برنامه ریزی برای کنکور 1401

البته مراجعه به هر مشاوری نمی تونه تاثیر مثبتی داشته باشه. از جمله موارد بسیار مهمی که در برنامه ریزی رایگان، به وسیله مشاوری خبره به آن توجه می شود رعایت تنوع در دروس است. اما مشاوری آگاه در زمان برنامه ریزی، به این موضوع توجه خاصی داشته و به تنوع دروس گنجانده شده در برنامه اهمیت می دهد. از طرفی صبور بودن مشاور و توانایی وی در بررسی دقیق شرایط فردی و درسی داوطلب، نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. مورد دیگر این که مشاور حرفه ای کنکور نباید از هیچ تلاشی برای رسیدن داوطلب به رشته و دانشگاه مورد علاقه وی، دریغ کند و باید تا انتهای راه همراه و هم قدم وی باشد. مسلماً با دو یا سه ساعت مطالعه در روز، آن هم مطالعه ای که احتمالاً کیفیت لازم را ندارد نمی توان به قبولی در رشته های مذکور رسید. از جمله خدمات ارائه شده در این سامانه مشاوره و برنامه ریزی درسی برای کنکور، مشاوره انتخاب رشته در تمامی مقاطع با استعدادیابی تحصیلی و شغلی، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه، ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و غیره می باشد. یعنی این گونه نیست که به فرض شما زمان زیادی را برای مطالعه درس های اختصاصی مانند فیزیک، شیمی، زیست شناسی و غیره بگذارید و توجهی به درس های عمومی که از قضا بسیار هم مهم هستند نداشته باشید.

برای دریافت بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور زبان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید. شاید این پرسش در ذهن شما هم ایجاد شود که آیا برنامه ریزی رایگان، کیفیت لازم را داشته و می توان روی آن حساب کرد؟ 2 آیا برنامه ریزی رایگان کنکور کیفیت لازم را دارد؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید مسیری را طی کنید و فردی، انتهای مسیر را به شما نشان دهد که شما با دیدن مسافت آن، تصور کنید این کار بسیار سخت خواهد بود اما زمانی که با آرامش و گام به گام پیش می روید به راحتی می توانید به نقطه مورد نظر و انتهای آن برسید. هر مبحث و هر درسی نوع مطالعهی خاص خودش را میطلبد، که بدون توجه به آن یادگیری سخت خواهد بود و زمان زیادی را خواهد گرفت. البته برای این مباحث مستقل هم گاها باید مفاهیم اولیه قدر مطلق، جزء صحیح، لگاریتم و فرمول های مثلثاتی رو بلد باشید چون مثلا ممکنه یک ماتریس یا تصاعد به شما بدن که در صورت سوال نیاز به استفاده از مفهوم جز صحیح، لگاریتم، مثلثات و یا سایر موارد داره. اگر در درس فیزیک سطح خوب و رو به بالایی دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که از کتاب نشرالگو که بهترین منبع فیزیک کنکور و جزو منابع رتبه برترهای کنکور ریاضی برای درس فیزیک است، استفاده کنید.

شما ممکنه تو بعضی از درس ها قوی تر و یا ضعیف تر باشید.

این نکته طلایی از اصول برنامه ریزی کنکور رو به یاد داشته باشید که یک کتاب خوب رو چند بار بخونید نه چند کتاب رو یک بار. به همین خاطر هم هر داوطلبی تو دوره مطالعاتیش دست به برنامه ریزی می زنه. شما ممکنه تو بعضی از درس ها قوی تر و یا ضعیف تر باشید. متاسفانه بعضی از داوطلبای کنکور تو اولین سال شرکت تو این آزمون بزرگ، به دلیل آشنا نبودن با اصول برنامه ریزی کنکور این سال طلایی رو از دست میدن و نتیجه نمی گیرن. در نتیجه از مهمترین عوامل تأثیر گذار در این مورد میتواناز اطلاع از منابع نام برد. مورد بسیار مهمی که در طرح ریزی برنامه ریزی رایگان کنکور داوطلب باید به آن توجه خاص و ویژه ای شود برنامه ریزی براساس توانایی های فردی داوطلب کنکور است. اصول برناه ریزی کنکور سبب می شود تا دیگر خستگی یا اتلاف وقت نداشته و شخص قادر است با انرزی بهتر و فهم دقیق تر مطالب را بازنگری یا خلاصه نویسی کند.

در واقع، زمان مطالعه بین این دروس به بهترین شکل تقسیم می شود تا شما بهترین مطالعه را در آن ها داشته باشید. 5. به اصل «عادی بودن» معتقد باشید و بدانید که با بی خوابی و شب بیداری یا فشرده کاری در چند روز تغییر زیادی در نتیجه حاصل نخواهد شد. اگر برای کنکور برنامه ریزی صحیحی نداشته باشید و از افراد کاردان مشورت نگیرید، در این صورت تمامی تلاشهای شما بی نتیجه خواهد بود. و دانش آموزان باید به این موضوع دقت داشته باشند که در کنکور سراسری ، اکثر بیت ها از منابع خارج از کتاب میباشد وشما در صورتی که نتوانید با این روش فقط درون مایه ی بیت را تشخیص دهید عملأ نتیجه ای نخواهید گرفت. با توجه به اینکه اغلب داوطلبان با مطالعه دفترچه با سوالات و ابهامات متعددی روبرو می شوند امکان مشاوره تلفنی و غیرحضوری ثبت نام کنکور سراسری فراهم شده است. به همین دلیل مشاورین ایران تحصیل برای کمک و راهنمایی داوطلبان عزیز، 8 گام مهم رتبه های برتر برای برنامه ریزی درسی رو جمع آوری کردن که در ادمه اون ها رو با هم مرور می کنیم. بهگفتهٔ او هدف از مشاوره وی با داوطلبان کنکور، قبولی در دانشگاه نیست بلکه پیداکردن هدف اصلی برای زندگی آنها است.

مشاوره کنکور صادقی

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور کنکور تهران (https://bestp.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) وب سایت خود باشید.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما