بیلد این پایان فیلم در آلمان بود

[ad_1]

کد خبر: 1964320
19 سپتامبر 1402 ساعت 01:30
211 بازدید

1
چشم انداز

هرج و مرج دفاعی و ورشکستگی در برابر ژاپن

290 روز پس از شکست 2-1 قطر مقابل ژاپن در جام جهانی، آلمان امشب در دیداری دوستانه با نتیجه 4-1 شکست خورد.

    بیلد: این پایان فیلم در آلمان بود

به گزارش “ورگه سه”، هانسی فلیک سرمربی 58 ساله تیم ملی آلمان پیش از دیدار مقابل ژاپن تاکید کرد که بر سر فلسفه خاصی با دستیارانش به توافق رسیده که آن را به تیمش منتقل کرده است.
بیلد گزارش خود از بازی آلمان و ژاپن را با جمله بالا آغاز کرد و نوشت: اگر این تیم ما برای جام ملت های اروپا است، باید ترسید و نگران باشیم! شکننده، بدون برد و به نظر می رسد که فلیک باید نگران موقعیت خود باشد زیرا به زودی شغل خود را از دست می دهد!

1922874

پیچ پرسپولیسرکورد وحشتناک فلیک
در سال 2023، تیم ملی آلمان به رهبری هانسی فلیک در 6 بازی تنها یک برد کسب کرده است. این رکورد وحشتناک نگرانی هایی را در مورد عملکرد آینده تیم ایجاد کرده است. خط دفاعی مقابل آلمان بار دیگر نگران کننده به نظر می رسید. او ترکیب چهار نفره دفاعی تیمش را تغییر داد و از جاشوا کیمیچ به عنوان دفاع راست استفاده کرد و مانند نیکو شلاترباک از عملکرد سمت چپ خط دفاعی انتقاد کرد. ضعف دفاعی آلمان از گل های خورده مشخص بود.

در دقیقه 11 شلوتربک نتوانست پاس سوگاوارا را مهار کند و جونیا اتوئو از بی دقتی آنتونیو رودیگر در داخل محوطه جریمه استفاده کرد و اولین گل را وارد دروازه آلمان کرد.

در دقیقه 22 غفلت دیگر شلوتربک و ارسال کوتاهی از سمت راست به گل بعدی ژاپن منجر شد که آیاسه اوئدا با خونسردی گل را به گوشه دروازه مارک آندره ترشتگن وارد کرد. شلوتربک خوش شانس بود که اشتباه دیگری در نیمه اول با واکنش خوب ترشتگن منجر به گل سوم حریف نشد.

1922873

در چنین شرایطی، هواداران حاضر در ورزشگاه ولفسبورگ در خواستار تلاش شاگردان فلیک به اتفاق آرا بودند و شاگردان فلیک را با سوت به رختکن فرستادند که در نیمه اول با نتیجه 2-1 شکست خوردند.

عملکرد آلمان در نیمه دوم بدتر شد و آلمان پس از دریافت دو گل دیرهنگام شکست فاجعه بار 4-1 را متحمل شد. ضعف خط دفاعی مانشافت نیز در این دو گل مشهود بود. در چنین شرایطی فقط یک معجزه به نظر می رسد که فلیک را روی نیمکت آلمان نگه دارد. شاگردان او روز سه شنبه بازی سختی مقابل فرانسه دارند.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما