با سریال 4 نوروز 1401 آشنا شوید

[ad_1]

نوروز بدون شک زیباترین تعطیلات سال است. به همین دلیل بسیاری از افراد تعطیلات نوروزی خود را برای تجربه شیرین ترین لحظات برنامه ریزی می کنند. گروهی تصمیم می گیرند به سفرهای نوروزی بروند و گروهی استراحت طولانی و آرام را به عنوان مناسب ترین گزینه برای گذراندن تعطیلات انتخاب می کنند. اما اقلیتی از مردم تصمیمات متفاوتی می گیرند. از تعطیلات نوروزی به عنوان فرصتی برای تماشای سریال ها و فیلم های جذاب تلویزیونی سال استفاده می کنند. در این بین سری Nevruz 1401 گزینه های جذابی به نظر می رسد. با ویجیاتو همراه باشید تا با سریال 4 نوروز 1401 آشنا شوید.

سریال Jeeran را با ویجیاتو دنبال کنید:

شبکه یک | سری زیرزمینی 3

با سریال 4 نوروز 1401 آشنا شوید

این سریال زیرزمینی یکی از موفق ترین تولیدات تلویزیون ملی در سال های اخیر بوده که تا به امروز دو فصل از آن پخش شده است. فصل اول سریال زیرزمینی به صورت سریال رمضانی در سال 1399 از شبکه یک پخش شد. استقبال از این سریال به حدی بود که کارگردان آن جلیل سامان برای ساخت فصل دوم آن از شبکه یک چراغ سبز نشان داد. فصل دوم سریال زیرزمینی در ژوئن 1400 پخش شد و محبوبیت دو چندانی داشت. بدین ترتیب ساخت فصل دوم سریال به سرعت آغاز شد. هم اکنون سریال زیرزمینی سه به عنوان یکی از 4 سریال نوروز 1401 شناخته می شود.

داستان Underground 3 دقیقا از جایی شروع می شود که Underground 2 به پایان رسید. فیلمبرداری این سریال [که این روزها در شهرک سینمایی غزالی دنبال می‌شود] در مراحل پایانی است. با بازی پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، هومن برغنورد مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، اصغر نقی زاده، رایان سرلک، ستاره پسیانی و نسرین نصرتی‌لیل آخرین فیلم سینمایی. فصل سوم سریال زیرزمینی احتمالا موردانتظارترین سریال نوروز 1401 است که از شبکه یک سیما در سراسر کشور پخش خواهد شد.

شبکه دو | سری خداداد

با سریال 4 نوروز 1401 آشنا شوید

سریال خداداد منتخب شبکه دو برای تعطیلات نوروز 1401 است. مراحل ضبط و تولید این سریال به کارگردانی علی غفاری از دی ماه سال جاری آغاز شد. سعید سعدی که همیشه یکی از تهیه کنندگان سرشناس تلویزیون بوده، تهیه کنندگی سریال خداداد را بر عهده دارد. سریال خداداد 13 قسمتی است اما به نظر می رسد روند تصویربرداری و تولید سریال بسیار کند پیش می رود. چرا که عوامل سریال مدعی بودند تا دهم فروردین در حال تکمیل این پروژه هستند.

جدیدترین درام علی غفاری [که سابقه کارگردانی سه فصل سریال بچه مهندس را دارد] در 13 قسمت تهیه شده است. رضا ناجی، پیام دهکردی، علی صبوری، سوسن پرور، مهرناز بیات، آرش تاج، آرش نوذری، افشین نخعی، زهره حمیدی، شیرین بینا، سارا باقری، مهرزاد جعفری، جواد زیتونی، فریبا سادات مرتضوی، سیامک اساوون غفاری و کوثر حیدری بازیگران این سریال هستند. سریال خداداد روی آنتن شبکه دو می رود.

شبکه سه | سریال عالیجناب

با سریال 4 نوروز 1401 آشنا شوید

سریال معظم له هنوز به عنوان گزینه قطعی پخش شبکه سه در تعطیلات نوروز انتخاب نشده است و به نظر می رسد شانس چندانی برای پخش ندارد. چون شبکه سه پخش سریال 100 قسمتی «برف بدون دید» را از سوم دی ماه آغاز کرد. سپس به احتمال زیاد سریال «برف» گزینه قطعی پخش شبکه سه در تعطیلات نوروزی خواهد بود. مراحل تولید سریال عالیجناب به کارگردانی عادل تبریزی در 15 قسمت به پایان رسید و برای پخش در تعطیلات نوروز 1401 کاملا آماده به نظر می رسد. سریالی به نام کمدی انتقادی که معظم له با عنوانی متفاوت با رویکردی طنز به مشکلات امروز کشور می پردازند.

امیرحسین رستمی، حسین سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، میرطاهر مظلومی، مهوش وقاری، گیتی معینی، رضا بنفشه کا، سروش طاهری، بلور کسائیان، ایمان اسماعیل پور، محمد الهی، کیوان صباغ، دیزی ها سخامیر، ساخامیرب نقش آفرینی می کنند. سحرخیز و منوچهر آذری. این سریال به تهیه کنندگی مصطفی رضوانی قابل پخش از شبکه سه سیما است.

شبکه پنج | سریال تلخ شیرین

با سریال 4 نوروز 1401 آشنا شوید

سریال «دردسرهای شیرین» به عنوان گزینه قطعی شبکه پنج سیما برای پخش در تعطیلات نوروز 1401 انتخاب شد. این سریال به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی سید علی اکبر محمودی مهریزی ساخته شده است. داستان دردهای شیرین روایتی از مشکلات زندگی یک زوج جوان است که با مشکلات زیادی روبرو هستند. تصویربرداری این سریال همچنان در تهران ادامه دارد.

افسانه بایگان، یوسف مرادیان، پاشا جمالی، سمیرا حسینی، رضا توکلی، رسول توکلی، پوراندخت مهیمن، مرتضی کاظمی، سهیل قاصدی، فهیمه سلیمانی و ژیلا دایی بازیگران این سریال هستند. پوریا پورسرخ و مریم مومن بازیگران اصلی فیلمنامه سریال دردهای شیرین هستند.

سریال خاتون را با ویجیاتو دنبال کنید:

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما