توخل: هنوز نمی توانم فروش چلسی را هضم کنم! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1813578 |
13 شهریور 1400 شهریور 13:02 |
3,242 بازدید |

0
نظرات

تصمیم رومن آبراموویچ مالک چلسی برای فروش این باشگاه برای بسیاری غیرقابل باور به نظر می رسد.

رومن آبراموویچ در سال 2003 چلسی را خرید. این باشگاه از آن زمان تاکنون جام های زیادی را به دست آورده است. حالا تاجر روسی تصمیم گرفته از چلسی خلاص شود.
هواداران لوتون در استمفورد بریج خطاب به تیم میزبان فریاد زدند: “شما فروخته خواهید شد!”
توخل از فروش احتمالی چلسی در روزهای آینده ناراضی است. او چهارشنبه شب به اسکای اسپورت گفت: «این یک مسابقه سخت است. “من هنوز نمی توانم آن را هضم کنم.”
اندکی قبل از بازی لوتون در جام حذفی مقابل توخل، بازیکنان و هواداران متوجه شدند که مالک روسی چلسی قصد دارد این باشگاه را بفروشد. توخل گفت: «البته این یک تغییر بزرگ است. “ما قبلا صحبت نکرده بودیم.”
آینده چلسی پر از علامت سوال است.
توخل ابراز امیدواری کرد که این فروش حداقل در کوتاه مدت تیمش را تغییر ندهد. اما نباید تاثیر آبراموویچ بر چلسی را دست کم گرفت. چلسی از زمان تصدی این باشگاه، تمام جام های ممکن را در داخل و خارج از کشور به دست آورده است، و آنها را به موفق ترین باشگاه فوتبال انگلیس در دو دهه گذشته تبدیل کرده است.
هواداران چلسی در استادیوم فریاد می زدند “ما همه چیز را بردیم” در حالی که حریفان فریاد می زدند “تو همه چیز را داشتی”.
آبی های لندن تاکنون توانسته اند روی آبراموویچ برای پرداخت بازیکنان گران قیمت و پردرآمد حساب کنند. آنها می توانند ستاره های بی شماری را به لندن بیاورند و در صورت پیش آمدن شرایط، مربی خود را عوض کنند.
این وضعیت گاهی اوقات آشفته به نظر می رسید، اما همیشه به موفقیت منجر می شد. چلسی اخیرا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد و برای اولین بار قهرمان جام باشگاه های جهان شد.
بسیاری از آنچه در آینده اتفاق می افتد به برنامه مالک جدید بستگی دارد. مثال منچستریونایتد نشان می دهد که مالکان ثروتمند تضمینی برای موفقیت نیستند.
آبراموویچ درباره چلسی گفت: «این فروش به نفع باشگاه، هواداران، کارکنان، حامیان مالی و شرکا است. گفت.
نکته مهمی که پس از اعلام این خبر می تواند به هواداران چلسی اطمینان دهد این است که او به فکر گرفتن قرضی به چلسی نیست که گفته می شود 1.5 میلیارد میلیارد است.
این تاجر 55 ساله گفت: “این هرگز برای من در مورد کار یا پول نبوده است، این فقط یک علاقه به فوتبال و این باشگاه است.”
او پیش از این نتوانسته بود مدیریت چلسی را به موسسات خیریه این باشگاه بسپارد. تصمیم او برای ترک باشگاه در حال حاضر چیزی است که احتمالاً مربوط به جلسه چهارشنبه پارلمان بریتانیا خواهد بود.
کی یر استرامر، رهبر حزب کارگر، با عصبانیت از بوریس جانسون خواست تا آبراموویچ را تحریم کند. فروش چلسی در این موضوع نه تنها به نفع باشگاه است، بلکه تا حد زیادی به نفع روس ها است.
در کمال تعجب، آبراموویچ اعلام کرد که تمام سود حاصل از فروش باشگاه به یک موسسه خیریه اختصاص داده شده به قربانیان جنگ اوکراین تعلق خواهد گرفت.
در حال حاضر مشخص نیست که او پس از ترک سمت خود چه خواهد کرد. آبراموویچ که گفته می شود از نزدیکان ولادیمیر پوتین و کرملین است، مورد انتقاد قرار گرفت که اصلاً از روسیه نامی نبرده است.
نه او و نه چلسی حمله روسیه به اوکراین را در هیچ یک از اظهارات خود محکوم نکرده اند.
همچنین مشخص نیست که آیا چلسی که آبراموویچ آن را در سال 2003 به قیمت 140140 میلیون خرید، می تواند در مدت زمان کوتاهی بفروشد یا خیر. این با مبلغ مشخص شده است.
اتلتیک گزارش می دهد که آبراموویچ آخرین مهلت جمعه را برای دریافت پیشنهادها تعیین کرده است. از سوی دیگر تلگراف این تاریخ را 15 مارس اعلام کرده است. گفته می شود این مالک روسی به دلیل تحریم های احتمالی نمی خواهد وقت خود را تلف کند.
در همان زمان، چندین خبرگزاری مدعی شدند که آبراموویچ در تلاش برای فروش ملک خود در انگلیس است.
هانسیگرگ وایس، میلیاردر سوئیسی، یکی از خریداران احتمالی چلسی است که گفته می شود روز چهارشنبه پیشنهاد رسمی برای خرید این باشگاه ارائه کرده است.
با این حال، تاجر 86 ساله اصرار داشت که فقط می تواند به عنوان یک عضو کنسرسیوم باشگاه را خریداری کند. اتلتیک معتقد است که تاد بولی تاجر آمریکایی نیز می تواند با آن شریک شود و این همان شخصی است که در سال 2019 پیشنهاد خرید چلسی را به مبلغ 2.2 میلیارد پوند داد که پس از آن رد شد.

منبع: فاز

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما