در ویستون درباره کانال زمستانه شیندیم

اما. فرداش به دوستم که موسیقیش خوب بود پیامدادم این سوالو چی زده که نزدهبود. منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟ منابع در طول سالم کامله… مشمولان دارای شرایط زیر مجاز به شرکت در کنکور 1401 نمی باشند. چون هرکس بر طبق نیاز و مهارت و سطح دانشی که دارد و یا ظرفیت زمانی آزادی که ارايه می دهد در این میدان شرکت می کند پس برنامه هرکس برای خودش ریخته شده و از دیگری کاربردی ندارد. بسیاری از افرادی که برای کنکور شرکت میکنند تلاش می کنند و درس می خوانند اما تنها برخی از آنها موفق به کسب رتبه خوب می شوند به نظر شما علت آن چیست؟ جواب، آری است. راه درست انتخاب مشاور از رتبه گردون می گذرد. با داشتن یک مشاور کنکور خوب و دلسوز و استفاده از تجربیات ایشان، حتی اگر بتوانید به چند تست بیشتر در کنکور درست پاسخ دهید، در همان سال اول رتبه بهتری در کنکور کسب خواهید کرد و ممکن است در رشته روزانه و دانشگاه دولتی مورد علاقه پذیرفته شوید که در این صورت مجبور نخواهید بود هزینه های سنگین تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان را بپردازید و یا مجبور نخواهید بود به دلیل برنامه ریزی نادرست، روش مطالعه غلط یا سایر اشتباهات چند سال بهترین مشاور کنکور پزشکی در تبریز پشت کنکور بمانید.

مشاور کنکور کامران صداقت

شاید یهو یه درسی اینقد آسون بود که حتی چند نفر صد زدن. امسال یه سوال موسیقی گفتهبود کدوم ساز کوردوفونه؟ امسال 5-6 تا سوال موسیقی یا دو تا جواب داشت یا کلا جواب نداشت! از رتبه داشت. مثلا اصلا نباید درصد صفر یا منفی داشتهباشید. شما می توانید با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا شانس قبولی خود را با توجه به رتبه و تراز خود تخمین بزنید . دندان دارو پردیس و آزاد آیا رتبه کشوری ملاک هست یا نه ؟ سلام استاد من اتفاقي با سايت شما اشنا شدم.ديدم توي کامنت ها يکي ازدوستان هدفش پرستاري ازاد هست و شما راهنماييش کرديد.راستش من هم نظام قديم بودم.ازنظرهزينه هيچ مشکلي با ازاد ندارم.ولي راستش تا قبل از ورودم به سايت شما اصلا در فکر کنکور مجدد نبودم.با خوندن کامنت اين دوستمون خيلي دلم ميخواد منم خودم رو برسونم به پرستاري ازاد.اما واقعا نميدونم مني که نظام قديم بودم و نميدونم کتاباي نظام جديد اصلا چي هست اين امکان برام هست که برسم به اين هدف؟ کاریشم نمیشه کرد. فقط میتونیم با نحوهی فکر کردن طراحا آشنا باشیم. واقعا هیچ درسی اونقدری که فکر میکنین وحشتناک نیست. اول از هر چیز لازم هست بدانیم که درس حسابان 2 خواندنی نیست، بلکه حل کردنی هست و لازم هست که روی مفاهیم آن فکر کنیم و یاد بگیریم، مثالها و سوالها رو حل کنیم؛ نه اینکه مثالها رو نگاه کنیم و بخوانیم!

مشاوران ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید، آماده ارائه خدمات به داوطلبان عزیز می باشند. چون گاهی وقتا یه درسی رو نمیخونیم بعد یهو اینقد آسون سوال میاد که کسایی که فقط کمی هم خوندن میتونن جواب بدن و این برامون خیلی بد میشه. اگه متن رو هم بخونین کامل متوجه میشین که کل متن تلویحا میگه که فلان مشاور بهتره.این یه تکنیک تبلیغاتیه. کنکور یکی از مراحل مهم زندگی دانش آموزان و بهتر تاثیرگذارترین مرحله در آینده تحصیلی و شغلی آنها می باشد در این مرحله داشتن برنامه ریزی مناسب و همچنین مشاورین مجرب که دانش آموز را در برنامه ریزی و درس خواندن کنکوری خود یاری رساند نقش بسزا و موثری دارد بهترین دانشآموزان کسانی هستند که تحت نظر برترین مشاوران کنکوری و برترین اساتید و دبیران آموزش دیده اند البته داشتن مشاور تنها موفقیت دانش آموز را محقق نمیکند بلکه بلکه کوشش و تلاش خود دانش آموز و رسیدگی به برنامه خود میتواند موفقیت و پیشرفت تحصیلی وی را حاصل کند بسیاری از دانش آموزان تحت تاثیر اخبار مختلف و به ویژه در شرایط کرونایی دچار استرس دلهره و اضطراب می شوند داشتن مشاوری که بتواند در این موقع با برنامهریزی مناسب و دادن روحیه به دانش آموز استرس را از او بگیرد و آرامش را به او بازگرداند نقش خیلی خیلی مهمی در یادگیری و ادامه فرآیند درس خواندن وی دارد.

که خب مسلما هر دو سیم دارن!

اگه در زمان مناسب و توسط شخص مناسب، دانش آموز راهنمایی نشه یا زمان زیادی رو از دست میده و یا کلی از هدف اصلی که قبولی در دانشگاه های برتر هست دور میشه، پس چه باید کرد؟ که خب عزیزان زحمت کشیدن و یکیشو حذف کردن. که خب مسلما هر دو سیم دارن! همون قد درک و خرد که موقع طرح سوال از خودشون نشون میدن بعد کنکور هم دارن. من زدم یک، به این خیال که خودشون هر دو گزینه رو درست میگیرن، بالاخره منطق دارن دیگه. این دیگه خیلی هر سال فرق میکنه. ایادفیلی، فرید شهریاری و بهمن بازرگانی از قدیمی ترین اساتید کنکور ایران اند که هر سه پرفروشترین و شناخته شده ترین کتاب های کنکور انتشارات اندیشه سازان را نوشته بودند. از جمله افتخارات او این بوده که بیش ازیکصد سایت ایرانی و خارجی معتبر از مقاله ها و کتابهای ایشان را عرضه کرده و به عنوان نویسنده برتر انتخاب شده است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما