از یک ویرایشگر بسیار ابتدایی "WYSIWYG" ("آنچه می بینید همان چیزی است که دریافت می کنید") استفاده می کرد تا به شما این امکان را بدهد. شما نمی توانید چیزی را با آن بفروشید، یا دامنه ای را به آن متصل کنید – و اجتناب از تبلیغات Wix روی آن سخت است (عکس زیر را ببینید). در City Folk، اگر یک بازیکن مشتاق هستید، انتظار نداشته باشید که چمن خود را زیاد ببینید، زیرا بازی مداوم و سفر باعث فرسودگی چمن می شود.

39; را خواهید یافت.

خط خاکستری مار علفزار، هزاران مایل ولت. در طرح‌های «Basic» یا بالاتر، Shopify بسته به طرح، هزینه‌های تراکنش 0.5٪ تا 2٪ در هر فروش را اعمال می کند. پرداخت های Shopify: 2.4٪ تا 2.9٪ در ایالات متحده، بسته به برنامه. با این حال، برای استفاده بیشتر از Wix، واقعاً باید به دنبال یک طرح برتر باشید. در ارزان ترین انتهای طیف قیمت گذاری Shopify، طرح Shopify 'Starter' را خواهید یافت. در نتیجه، این طرح شبیه چشم‌انداز اولیه لیبرا قبل از زمانی است که ابتکار برنامه‌های خود را کاهش داد و به سمت ایجاد برداشت‌های دیجیتال بر روی ارزهای فیات جداگانه حرکت کرد. شما فقط کپی یا محتوایی را که می‌خواهید ویرایش کنید انتخاب کنید و مطابق آن تغییر دهید. شکل 2 برخی از نیروهای محرک یا مقاومت در برابر تغییر را نشان می دهد. با این اوصاف، Wix در مرتب‌سازی خودکار نسخه موبایل برای شما کار بسیار خوبی انجام می‌دهد – شما همیشه مجبور نخواهید بود آن را تغییر دهید، به خصوص اگر حداقل ویرایش‌ها را در قالب انجام دهید. با انجام این کار، مسافر از خواب طولانی خود بیدار می شود و دستگاهی را که در حال برداشتن قدرت خود بود نابود می کند و غول را می کشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آموزش ارز دیجیتال (https://modaresanepishtaz.com/%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/) بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances