خودروهای جدید گران قیمت و انتقاد شدید مدیر عامل گروه آتلانتیس

[ad_1]

خودروهای جدید به امکانات زیادی مجهز هستند. البته این فرصت ها رایگان نیست و مشتریان را به سمت خرید خودروی جدید سوق داده است. کل بیشتر پرداخت نسبت به سالهای گذشته حالا این مشکل صدا مدیرعامل گروه خودروسازی آتلانتیس بنابراین آقای کارلوس تاوارس از کار برکنار شده است و در مورد خودروهای جدید بسیار گران است. انتقاد انجام شده.

ماشین های جدید گران قیمت

بر اساس اطلاعات موجود، اکتبر گذشته برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده، میانگین قیمت یک خودروی صفر مایل از 45000 دلار گذشت.. این افزایش قیمت هنوز متوقف نشده است و این رقم در آذرماه گذشته تعیین شده است. بیش از 47 هزار دلار رسید. نکته عجیب این است که خریداران با توجه به شرایط، برای سود نماینده نیز هزینه اضافی می پردازند.

مدیر عامل آتلانتیس در مصاحبه آنلاین با تعدادی از نشریات، چنین روندی را نگران کننده توصیف کرد. وی در این باره گفت:

من در مورد اثربخشی هزینه بسیار نگران هستم. با توجه به فشارهای فزاینده تورم، این بیشتر یک مشکل ساده است.

ماشین های جدید گران قیمت

آقای تاوارس چند عامل افزایش قیمت خودروهای جدید او بیان کرد. یکی از دلایل اصلی مشکل جهانی است کمبود تراشه که بر بسیاری از خودروسازان تاثیر گذاشته است. این مشکل گهگاه خطوط تولید برخی شرکت ها را مختل کرده است که به نوبه خود کاهش تولید و تعادل بین عرضه و تقاضا را به هم زد.

افزایش قیمت مواد اولیه عامل دیگری که آقای تاوراس به آن اشاره کرد. این افزایش قیمت پس از حمله روسیه به اوکراین در روزهای اخیر سرعت گرفته است. فولاد، آلومینیوم و نیکل از جمله مواد اولیه ای هستند که افزایش قیمت آنها نسبت به سایرین مشهودتر و ملموس تر است.

ماشین های جدید گران قیمت

آقای تاوارس به برنامه جامع برقی شدن آتلانتیس نیز ذکر شده است. وی در سخنرانی خود در این زمینه گفت: مدل های برقی این گروه در میان مدت قیمت بالاتری نسبت به نمونه های بنزینی خود خواهند داشت. وی تاکید کرد: نمی توان افزایش هزینه ها را به مشتریان تحمیل کرد، زیرا در این صورت طبقه متوسط ​​توانایی خرید خودروهای جدید را از دست می دهد. آقای تاوارس افزود که برای مقابله با این مشکل، آتلانتیس یک استراتژی کاهش هزینه را دنبال خواهد کرد.

یکی از زمینه هایی که Stlantis قصد دارد پس انداز کند، سیستم های بازاریابی و توزیع است. به گفته آقای تاوارس این منطقه حدودا. 30 درصد با هزینه یک ماشین صفر کیلومتر است.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم