تعلیق همکاری اورتون با سه اسپانسر روسی – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1813385 |
11 اسفند 1400، 18:30 |
1,304 بازدید |

0
نظرات

اورتون همکاری خود با سه اسپانسر روسی را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش “ورزش سه”، پس از تهاجم گسترده ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به اوکراین از طریق زمین، هوا و دریا، هیئت حاکمه فوتبال وارد عمل شد.

سازمان های دیگر اقداماتی را برای تبدیل روسیه به انزوای ورزشی و فرهنگی به عنوان مجازات حمله پوتین به اوکراین انجام داده اند. فینال لیگ قهرمانان اروپا در سنت. سن پترزبورگ به پاریس و مسابقات جایزه بزرگ فرمول 1 برای سپتامبر در سوچی برنامه ریزی شده است. لغو می شود.

کمی بعد فیفا و یوفا اعلام کردند که هیچ بازی بین المللی در روسیه برگزار نخواهد شد و تیم های روسی باید در زمین بی طرف بدون پرچم یا حتی نام روسیه بازی کنند، اما شب گذشته سخت ترین تصمیمی بود که تا به حال در برابر روسیه گرفته شد. تیم ملی روسیه از مرحله پلی آف جام جهانی حذف شد و تمامی باشگاه های فوتبال روسیه از مسابقات اروپایی اخراج شدند. روسیه قرار بود در پلی آف با لهستان بازی کند، اما روسیه را همراه با بسیاری از کشورهای دیگر تحریم کرد.

دیروز شالکه همکاری با گازپروم روسیه را تعلیق کرد و امروز اعلام شد که اورتون نیز سیاست مشابهی را در پیش گرفته است.

به گفته اورتون، باشگاه بلافاصله تمام قراردادهای حمایت مالی با سه شرکت روسی USM، Megafon و یوتا را به حالت تعلیق درآورد. به گفته اورتون، همه در باشگاه از چنین اتفاقات وحشتناکی شوکه و غمگین هستند. USM اسپانسر تجاری زمین تمرین اورتون است. این شرکت سالانه 12 میلیون پوند به اورتون برای قرارداد اسپانسری می پردازد و قراردادی 30 میلیون دلاری با گزینه های امتیاز آتی برای استادیوم جدید اورتون در سال 2020 امضا کرد. مگافون اسپانسر اصلی پیراهن تیم زنان اورتون است و همچنین در خارج از یکی از بخش‌های گودیسون پارک، برند مگافون متمایز است.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم