دادگاه دوم هلند برای آرژانتین: این بار دشمن مسی!


کد خبر: 1964273
18 سپتامبر 1402 در 22:45
2.5 هزار بازدید |

3
چشم انداز

رای وکهورست: فنکال مرد فوق العاده و صادقی است!

ووت وکهورست، مهاجم تیم ملی هلند، قهرمانی آرژانتین در جام جهانی را زیر سوال برد، همانطور که لوئیس فان خال نیز چنین کرد.

    دادگاه دوم هلند برای آرژانتین: این بار دشمن مسی!

به گزارش “ورزش سه”، ووت وکهورست، بازیکنی که پس از بازی با آرژانتین با لیونل مسی درگیر شد، ضمن واکنش به مصاحبه جنجالی لوئیس فن خال مقابل تیم ملی آرژانتین، به انتقاد از قهرمان پرداخت. 2022 پیشنهاد شد. جام جهانی.

سرمربی تیم ملی هلند با بیان اینکه قهرمانی تیم لیونل اسکالونی در جام جهانی قطر از قبل تعیین شده بود، خشم آرژانتینی ها را برانگیخت.

ووئت وهورست، مهاجم هلندی هوفنهایم پس از بازی آرژانتین و هلند در مرحله یک چهارم نهایی به دلیل درگیری با لیونل مسی به شهرت رسید. بعد از بازی، مسی در یک مصاحبه تلویزیونی متوجه حضور وکهورست شد و فریاد زد: “به چی نگاه می کنی احمق؟”

1922778

به نظر می رسد که وکهورست همچنان از مسی و آرژانتینی ناراحت است. وی در پاسخ به سوال خبرنگار ESPN که “وقتی مصاحبه فان خال را خواندید در مورد خود چه فکری کردید؟” او گفت: “آفرین! فن خال مرد صادق و فوق العاده ای است.”

این روزنامه نگار که از پاسخ مهاجم هلندی هوفنهایم راضی نبود، در این لحظه پرسید: پس با این حرف ها موافقید؟ من هم همین فکر را می‌کردم. نمی‌دانم او درست می‌گوید یا من چه فکر می‌کنم. اما آنچه او می‌گوید و فکر می‌کنم عالی است.»

1922779

او که یکی از جنجالی ترین بازیکنان بازی با آرژانتین بود، درباره اتفاقات آن بازی گفت: “لحظه بسیار سختی بود که هنوز هم به آن فکر می کنم. اگر واقعیت داشته باشد، واقعا نمی توانم بگویم. هیچی. امیدوارم این اتفاق بیفتد. اتفاق نمی افتد.” “چون فوتبال و فیفا زیر سوال می روند. ما به عنوان بازیکنان فوتبال سعی می کنیم در هر مسابقه بهترین کار را انجام دهیم.”

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances