بررسی نتایج نظرسنجی روزیاتو درباره عملکرد ابراهیم رئیسی در 2 سال اول ریاست جمهوری – روزیاتو


در میان همه مشکلاتی که جامعه ایران با آن دست به گریبان است، مشکل اقتصادی بزرگترین و اصلی ترین مشکلی است که گریبان مردم این سرزمین را گرفته است. این بدان معنا نیست که مشکل ایران و مردم آن فقط اقتصادی است، بلکه شاید مهمترین آنها اقتصادی باشد. تورم و گرانی به وضوح افسار را شکسته و درصد کمی از جامعه را سد کرده است، به نظر می رسد اکثریت جامعه زیر فشار این دو کلمه ملعون کمر خم می کنند.

روجیاتو سعی کرد به شنوندگان خود لحظه‌ای عاری از دغدغه‌ها و مشکلات روزمره، به دور از روابط جناحی و حمایت یا انتقاد از یک گروه سیاسی خاص بدهد. در ورطه سیاسی تحریف حقیقت به نفع جناحی نیفتید.

به همین دلیل رسانه ها سعی کردند بدون ارتباط با گروه های اصلی سیاسی (اصولگرا یا اصلاح طلب) نظر مخاطبان را درباره عملکرد دولت سیدابراهیم رئیسی در دو سال اول ریاست جمهوری وی جویا شوند. نظرسنجی آنلاین این نظرسنجی از 5 سپتامبر تا 18 سپتامبر (امروز) ادامه یافت و در آن بینندگان روزیاتو با هر IP فقط یک بار می توانستند در نظرسنجی شرکت کنند. ما انکار نمی کنیم که برخی از نگرانی ها و باورهای سیاسی، و همچنین رواج استفاده از ابزارهای اصلاح IP، ممکن است منجر به پاسخ دهندگان متعدد به این نظرسنجی شده باشد، اما بعید است که به طور قابل توجهی این دسته را تغییر داده باشیم. در نتایج نهایی نظرسنجی. خلق كردن

لازم به ذکر است که مخاطبان روسیاتو عمدتاً از نسل جوان بودند و می توان ادعا کرد که این نتایج نشان دهنده اعتقاد و نظر جوانان کشور نسبت به عملکرد دولت ابراهیم رئیسی است. در پاسخ به کسانی که می گویند و می گویند چرا در دولت های گذشته از نظر زیرساختی و سیاسی چنین نظرسنجی ای انجام ندادید، باید گفت که چنین موضوعی در دولت های گذشته برای ما امکان پذیر نبود. قبل از آن هیچ موجود بیگانه ای وجود نداشت.

اما نتیجه رای!

عملکرد دولت سید ابراهیم رئیسی در 2 سال گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟ نزدیک به دو هفته است که در سایت وجود دارد و چهار گزینه خوب، متوسط، بد و بد برای آن انتخاب شده است. چرا دو گزینه منفی و فقط یک گزینه مثبت را انتخاب نکردیم (مثلاً برخی از مخاطبان گفتند چرا از گزینه عالی استفاده نکردید)، باید گفت نتایج نظرسنجی نیز وضعیت را نشان می دهد. این نیست که ما در گزینه های خود عالی هستیم. گزینه ها را حفظ می کند.

در این نظرسنجی مجموعا 277042 رای داده شده است که نتایج آن به شرح زیر است.

  • ضعیف 182691 رای (66 درصد)
  • خوب 49,796 رای (18%)
  • ضعیف 23780 رای (9 درصد)
  • میانگین 20688 رای (7 درصد)

نتایج را مشاهده می کنید، 66 درصد از رای دهندگان عملکرد دولت سید ابراهیم رئیسی را بد و 9 درصد ضعیف ارزیابی کرده اند که نشان می دهد در مجموع 75 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی روسیاتو از عملکرد راضی نیستند. دولت فعلی 18 درصد از شرکت کنندگان عملکرد دولت رئیس جمهور را خوب و 7 درصد متوسط ​​توصیف کرده اند که نشان می دهد 25 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی از دولت رئیس جمهور رضایت کامل یا نسبی دارند. ضمن اینکه قبول داریم که این نظرسنجی مانند سایر نظرسنجی ها خالی از اشکال و اشکال نیست، اما احساس می کنیم که این نتایج بازتابی از کار سیاستمداران ما از منظر کل جامعه و به ویژه جوانان کشور است. . مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و غیره کشور را نباید تنها به گردن دولت انداخت و باید توجه داشت که سایر عوامل سیاسی، اقتصادی و غیره نیز مقصر هستند. وضعیت کنونی هر کدام به حال خود. پس حرف آخر این است که دولت ابراهیم رئیسی یا دولت های قبلی به تنهایی پاسخگوی وضعیت فعلی نیستند.

نظرات خود را در مورد این نظرسنجی و نتایج آن در بخش نظرات همین مقاله به اشتراک بگذارید.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances