حرف آخرهرآنچه که بای در مورد رتبه لازم برای قبولی در پزشکی 1400 بدانید!

برای شناختن روش آزمون دادن به سبک رتبه های برتر، پیشنهاد می کنم که درباره دوره مدیریت آزمون بیشتر مطالعه کنید و از تخفیف محدود این دوره استفاده کنید.در ضمن اگه دنبال یک ابزار بی نظیر برای برنامه ریزی درسی به شکل اصولی هستید، کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته که دومین کتاب خودیاری جهان هست، می تونه تا حد زیادی به شما برای برنامه ریزی درسی و افزایش سرعت و کیفیت مطالعه کمک بکنه و انگیزه شما رو تا حد زیادی افزایش بده. کنکور اصلا جای مناسبی برای آزمون و خطا نیست؛ دانش آموزان عزیز باید قبل از کنکور خود را در شرایط مختلف و شبیه به کنکور سنجش کنند، تا با حداقل اشتباه ممکن بتواند بهترین رتبه را در کنکور به کسب کند ؛ پس همواره باید یک مشاور کار بلد که کامل به شرایط کنکور آشنایی داشته باشد پشتیبان و راهنمای شما در مسیر پر فراز و نشیب کنکور باشد تا به اشتباه از مسیر موفقیت خارج نشوید ، در این بین مشاوره حرف آخر به کمک رتبه برتری ها و مشاوران ارشد توانسته تخصصی ترین برنامه ریزی را در اختیار داوطلبان قرار دهد.

وبسایت مسترتست، با هدف اطلاعرسانی و مشاوره کنکور (این را بخوان) کارشناسی ارشد و پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد راهاندازی گردیده است و تلاش میکند با ایجاد ارتباط بین داوطلبان کارشناسی ارشد و پاسخدهی به سؤالات ایشان راه را برای موفقیت داوطلبان هموار نماید. برای رشته تجربی کارشناسی ما موسسه ای بهتر از کانون پیدا نکردیم. من میخوام تغییر رشته هم بدم به تجربی چیکار کنم؟ 1400 تجربی هستم ریاضی تو ازمون گلج 30 تا50 میزنم میخاستم فیلم اموزشی بخرم نظر شما کدومشونه؟ سلام من در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کردم و در دانشگاه دولتی رشته تاریخ قبول شدم ، انتخاب واحد هم کردم ولی به یه دلایلی می خوام انصراف بدم ، سر کلاس ها هم اصلا نبودم تا حالا ، باید چطوری برای انصراف اقدام کنم ، تو رو خدا کمکم کنید… کسانی که در سر آرزوی رسیدن به یک جایگاه خوب در یک رشته خاص را دارند، قطعا به یک مرکز مشاوره کنکور نیازمندند تا راهنمایی های مکفی و کاربردی را دریافت کنند. این پلت فرم ها نه تنها باعث کاهش استرس شاگرد کنکوری در مورد اتلاف وقت و فراموشی موارد ذکر شده در جلسات مشاوره حضوری کنکور میشود، بلکه قابلیت های ویژه مشاوره کنکور تلگرام از جمله ذخیره فایلها، امکان زمانبندی و داشتن تاریخچه، در بسیاری موارد شاگرد کنکوری را از فعالیتها و یادداشت برداریهای بیمورد بازمی دارد که خود نقش مهمی در افزایش بهرهوری شاگردان کنکوری دارد.

مشاوره ی کنکور رایگان

مشاوره آنلاین حرف آخر نیز یکی دیگر از خدمات این موسسه است که داوطلبان قادر اند به طور 24 ساعته در جهت رفع مشکل، دریافت برنامه ریزی مطالعاتی، خرید پکیج و دیگر نیاز های مباحث کنکوری از آن استفاده کنند. تمام تلاش های قبل کنکور از یک طرف و راهنمایی های درست و دقیق برای انتخاب رشته از طرفی دیگر شانس موفقیت شما را بالا می برد. برای موفقیت در کنکور امسال چه راهکاری دارید؟ از آنجایی که موسسه خدماتی مربوط به مشاوره حرف آخر در اختیار همه ی داوطلبانی است که قصد خرید بسته های های آموزشی از این مجموعه را دارند و یا اینکه بسته های آموزشی خود را خریده اند قرار داده است.همیشه خدمات یکی از بهترین متد ها و نیز با ارزشترین خدمات در راستای ارائه مشاوره های کنکوری ، ارائه راه کارهای درس خواندن و برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ، مشاوره روحی و روانی در راستای آماده سازی دانش آموزان برای کنکور ۹۹ و بسیاری دیگر …

به زبان دیگر کلیه طرحهایی که به وسیله چاپ قابل انتشار هستند، طرح گرافیکی میباشند. موسسه حرف آخر این افتخار را داره که از همکاری و کمک مشاورانی که واقعا رتبه برتر های سال های قبل می باشند بهره می برد و به آسانی می تواند به شما این تضمین را بدهد که همه ی تجربیات چندین و چن ساله مشاوران خود را در اختیار داوطلبان عزیز قرار می دهد. در سال 97 تصمیم گرفتیم کانال حرف آخر را ایجاد کنیم که بتوانیم به صورت مجازی با داوطلبان در ارتباط باشیم و تجربیات مشاوره خود را داوطلبان کنکوری قرار دهیم و بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور و کانال تلگرام حرف آخر را ایجاد کردیم تا مسیر کنکور را برای داوطلبان عزیز هموار تر سازیم. امروز به شما کانال مرکزی موسسه حرف آخر رو معرفی خواهیم کرد که تمامی نیاز های شما را از بهترین تدریس ها در موسسه حرف آخر گرفته تا پست های انگیزشی به صورت کامل برطرف خواهد کرد و مسیری که در زمینه کنکور در پیش روی شماست ده ها مرتبه برایتان آسان تر میکند. اگرچه رقابتهای تجاری موسسات مشاوره کنکور آنها را مجبور به خطای تاسیس کانال برنامهریزی رایگان کنکور میکنند، اما ما به شدت با این اقدام مخالف هستیم.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما