تایید کنم برم برای بقیه مراحل؟

چرا که همیشه همه اتفاقات تحت کنترل و قابل پیش بینی نیستند. اگر بدون برنامه ریزی صرفا با علایق اقدام به درس خواندن کنید ممکن است بعضی از قسمت هارا که تنها اسان تر یا قابل فهم تر است خوانده و از باقی قسمت ها دور بمانید. صرفه جویی در وقت و همین طور عدالت در مطاله از دیگر ویژیگی های داشتن برنامه ریزی است. مورد مهم دیگر این که، برای رسیدن به بهترین نتیجه در کنکور انسانی، گنجاندن ساعاتی برای تست زنی و همین طور مرور مطالب نیز برای هر یک از افراد در جستجوی موفقیت ضروری و مهم به نظر می رسد. چند عامل در نتیجه اولیه کنکور تاثیرگذار است، نتیجه اولیه کنکور همان کارنامه اولیه سازمان سنجش است که شامل رتبه و تراز و درصدهای شماست و نتیجه دومی که توسط سازمان سنجش اعلام می شود، شامل همان شهر و رشته قبولی شماست، در جواب کنکور در کنار رتبه کشوری رتبه منطقه قرار داده شده است، که سهمیه منطقه شامل سهمیه مناطق ۱و ۲و ۳ است، پس یکی ازعواملی که روی درصد و رتبه فرد تاثیر می گذارد بحث سهمیه منطقه است و سهمیه های دیگر که می تواند سهمیه جانبازان، ایثارگران و … یک بهترین مشاوران کنکور خوب به مراجعان اجازه می دهد تا در جلسات خود احساس راحتی کنند و در دسترس است.

مشاور کنکور گاماس 20

توصیه جدی مشاوران که تو 8 گام مهم رتبه های برتر برای برنامه ریزی درسی هم تا حدودی ذکر شد، اینه که سعی کنید برنامه منعطفی داشته باشید. وقتی درسی رو خوندید، نوبت به خلاصه مشاور کنکور پناهی (سایت اصلی) نویسی می رسه. تو اصول برنامه ریزی درسی درست، بهترین روش صحیح خلاصه نویسی اینه که بعد از فهمیدن درس، آنچه رو که فهمیدید به زبان خودمانی یا شیوه هایی مثل خلاصه نویسی درختی، مطالب رو جمع و جور کنید. توی 8 گام مهم رتبه های برتر برای برنامه ریزی درسی می دونن برای هر درس چطور تست زد و مثلا روش تست زنی زیست شناسی کنکور چی هست. ویژگی و اصول برنامه ریزی کنکور نفرات برتر چیست؟ رمز عبور کارنامه گاج چیست ؟ بعلاوه، برای روشن سازی سعی کردیم 8 گام مهم رتبه های برتر برای برنامه ریزی درسی رو توضیح بدیم. همه تلاش ها و برنامه ریزی هایی که در طول سال انجام دادید، یک طرف و عملکرد شما تو روزهای نزدیک به کنکور یک طرف ماجراست.

سلام استاد،،، خسته نباشید،، من دوازدهم رو ۱۴۰۰ تموم کردم ،، یه سوال داشتم اگه پاسخ بدید ممنون میشم،، پایه دهم رو سال ۹۷ خوندم،،، الان بعضی از کتاب ها تغییر کردن ،،، میخواستم اگه کتاب پایه دهم چاپ سال ۱۴۰۰ بگیرم مشکلی هست یا باید مال سال قبل باشه؟ سلام استاد من امروز امتحان فیزیکم و ۵ میگیرم ولی مستمرم ۲۰ ترم اولم هر دو رو ۲۰ شدم الان من تجدید میشم یا نه؟ من بهمن 98 دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کردم و به دلایلی انصراف دادم ، برای ترم جدید امسال مجدد علمی کاربردی ثبت نام کردم ، حالا دانشگاه آزاد قبول شدم و میخام برم آیا امکان انصراف مجدد از دانشگاه علمی کاربردی دارم؟ این فکر که من فقط باید زیا بخونم تا موفق بشم رو از خودتون دور کنید. 4- داوطلبانی که سالها از تحصیل انها گذشته است و می خواهند این بار به موفقیتی که آرزوی آن را داشته اند برسند. با بررسی دلایل این اتفاقات و مطالعه در این زمینه، تصمیم گرفتیم تا تمامی تکنیک ها و روش هایی که که برای رفع بی حوصلگی لازم است بدانید را در یک محصول جامع آموزش دهیم.

تو این مطلب شما عزیزان رو با اصول برنامه ریزی کنکور و چگونگی تکنیک های نو آشنا کردیم. اما مراقب باشید که هر وقت احساس کردید که این اضطراب و نگرانی بیش از حد معموله و حتی به اینکه چرا از درس خوندن زده شدم ؟ امسال استارت خوندن برا تجربي رو زدم اما نميدونم چطور خودمو به كنكور ١٤٠٠ برسونم. اینکه تاچه حد تمرکز دارید، آمادگی جسمی و ذهنی تون چقدره، آیا استراحت داشتید، موقع درس خوندن استرس آزارتون میده یا نه، همگی تو کیفیت مطالعه تاثیر گذاره. استرس تا حدی نه تنها مضر نیست بلکه لازمه. یافتن یک مشاور و برنامه ریز که بتواند دلسوزانه با شما در طول دوره مطالعه همگام باشد، کار چندان آسانی نیست. در این میان، 12 راز مهم برای اعتماد به یک مشاور از همه بارزتر می باشند شناخت آن ها ما را در انتخاب درست کمک می کند. به عنوان مثال زمانی که فردی دارای برنامه روزانه در جهت درس خواندن باشد ناخداگاه آرامش پیدا می کند که هر فصل یا درس را قادر است مطالعه کند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاور کنکور نیشابور.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما