تاریخ اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای ثبت نام کنکور 1401 چی بزنم ؟

تشویق دانش آموزان به همکاریهای مشاوره ای جهت اجرای سریع تر برنامه هفتگی. برنامه ی منظم درسی هفتگی می گیری که دقیقا نوشته شده چه وقت بخونی! بعد از انجام این کار فرایند ثبت نام شما کامل خواهد شد و با تکمیل مشخصات و وارد کردن شماره پرونده و پیگیری می توانید کد ثبت نام نهایی خود را دریافت کنید. 1. در انتخاب کلاس کنکور در اصفهان، رزومه و سوابق مدرس را در اولویت انتخاب قرار دهید و بر اساس اسم و رسم مدرس در آموزشگاه ثبت نام کنید نه بر اساس اسم و رسم آن آموزشگاه. این مشکل تنها مختص من نیست، چون چند رتبه برتر کنکور دیگر نیز به من گفته اند که به نام آنها کارنامه هایی ایجاد شده است که واقعی نیستند. اما آنها حتی کارنامه هایی را به نام شما منتشر کرده اند؟ چگونگی رفتار با بچه هایی که مشکلات را بیش از حد بزرگ می کنندسینا تهرانی معتقد است، وقتی فرزند یا دانش آموز می خواهد نشان دهد که چیزی برایش بیش از حد مشکل است و حتی حاضر نیست سعی خودش را بکند، بهتر است به او بگوییم « تو دوست داری ما فکر کنیم که نمی توانی کاری در فلان مورد انجام دهی!

مشاور کنکور شدن

حسین احمدی کلاهبردار - کنکور آسان است بطور دقیق نمی توانم درصدی برای نقش آن تعیین کنم اما می توانم اینگونه بگویم که اگر با روش ها و برنامه های درسی مشاور با دانشم درس نمی خواندم، قطعاً در آزمون سراسری رتبه تک رقمی و حتی دو رقمی کسب نمی کردم. رتبه برتر: در کلاس های کنکور که خیر شرکت نمی کردم اما از ابتدای سال سوم دبیرستان زیر نظر مشاور تحصیلی بودم. از طرفی به توصیه مشاور تحصیلی ام، تنها در آزمون های آزمایشی گروه ایشان و چند آزمون آزمایشی سازمان سنجش شرکت می کردم. می کنند. پس اگر شما دانش خیلی کمی هم در این زمینه داشته باشید، باز هم قادر خواهید بود این کار را استارت بزنید. بزرگسالان باید به بچه ها اطمینان بدهند که اگر به آنها فرصت داده شود، قادر خواهند بود مشکلاتشان را خودشان حل وفصل کنند. بدون درک صحیح بچه ها، هیچ کس قادر به ایجاد تغییرات سازنده و مثبت در دانش آموزان نخواهد بود و رسیدن به این درک نیازمند فراگیری مهارت های لازم توسط آموزش دهندگان دارد. آموزش روش صحیح تفکر کردنمشاورین تحصیلی و معلمان وظیفه دارند به دانش آموزان خود در درک نحوه تفکر مؤثر و بکارگیری آن در فرآیند یادگیری کمک کنند و این باور اشتباه را از ذهن ایشان خارج کنند که رسیدن به موفقیت صرفاً با کار زیاد حاصل می شود.

ما مطمئن هستیم که تو می توانی از پس این مشکل برآیی! فراموش نکنیم که اشتباهات می توانند به فرزند یا دانش آموز چیزهایی زیادی بیاموزند به شرط آنکه ما بگونه ای رفتار نکنیم که او از اشتباهی که کرده احساس شرمندگی کند. این عبارت اغلب در مشاوره برای توصیف توانایی ارتباط با مراجعینی که نگرش باز و غیر قضاوت گر دارند استفاده می شود و مشتری را برای آنچه که هستند و و وضعیت فعلی شان است می پذیرند. اعلام علاقه مندی برای دانشگاههای غیر روزانه امروز که شاید بسیار ابتدایی به نظر می رسد. اما ما فکر می کنیم که تو می توانی! او نباید چنین فکری به ذهنش خطور کند، زیرا این امر باعث تحقیر وی شده و اعتماد به نفسش را از او می گیرد، لذا بهتر است با بیان جملاتی نظیر « ما تو را دوست داریم اما کاری که انجام دادی را دوست نداریم » دانش آموز را از رفتارش جدا کنیم. برای مثال هرگاه در یکی از موارد بالا دچار مشکل شدید می توانید به سرعت با مشاور خود درارتباط باشید و به جواب سوال خود برسید.

مشاور کنکور زبان

شفاف : به عنوان اولین پرسش، آیا شما خودتان هم برای موفقیت در کنکور سراسری از کلاس های کنکور و یا مشاوره تحصیلی استفاده کرده اید؟ به گزارش «شفاف»: از زمانی که استفاده تبلیغاتی از اسامی رتبه های برتر کنکور سراسری در رسانه های تصویری و شنیداری ممنوع شده است. روزی یکی از شاگردانم به من گفت فلان دبیر شیمی پانصد تست داده که برای جلسه بعدی باید همه آنها را حل کنیم. برخی از مؤسسات کنکور رو به فضای مجازی آورده اند و سعی دارند تا با درج مصاحبه ها و مطالب ساختگی از رتبه های برتر کنکور؛ اینگونه وانمود کنند که موفقیت این نفرات برتر؛ حاصل کلاس های کنکور، کتابها و یا آزمون های آزمایشی آنها بوده است. شاید چون شما یک دانش آموز تیزهوش بوده اید مشاور تحصیلی در موفقیت تان نقش بسزایی داشته است؟ چون با یک برنامه اصولی شما می توانید چندین بار درس هایتان را بخوانید و مرور کنید و در آن ها به مهارت برسید. اما خیلی سبز برای شروع کارتون منبع خوبیه و کمک بیشتری می کنه به شما. این دسته از داوطلبان، آموزش هر مبحث را با چندین منبع پیش می برند تا بتوانند وسواس در چند منبعی بودن خود را تسکین دهند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل