برنامه‌هایی که Galaxy S22 Punch را به نشانگر باتری و اعلان‌ها تبدیل می‌کنند – Zomit

[ad_1]

سامسونگ سری گلکسی S22 را با ویژگی هایی که از یک گوشی هوشمند پرچمدار مدرن انتظار دارید معرفی کرده است. این گوشی ها دارای صفحه نمایش با کیفیت، دوربین های قدرتمند و سایر ویژگی های جذاب هستند. با این حال، طراحی سوراخ دوربین سلفی هنوز برای برخی افراد آزاردهنده است.

خوشبختانه یکی از مزیت های گوشی های اندرویدی نسبت به آیفون، قابلیت شخصی سازی این محصولات است. جامعه توسعه دهندگان اندروید اپلیکیشن های خلاقانه ای مانند Energy Ring و aodNotify منتشر کرده اند که به کاربران اجازه می دهد از هک دوربین سلفی برای شبیه سازی نشانگر اعلان یا حتی نشانگر درصد باتری استفاده کنند.

این دو برنامه اکنون برای گوشی های سری گلکسی اس 22 بهینه شده اند. همچنین اگر گلکسی S22 و S22 Plus یا S22 Ultra دارید، توصیه می کنیم این برنامه ها را بررسی کنید.

AodNotify؛ از سوراخ پانچ برای شبیه سازی LED اعلان استفاده کنید

برنامه Aodnotify

اگر LED اعلان فیزیکی را از دست دادید، می توانید از aodNotify استفاده کنید. این برنامه عالی توسط یکی از اعضای ارشد XDA طراحی شده است و به شما کمک می کند تا از پانچ دستگاه برای شبیه سازی چراغ اعلان LED استفاده کنید. همانطور که از نام آن پیداست، به طور یکپارچه با ویژگی Always On Display سامسونگ ادغام می شود تا شما را از اعلان های دریافتی مطلع کند.

شایان ذکر است که کاربران می توانند چراغ اعلان را حتی بدون فعال بودن قابلیت نمایش همیشه روشن ببینند. aodNotify همچنین به شما اجازه می دهد تا جلوه های نوری صفحه اعلان را شخصی سازی کنید. این برنامه پیش نمایشی از دریافت اعلان ها را نمایش می دهد که می توانید بدون باز کردن صفحه دستگاه، بررسی کنید که آیا اعلان جدیدی دریافت کرده اید یا خیر. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کنید.

حلقه انرژی؛ از پانچ برای مشاهده درصد باتری استفاده کنید

کاربرد حلقه انرژی

اپلیکیشن Energy Ring نیز توسط توسعه دهندگان XDA طراحی شده است. با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید دور دوربین سلفی جلوی دستگاه دایره ای ایجاد کنید که درصد باتری را نشان می دهد. کاربران همچنین می توانند عرض حلقه نشانگر باتری را پیکربندی کنند، جهت تخلیه باتری را تغییر دهند، رنگ ها را با توجه به سطح باتری و غیره تغییر دهند. می توانید از گزینه های مختلف سفارشی سازی تعبیه شده در این برنامه استفاده کنید

مقالات مرتبط:

همچنین کاربران می توانند با خرید محصولات درون برنامه Energy Ring از امکانات اضافی این اپلیکیشن بهره مند شوند. سازنده این اپلیکیشن ادعا می کند که مصرف باتری بسیار کم است و بار بسیار کمی بر روی پردازنده دستگاه وارد می کند. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کنید.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما