حمله به کلینزمن: کوریا شما را بدون برنامه بازی می کند


کد خبر: 1964006
18 سپتامبر 1402 در 04:26
11.7 هزار بازدید |

5
چشم انداز

اوج فشار روی مربی آلمانی

فشار بر یورگن کلینزمن در کره جنوبی به بالاترین حد خود رسیده است.

حمله به کلینزمن: کوریا شما را بدون برنامه بازی می کند

به گزارش “وارش سه”، از آنجایی که یورگن کلینزمن از زمان هدایت کره جنوبی تاکنون در دیداری با این تیم پیروز نشده است، کارشناسان فوتبال در این کشور معتقدند سرمربی آلمانی بدون برنامه فوتبال بازی می کند و تیمش یک تیم نیست. . خاص

تیم ملی فوتبال کره جنوبی در ورزشگاه کاردیف سیتی مقابل ولز به تساوی بدون گل دست یافت. کلینزمن پیش از این در چهار بازی 2 تساوی و 2 شکست به عنوان سرمربی کره به ثبت رسانده بود. با 2 بازی در ماه مارس (تساوی 2-2 با کلمبیا و باخت 1-2 با اروگوئه) و 2 بازی در ژوئن (باخت 1-0 مقابل پرو و ​​تساوی 1-1 با السالوادور).

1922288

در برخی از این دیدارها عملکرد این تیم بیشتر از نتایج کره جنوبی مورد انتقاد قرار گرفته است. در واقع کره جنوبی به رهبری یورگن کلینزمن هیچ برنامه حمله ای ندارد و تیمی بی رنگ است.

پارک مون سونگ، مفسر فوتبال کره جنوبی درباره عملکرد این تیم گفت: “معلوم نیست که آنها قرار است چه فوتبالی بازی کنند. آیا حریف می خواهد از جلو پرس کند یا از کناره ها پیشروی کند. آیا به این دلیل است که “کلینزمن کمبود دارد. توانایی تاکتیکی دارد یا به زمان بیشتری نیاز دارد؟ راستش را بخواهید، من نمی دانم.”

1922289

یکی دیگر از مفسران فوتبال کره ای، پارک چان ها، گفت: “البته این که کره هیچ گلی دریافت نکرد، یک عامل مثبت بود، اما به غیر از این، به سختی می توان گفت که همه چیز خوب بود. تقریبا نیمی از بازیکنان. در زمین نقش متفاوتی نسبت به تیم باشگاهی خود داشتند. آنها این کار را انجام دادند. همچنین درک نحوه استفاده از تغییراتی مانند جایگزینی لی سان مین دشوار بود.”

البته خود کلینزمن معتقد است که فوتبال کره جنوبی با او در حال تغییر نسل است که کارشناسان این کشور کاملا مخالف هستند. پارک چان ها گفت: با وجود اینکه میانگین سنی بازیکنان اصلی تیم ملی کمی بالاتر است، اما نیازی به تغییر نسلی نیست که چند ماه مانده به جام ملت های آسیا تیم را متزلزل کند.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances