تراشه Apple M2 احتمالاً در Peek Performance | رونمایی می شود دیجیاتو

[ad_1]

یک توسعه دهنده می گوید که اثبات تجربی دارد تراشه اپل M2 به او خبر داد. این تراشه احتمالاً در مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی جدید استفاده خواهد شد که انتظار داریم کوپرتینویی‌ها سه‌شنبه شب از آن در Peek Performance رونمایی کنند.

به گفته مارک آلمان از بلومبرگ، یک توسعه دهنده اعلام کرد که اپل در حال آزمایش تراشه ها است. 8 هسته محاسباتی و 10 هسته گرافیکی او در آخرین نسخه بتا سیستم عامل مک در رایانه های مختلف خود بود. ویژگی های این تراشه دقیقاً مشابه تراشه ای است که آلمانی قبلاً با نام تراشه M2 معرفی کرده بود.

اپل ظاهرا این دستگاه را در محصولات زیر قرار داده است: McOs 12.3 (احتمالاً در یکی دو هفته آینده منتشر خواهد شد) Mac OS 12.4 و Mac OS 13 تست شده است. نسخه 13 در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در ماه ژوئن یا در WWDC 2022 رونمایی خواهد شد.

تراشه اپل M2

شواهدی از تراشه Apple M2 در لاگ برنامه

اتفاقی مشابه ماه ها قبل از رویداد Maca و معرفی تراشه های M1 Pro و M1 Max در اکتبر 2021 رخ داد و این دو تراشه نام دارند. گزارش برنامه Mac OS ما بودیم. انتظار می‌رود تراشه M2 اولین ارتقاء بزرگ به تراشه‌های سیلیکون اپل باشد. غول آمریکایی تراشه M1 را در نوامبر 2020 معرفی کرد و به دنبال آن مدل های پیشرفته تر M1 عرضه شد. اما اکنون زمان عرضه نسل بعدی این تراشه فرا رسیده است.

M2 احتمالاً اولین بار است مک بوک پرو 13 اینچی و مک بوک ایر جدید عرضه می شود که طراحی جدیدی خواهند داشت. آلمانی گفت که مک مینی جدید با تراشه های M1 Pro و M1 Max آماده است و احتمالاً در رویداد فردا شب رونمایی خواهد شد. این آلمانی همچنین ادعا می کند که مک بوک پرو 13 اینچی و آی مک جدید در نیمه اول سال 2022 به فروش خواهند رسید.

آلمان همچنان انتظارات خود را برای عملکرد Peek تکرار کرد. او گفت که انتظار دارد آیفون SE بعدی را با نمایشگر 4.7 اینچی و پشتیبانی از 5G در این رویداد ببیند. آیپد ایر 5G محصول دیگری خواهد بود که معرفی خواهد شد. اگر می‌خواهید بدانید دقیقاً چه انتظاری از این رویداد داریم، توصیه می‌کنیم این مقاله را بخوانید.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم