توضیحات تیم؛ دوستی بین مسی و امباپه وجود ندارد! – تمرین سه

[ad_1]

کد خبر: 1814504 |
18 شهریور 1400 شهریور 17:07 |
2967 نتیجه |

یکی
نظرات

همه چیز متعلق به زمین است.

رابطه بین لیونل مسی و کیلیان امباپه بیشتر بر سر احترام است تا دوستی و صمیمیت.

به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی اخیرا به تمجید از کیلیان امباپه پرداخت و مدعی شد هر چه زمان می گذرد روابط آنها در داخل و خارج زمین بهتر می شود و هماهنگی بیشتری بر تیم حاکم می شود. با این حال امروز اکیپ در خبری مدعی شد که دوستی چندانی بین کیلیان امباپه و لیونل مسی وجود ندارد و ستاره جدید پاری سن ژرمن بازیکنان دیگری را برای حضور در فرانسه انتخاب کرده است.

برای مثال رابطه کیلیان امباپه و ستاره آرژانتینی را نمی توان با دوستی مسی و نیمار مقایسه کرد. این دو ستاره سابق بارسلونا شاید سبک زندگی مشترکی نداشته باشند، اما پس از جدایی نیمار از بارسلونا، آنها دوستان صمیمی باقی ماندند و دائما در تماس بودند. در سال 2019 که نیمار می خواست پاریس را ترک کند، مسی از او خواست که به بارسلونا بازگردد، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

اما برخلاف انتظار، این ستاره آرژانتینی بود که تابستان گذشته به پیوسی پیوست تا دوباره نیمار را بازی کند. ادعای نیمار مبنی بر کنار گذاشتن پیراهن شماره 10 خود برای حمایت از این بازیکن پس از ورود لیونل مسی به پاریس، رابطه نزدیک آنها را تایید می کند و این دو مربی هرگز تمایل خود را برای همکاری مجدد در سال های اخیر پنهان نکرده اند. زیاد.

اما رابطه دوستانه و محترمانه مسی با امباپه دیگر وجود ندارد. البته امباپه هرگز کتمان نکرده است که از اینکه با مسی هفت بار توپ طلا را برده است خوشحال است و البته این احساس دوگانه ای دارد. لیونل مسی اخیراً گفته است: “در ابتدا امباپه را چه در داخل و چه خارج از زمین نمی شناختم. اما به تدریج با یکدیگر آشنا شدیم و در زمین به خصوص در هفته های آخر یکدیگر را خوب می یابیم.” “

یک منبع نزدیک به اخبار باشگاه به مجله تیم گفت که دوستی با امباپه بسیار آسان و لذت بخش بود و او سعی می کرد با همه راحت باشد. موضع او نسبت به مسی هم همین بود اما بر خلاف مسی آدم پرحرف و آرامی نیست و بیشتر اوقات سکوت کرده است.

مسی و امباپه گاهی به زبان اسپانیایی با هم ارتباط برقرار می کنند و کیلیان به راحتی اسپانیایی صحبت می کند. ما اغلب آنها را در حال خندیدن یا گپ زدن در عکس های رسانه ای باشگاه می بینیم، اما مسی و امباپه در دنیای واقعی زمان زیادی را با هم نمی گذرانند.

در واقع این عدم صمیمیت بیشتر از لیونل مسی است و او ترجیح می دهد وقت خود را بیرون از اردوی پاری سن ژرمن با بازیکنان آرژانتینی مانند نیمار یا لئاندرو پاراداس یا آنخل دی ماریا بگذراند. به همین دلیل است که او و امباپه به ندرت در مراسم یا مهمانی ها دور هم جمع می شوند و این صمیمیت منحصر به دنیای فوتبال است.

[ad_2]

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما