بی وای دی یوان پلاس معرفی شد. کراس اوور الکتریکی با فضای داخلی متمایز

[ad_1]

صنعت خودروی چین با سرعت بسیار زیادی به سمت الکتریکی شدن حرکت می کند او انجام میدهد. به همین دلیل است که طی چند روز یا در نهایت چند هفته شاهد عرضه مدل های جدید الکتریکی هستیم. یکی از مدل هایی که اخیرا معرفی شده کراس اوور است. بی وای دی یوان پلاس کارگردان است. این کراس اوور الکتریکی با ویژگی ها و قابلیت های ویژه ای وارد بازار می شود که بر عناصر موسیقی و گزینه های جدید تمرکز دارد.

بی وای دی یوان پلاس

به لحاظ طراحی ظاهری ناگفته نماند که دی یوان پلاس مشابه اکثر مدل های کراس اوور برقی چینی است و نمی توان تفاوتی قائل شد. اما در داخل کابین وضعیت کاملا متفاوت است زیرا طراحان BYD محیطی بسیار متفاوت و مدرن را ایجاد کرده اند.

بی وای دی یوان پلاس

بر اساس BYD یوان پلاس زبان طراحی 3.0 به نام چهره اژدها ایجاد شد و سازنده آن می گوید طراحی آن از ارتباط موسیقی الهام گرفته شده است. در حالی که این بیانیه ممکن است کمی مبهم به نظر برسد، ظاهر این شرکت به این معنی است که یوان پلاس بیشتر با ذائقه علاقه‌مندان به موسیقی سازگار است.

بی وای دی یوان پلاس

بدون شک صفحه نمایش بسیار عریض اولین چیزی که در کابین بی وای دی یوان پلاس جلب توجه می کند، نصب آن در وسط داشبورد است. پس از آن، شکل خاص پنل جلو و دریچه های سیستم تهویه هوا چشم نواز است!

بی وای دی یوان پلاس

در مرحله بعدی ترتیب بازوها و صورت های دنده مخصوص شکل گرفته می آید. ویژگی بسیار عجیب چهره آنها این است که سیم هایی شبیه سیم های گیتار دارند. با کشیدن آرام هر یک از این سیم ها صدای خاصی تولید می شود.

بی وای دی یوان پلاس

با این حال، بارزترین ویژگی کابین BYD Yuan Plus است کارائوکه این. با تکیه بر این ویژگی و میکروفون متصل شده در زیر براکت کنسول مرکزی، راننده یا سایر مسافران می توانند آهنگ های مورد علاقه خود را بخوانند و صدای ترکیب شده با موسیقی را از سیستم صوتی خودرو بشنوند.

از نظر فنی باید گفت که بی وای دی یوان پلاس تک موتوره. 201 اسب بخار مجهز به برق. تکیه بر این درایو متقاطع چینی جدید دارای ظرفیت عرض است. 7.3 ثانیه سرعت خود را به 100 کیلومتر در ساعت افزایش دهید. این خودرو با دو بسته باتری وارد بازار می شود. برد حرکتی مدل پایه بر اساس استاندارد داخلی چین 430 کیلومتر و برای مدل فول 510 کیلومتر محاسبه شده است.

[ad_2]

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما