تاریخ برگزاری رویداد MWC سامسونگ دیجیاتو اعلام شد

[ad_1]

طبق اعلامیه سامسونگ شرکت باز 8 مارس (27 بهمن) ساعت 21:30 به وقت تهران کنفرانس کنگره جهانی موبایل 2022 احتمالاً روی دستگاه های اداری و آموزشی متمرکز شده است.

کنگره جهانی موبایل 2022 امسال 9 تا 12 مارس 1400در بارسلون اسپانیا برگزار می شود. یک روز قبل از عرضه سامسونگ MWC 2022 او قصد دارد یک رویداد برگزار کند. در پوستر این مراسم آمده است که کنفرانس به صورت زنده در یوتیوب پوشش داده خواهد شد.

اگرچه این شرکت هنوز جزئیاتی در مورد برنامه این رویداد و دستگاه هایی که احتمال معرفی آن ها وجود دارد، ارائه نکرده است، اما به نظر می رسد موضوع این رویداد موبایل ها از جمله موبایل باشد. لپ تاپ، ساعت هوشمند، گوشی تاشو، تبلت و قلم هوشمند مرتبط باشد.

MWC

این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که جهان امروز به سرعت در حال توسعه است. سامسونگ نیز دستگاه هایی برای این منظور دارد. اتصال به تلفن همراه برای نشان دادن تعریف جدیدی از نحوه کار و نحوه یادگیری از طریق این فناوری های جدید تکامل می یابد.

با توجه به اینکه این متن به دستگاه‌هایی اشاره دارد که برای استفاده اداری و آموزشی در نظر گرفته شده است، برخی گمان می‌کنند که کره‌ای‌ها ممکن است بخواهند دستگاه‌هایی با همان کاربرد را در رویداد آینده معرفی کنند.

رویداد MWC سامسونگ

رویداد MWC سامسونگ به زودی رویداد بدون بسته بندی 9 بهمن ماه برگزار می شود. این شرکت در رویداد Unpacked خود سری گلکسی S22 را معرفی کرد.

با توجه به اینکه بسیاری از مشاغل هنوز تحت تأثیر این بیماری همه گیر هستند ویروس کرونا ممکن است سامسونگ تمام وقت در این رویداد حضور نداشته باشد و ممکن است محصولات اصلی خود را در رویداد Unpacked آینده نگه دارد.

سال گذشته، این شرکت نظارت بر UI توسعه یافته با مشارکت گوگل، همزمان با کنگره جهانی موبایل و قبل از راه اندازی رسمی این سیستم عامل تماشای galaxy 4 در رویداد Unpacked نشان داده شد.

شایان ذکر است که در سال 2021 بسیاری از برندها از جمله سامسونگ به دلیل شرایط اپیدمی کرونا در کنگره جهانی موبایل شرکت نکردند و تنها یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین برگزار کردند.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم