حرف آخرهرآنچه که بای در مورد رتبه لازم برای قبولی در پزشکی 1400 بدانید!

از دیگر دلایل عاشق شدن دانش آموزان کنکوری در دوران آمادگی برای کنکور، فشارهای روحی و استرس زیاد می باشد، که ممکن است دانش آموزان فکر کنند برای رهایی از فشارهای روحی بایستی وارد رابطه ی عاطفی شوند. اما باید بدانید که طبق تجربه ای که در ساالیان متمادی فعالیت خود در زمینه مشاوره و روانشناسی سال کنکور یاد گرفته ایم ، %90 رابطه های عاشقانه و عاطفی سال کنکور و عشق و عاشقی های دیوانه وار دوران کنکور به خاطر سطح استرس و اضطراب بالا و احساسات خام و ناپخته ای است که تازه داریم تجربه میکنیم. من در سال کنکور عاشق شدم اما توانستم رابطه عاشقانه ام را مدیریت کنم و عشق و عاشقی ام مانع موفقیتم در کنکور نشد. من میتوانم یک فرد بالغ موفق د رزندگی علمی و تحصیلی و رابطه های عاطفی ام در جامعه باشم. وقتی همسرم فهمید رفت باهاشون دعوا کرد و راجع به جاریم و همه حرفهایی که از روز خواستگاری تا مراسم تو دلم بود رو بهشون گفته بود و گفته بود اینا همه از خانومی سحره وگرنه شما که مژده رو میشناسید پدرشوهرم از همسرم خواست منو ببره خونشون تا با من صحبت کنه و از دل من دربیاره. تفکراتتان به هم نزدیک باشد و بتوانید درباره آن باهم صحبت کنید.

یکی به دیگری زور نمیگوید و دستور نمیدهد.

احساس امنیت و آرامش داشته باشید و بتوانید خواسته هایتان را راحت بیان کنید. یعنی نباید صرفاً روی یادگیری و مطالعه تمرکز داشته باشید یا اینکه فقط تست بزنید. در هر کدام از موارد اگر نیاز به کمک داشته باشید میتوانید از تجربه مشاوران تحصیلی آویژه و بخش مشاوره کنکور انسانی بهرهمند شوید. مشاور های کنکور کمک چیکار می کنن که هر سال دانش آموز های زیادی با کنکور کمک کار می کنن ؟ رفیق و همراه هم بودن در مراحل مختلف و دیگری را مقدم بر خواسته های خود دانستن. یکی به دیگری زور نمیگوید و دستور نمیدهد. هیچ یک برای دیگری تصمیم گیری نکند و دیگری را مجبور به کاری نکند. ما در این مقاله به هیچ عنوان قصد پند و اندرز دادن نداریم و هدف ما صرفا آگاهی دادن در مورد عشق در دوران کنکور و تاثیرات آن است. این قوی بودن و تازه بودن احساسات باعث واکنش های هیجانی مغز ما نسبت به اتفاق ها میشه و از اونجایی که احتمالا هیچ کس به ما آموزش درست درمورد اتفاقاتی که قراره برایمان بی افتذ بهمان نداده است ، احتمال اشتباه کردن و گم کردن راه خیلی زیاده. اگر تازه عاشق شده اید و فکر میکنید این رابطه ناسالم یا حتی سالم میتواند به درس خواندن شما در سال کنکور ضربه بزند، یا اصلا نمیدانید دلیل عاشق شدنتان چه بود و کی به اینجا رسیدید که وارد یک رابطه عاشقانه عاطفی آن هم در سال کنکور شده اید، برای مشاوره تخصصی در این زمینه با یک متخصص و مشاور روانشناس صحبت کنید.

حتی داوطلبی که از امکانات مشاور نیز بهره ای نداشته اما برنامه را با توجه به شرایط خود تغییر داده وشخصی سازی می کند بهترین مشاور برای خود محسوب می شود. همینطور که گفتم آقای پوردستمالچی مشاور خودم بود اما سعی کردم بیطرفانه در موردش صحبت کنم و از نظرات کسانیکه ازش مشاوره گرفتند هم استفاده کردم. در این مقاله قصد داریم درباره ی عشق و عاشقی در سال کنکور و تاثیر آن بر موفقیت صحبت نماییم. سر و کار شما با عشق و عاشقی در سال کنکور و شکست عشقی احتمالی در سال کنکور است ، پس نیاز به یک روانشناس دارید که همزمان در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکور نیز تجربه و اطلاعات کافی داشته باشد. در غیر این صورت اگر کسی بخواهد به شما روش های شخصی خودش را بگوید بر اساس اینکه او با این روش ها توانسته است رتبه خوبی به دست آورد و قبول شود کاملا اشتباه می باشد زیرا شما کاملا با دیگران تفاوت دارید و باید شیوه های درسی مخصوص به خود را پیدا کنید. بودجه بندی کنکور تجربی 1401 در درس زیست شناسی 50 سوال رو به خودش اختصاص میده که 36 دقیقه هم براش وقت دارید !

ارتباط گرفتن با خدا، راز و نیاز، خواندن دعا و زیارت اماکن مذهبی و خلوت کردن با خدا هم میتواند آرامش شگفتانگیزی به شما بدهد. البته همانطور که گفتیم داشتن رابطه عاشقانه در سال کنکور همیشه هم اشتباه نیست و حتی میتواند منجر به اتفاقات بسیار بهتری نیز در آینده بشود. معمولا بزرگسالانی که درگیر عشق و احساسات هستند ممکن است گاهی بسیار مهربان و گاهی بی حوصله و پرخاشگر باشند. به طوری که عشق در دوران کنکور به یکی از نگرانی های دانش آموزان و حتی خانواده ها تبدیل شده است. دانش آموزان کنکوری از آنجایی که در حال به اتمام رساندن دوران نوجوانی و پا گذاشتن به عرصه ی جوانی هستند، بیشتر ممکن است درگیر احساسات خود شوند. انسان موجودی احساساتی است و احساسات وی به شدت روی زندگی وی خواهد داشت. انسان ها در تمامی دوران زندگی خود، فارغ از سن و جنسیت می توانند عاشق شوند و این حس را تجربه نمایند. خب اول از همه و مهمترین نکته اینکه کنکور درست در سن 17 یا 18 سالگی افراد اتفاق می افتد و این سن احساسات و عواطف درحال شکل گیری و در قویترین حالت ممکن هستند. از سوی دیگر داشتن یک مربی حرفهای، باتجربه و دلسوز میتواند احتمال موفقیت افراد در زمینههای مختلف را بیشتر کند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور کاردانش (فقط روی سند زیر کلیک کنید) دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما