خداحافظی نهایی 5 بازیکن با رئال مادرید

[ad_1]

کد خبر: 1964418
19 سپتامبر 1402 در 14:05
49 صحنه

0
چشم انداز

در تابستان 2024

تابستان آینده باید منتظر جدایی نهایی پنج بازیکن رئال از جمله لوکا مودریچ و تونی کروس باشیم.

خداحافظی نهایی 5 بازیکن با رئال مادرید

به گزارش “ورگه سه”، کارلو آنچلوتی قصد دارد در رئال تجدید قوا کند و معتقد است که وقت آن رسیده که جوانان یک گام به جلو بردارند. لوکا مودریچ و تونی کروس اولین قربانیان این تغییر خواهند بود.
رئال مادرید از دو سال پیش شروع کرد تا ترکیب خود را اصلاح کند و از جوانان در پست های مختلف استفاده کند و حالا شاهد حضور بازیکنان جوان و آینده دار در خط هافبک رئال هستیم تا جا برای کروس و مودریچ باز شود.

1922473

رئال مادرید جود بلینگهام را به خدمت گرفت که این فصل در فرم فوق العاده ای به سر می برد. فران گارسیا، براهیم، ​​خوسلو، آردا گولر و کپا نیز به رئال پیوستند اما فلورنتینو پرز از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای فصل آینده است.

لوکا مودریچ و تونی کروس اولین بازیکنان لیست خروجی از بازار تابستانی آینده هستند. آنچلوتی قبلاً به آنها گفته است که دقایق کمتری نسبت به فصل گذشته بازی خواهند کرد و زمان آن فرا رسیده است که جوانان خط هافبک رئال را در اختیار بگیرند.

1903477

با آمدن جود بلینگهام، آردا گولر و بازی های فوق العاده ادواردو کاماوینگا و اورلین ژئومنی، آینده خط میانی رئال مادرید در دستان بازیکنان ارزشمند و خوبی است.

به جز کروس و مودریچ، سه بازیکن دیگر نیز قرار است جدا شوند. اولین در میان آنها لوکاس وازکز 32 ساله است که در هشت سال گذشته هرگز در ترکیب رئال مادرید نبوده است.

1919812

خروجی بعدی Nachos است. اگرچه کاپیتان رئال برای اولین بار قرارداد خود را برای یک فصل دیگر تمدید کرده است، اما می داند که باید فصل آینده را ترک کند. با مصدومیت ادر میلیتائو، این بازیکن اسپانیایی دقایق بیشتری را در این فصل خواهد دید اما انتظار می رود فلورنتینو راهی پیدا کند تا تابستان آینده او را ترک کند.

1890489

آخرین نفر در این لیست آندری لونین دیگر دروازه بان است. رئال به دلیل مصدومیت تیبوکورتوا به لونین اعتماد نکرد و کوپا را برگزید. همه چیز به جدایی او از رئال در فصل آینده اشاره دارد.

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما