ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

[ad_1]

فلوید می ودر تنها بوکسوری است که در بین ثروتمندترین ورزشکاران جهان در سه دهه اخیر قرار گرفته است و پس از تایگر وودز و لیونل مسی، هر دو از ثروتمندترین ورزشکاران جهان، در رده ششم قرار گرفته است. می ودر در طول دوران حرفه ای خود ثروتی بالغ بر 840 میلیون دلار به دست آورد و در نهایت با رکورد 50 مسابقه و 50 برد و بدون باخت بازنشسته شد. تایگر وودز کهنه کار و ستاره گلف در 30 سال گذشته با دارایی خالص 1.3 میلیارد دلار به ثروتمندترین ورزشکار جهان تبدیل شده است و پس از آن لبرون جیمز ستاره بسکتبال NBA و لیونل مسی ستاره فوتبال قرار دارند.پاری سن ژرمن به ترتیب دوم و سوم است. راجر فدرر، تنیسور کهنه کار سوئیسی و کریستیانو رونالدو، مهاجم منچستریونایتد، به ترتیب با 871 دلار و 865.1 میلیون دلار، چهارمین و پنجمین ورزشکار ثروتمند جهان هستند و پس از آن فلوید می ودر وارد می شود.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

مایکل جردن، اسطوره NBA و مایکل شوماخر راننده بازنشسته فرمول 1 نیز هفتمین و هشتمین ورزشکاران ثروتمند جهان هستند که در 30 سال گذشته به ترتیب دارای 738.8 و 639 میلیون دلار ثروت هستند. کوبی برایانت ستاره فقید بسکتبال NBA با 526.1 میلیون دلار در جایگاه نهم قرار دارد و پس از آن میکلسون ستاره گلف با 519.9 میلیون دلار قرار دارد و ثروتمندترین ورزشکار جهان در سه دهه اخیر شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با بوکسورهایی آشنا کنیم که در سی سال اخیر جزو ثروتمندترین ورزشکاران جهان بوده اند و اینکه اسطوره های جهان بوکس چقدر ثروتمند هستند.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

6. فلوید می ودر: 840 میلیون دلار

می ودر ثروت قابل توجهی را از طریق بوکس به دست آورده است و بنابراین لقب “پول” را به خود اختصاص داده است. بوکسور آمریکایی در نبردهای سودآور شرکت کرد و بیش از 500 میلیون دلار به دست آورد، از جمله مبارزه او با مانی پاکیائو، پرفروش ترین مسابقه بوکس در تاریخ ورزش با بیش از 4.6 میلیون بازدید. او همچنین در رینگ با افراد مشهوری مانند کونلو آلوارز و اسکار د لا هویا آشنا شد که هر دو جزو ده ورزشکار ثروتمند سال های اخیر هستند. نبرد معروف می ودر با کانر مک گرگور در سال 2017 نیز بیش از 100 میلیون دلار برای او به ارمغان آورد و آن را به بزرگترین رقابت هنرهای رزمی تاریخ تبدیل کرد. او سپس با ستاره یوتیوب، لوگان پل، که پول زیادی نیز به دست آورد، مبارزه کرد و اکنون گزارش شده است که مبارزه دیگری با فلوید می ودر در فوریه امسال برگزار خواهد شد که هنوز به عنوان رقیب او اعلام نشده است. می‌ودر می‌خواهد به کسب درآمد از بوکس ادامه دهد و می‌خواهد سالی دو یا سه بار در مبارزات غیرحرفه‌ای از طریق ادامه تمرین با مربی خود شرکت کند.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

15. مایکل تایسون: 306.1 میلیون دلار

تایسون حرفه بوکس موفق و پرباری داشت که اغلب در صدر فهرست پردرآمدترین بوکسورهای دهه 1990 قرار داشت. این دوره ای بود که تایسون را در مقابل رقبایی چون داناوان روداک، فرانک برونو و اوندر هالیفیلد قرار داد. او نزدیک به دو دهه در دنیای بوکس حرفه ای جنگید و اگر در دنیای مدرن مبارزه می کرد، می توانست پول بیشتری به دست آورد. این بوکسور آمریکایی یکی از بزرگ‌ترین وزنه‌زنان تمام دوران بود و از سال 1987 تا 1990 که در اوج بود، قهرمان بلامنازع سنگین‌وزن بود. اخیرا روی جونز جونیور. برای حدود 7.5 میلیون دلار جنگید. تایسون ممکن است در صورت ادامه مبارزه در مسابقات بوکس، ثروت خود را افزایش دهد، اما تایسون اخیراً اعلام کرده است که با جیک پل ستاره یوتیوب موافقت نکرده است.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

16. مانی پاکیائو: 304 میلیون دلار

پاکیائو اخیرا دستکش های خود را درآورده است، اما او یکی از پردرآمدترین بوکسورهای 30 سال گذشته است و در طول دوران حرفه ای خود در این ورزش چیزی بیش از 300 میلیون دلار درآمد داشته است. مانیا پاکیائو سال گذشته پس از باخت به جوردنیس اوگا از این ورزش بازنشسته شد و این پایان رکورد شکست ناپذیری پاکیائو بود. او در پربیننده ترین و پردرآمدترین مسابقه بوکس امروز مقابل فلوید می ودر ظاهر شد و بیشترین درآمد بوکس را در یک مسابقه بوکس نزدیک به 100 میلیون دلار به دست آورد. پاکیائو همچنین با نام های بزرگی در بوکس سبک وزن مبارزه کرده است، مانند اسکار د لا هویا و ریکی هیتون. انتظار می رفت پاکیائو علیرغم خداحافظی با کانر مک گرگور از دنیای بوکس با کانر مک گرگور مبارزه کند، اما این پیشنهاد هرگز جدی گرفته نشد و او اکنون بیشتر بر فعالیت های سیاسی خود در زادگاهش فیلیپین متمرکز شده است.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

17. کانر مک گرگور – 279 میلیون دلار

مک گرگور یکی از پردرآمدترین کشتی گیران عصر مدرن در دنیای هنرهای رزمی است و در سال های اخیر اغلب در زمره پردرآمدترین و ثروتمندترین ورزشکاران جهان قرار گرفته است. سال گذشته او دو بار با جاستین پویریه مبارزه کرد که هر دو بار شکست خورد، اما نزدیک به 40 میلیون دلار برای این ضربات پرداخت کرد. مک گرگور سال گذشته با دستمزد 180 میلیون دلاری مقام اول مجله فوربس را به دست آورد، اما بیشتر ثروت او از فروش سهامش در یک برند الکل به دست آمد. بخش دیگری از ثروت مک گرگور از مبارزه او با فلوید می ودر در سال 2017 حاصل شد که انتظار می رفت پس از فروش 4 میلیون بازدید، حدود 130 میلیون دلار به دست آورد. به نظر می رسد مک گرگور چندین نبرد مهم دیگر در دنیای هنرهای رزمی مختلط داشته است، از جمله نبرد سه گانه با نیات دیاز و نبرد با دیگر مخالفان، از جمله یکی از برادران پل.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

18. اسکار د لا هویا: 234 میلیون دلار

د لا هویا در طول دوران حرفه ای خود مبالغ زیادی از مبارزات خود دریافت کرده است، از جمله 50 میلیون دلار برای مبارزه با فلوید می ودر. بوکسور آمریکایی بر اساس درآمدهایش از یک مبارزه در سال 2007 پردرآمدترین بوکسور جهان بود. او همچنین با بازیکنانی مانند شین موزلی و آرتورو گاتی تکل زده و در شش وزن به عنوان قهرمانی جهان دست یافته است. د لا هویا در آخرین بازی خود به مصاف پاکیائو رفت که درآمد مهمی برای او بود اما شکست سنگینی را متحمل شد و با باخت به کار خود پایان داد. سال گذشته د لا هویا به رینگ بازگشت و قرار بود با ویتور بلفورت روبرو شود اما تاج گذاری و بستری شدن در بیمارستان مانع از حضور او در مسابقات شد. او به زودی آماده می شود تا دومین مبارزه خود را با فلوید می ودر تجربه کند.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

20. Underfield Holyfield: 213.9 میلیون دلار

لیدر هالیفیلد در دهه 1980 قهرمان سبک وزن یا کراس اوور بود، اما در دهه 1990 به دسته سنگین وزن آمد و با افراد مشهوری مانند ریدیک بو و مایکل مورر مبارزه کرد که درآمد قابل توجهی برای او فراهم کردند. هالیفیلد به اولین بوکسوری تاریخ تبدیل شد که در سه فصل مختلف دو وزن را به دست آورد و با چهارمین عنوان سنگین وزن به کار خود پایان داد. بزرگترین نبرد هالیفیلد برای کسب درآمد در دومین مبارزه او با تایسون در سال 1997 رخ داد، زمانی که تایسون بخشی از گوش هالیفیلد را برید و او را رد صلاحیت کرد. بوکسور مشهور آمریکایی در سال 1999 برای عنوان قهرمانی سنگین وزن به مصاف لنوکس لوئیس رفت و نتیجه آن احتمالاً مساوی بود و پس از آن در یک مسابقه برگشت به لوئیس باخت و عنوان قهرمانی را از دست داد. هالیفیلد در سن 58 سالگی با ویتور بلفورت بسیار مورد انتقاد قرار گرفت و در اولین ثانیه های راند اول، داور مسابقه را متوقف کرد و بلفورت را برنده اعلام کرد. هالیفیلد علیرغم دریافت دستمزد هفت رقمی برای همین مبارزه کوتاه، به نظر نمی رسد پس از تحقیر، هیچ حضور دیگری در رینگ داشته باشد.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

30- محمد علی کلی: 101.5 میلیون دلار

محمدعلی کلی در سه دهه گذشته مبارزه نکرده است، اما توانسته است در بین ثروتمندترین ورزشکاران سه دهه گذشته در مجله فوربس قرار گیرد و حتی زمانی که با وجود اینکه نامش به این بزرگی دیگر مبارزه نمی کند، برایش درآمد به ارمغان آورد. از نظر بسیاری، او با سابقه رویارویی با چهره های افسانه ای مانند جو فریزر و جورج فورمن، بهترین بوکسور تمام دوران است.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

31. لنوکس لوئیس: 95 میلیون دلار

لوئیس به عنوان یکی از بزرگترین بوکسورهای بریتانیایی در تمام دوران شناخته می شود و بالاترین دستمزد خود را در جریان مبارزه خود با تایسون با 15 میلیون دلار دریافت کرد. او آخرین قهرمان سنگین وزن است که همچنان عنوانی بلامنازع و بدون شکست را در این رده حفظ کرده و در طول دوران حرفه ای خود نزدیک به 100 میلیون دلار به دست آورده است.

ثروتمندترین بوکسورهای تاریخ بوکس چه کسانی هستند؟

33. کانلو آلوارز: 94 میلیون دلار

بوکسور معروف مکزیکی اکنون مشهورترین و موفق ترین بوکسور در بوکس مدرن است و اخیرا عنوان بی چون و چرای چندین کمربند بوکس سبک وزن را به دست آورده است. دعواهای بزرگ او با گولووکین و قرارداد بزرگش با DAZN تا کنون 94 میلیون دلار ثروت برای او به ارمغان آورده است. مبارزات بیشتر و ثروت های بیشتری در انتظار این بوکسور مکزیکی در سال های آینده است.

بیشتر بخوانید:

بهترین بوکس در سال 2021; بهترین بوکسور، بهترین مسابقه، بهترین ناک اوت و….

فیوری، تایسون، علی و جاشوا: بهترین بوکسورهای تاریخ سنگین وزن چه کسانی هستند؟

با 10 غول شکست ناپذیر بوکس در تمام دوران آشنا شوید

[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما