دعوای سجاد غریبی و مارتین فورد تاریخ را تغییر داد

[ad_1]

دعوای سجاد غریبی و مارتین فورد به دلیل مصدومیت چند ورزشکار به تعویق افتاد. هالک ایرانی و ترسناک ترین مرد جهان قرار بود در 2 آوریل 1401 در The O2 لندن با هم مبارزه کنند، اما این دو و هوادارانشان باید 4 هفته دیگر صبر کنند و این مبارزه اکنون به 30 آوریل موکول شده است. تا 30 می این واقعیت که این دو برای اولین بار در ماه جاری در دبی با هم ملاقات کردند، جنجال زیادی به پا کرد. قرار است در روز بازی سجاد غریبی و مارتین فورد بسیاری از افراد مشهور دیگر هم دیدار کنند. جیمی اوهارا بازیکن سابق تاتنهام و ستارگان نمایش واقعیت عشق جزیره، از جمله جیک فینچمن و تئو کمپبل سابق.

دعوای سجاد غریبی و مارتین فورد تاریخ را تغییر داد

در بیانیه برگزارکنندگان مسابقات آمده است: “ستارگان ورزشی و افراد مشهوری که باید به رقابت بپردازند اکنون به دلیل مصدومیت زمان بیشتری برای آماده سازی دارند تا بتوانند حریفان رینگ خود را در بهترین شرایط آماده ببینند.” فورد سال هاست با یک خارجی درگیری لفظی داشته و اولین پیشنهاد خود را برای مبارزه با هالک ایرانی در سال 2018 انجام داده است. پس از اتفاقات دبی، بسیاری از هالک های ایرانی خواهان کناره گیری از مسابقه بودند، اما ظاهرا با درخواست های رسمی برای کناره گیری از مبارزه با مارتین فورد نیز مخالفت کردند. مارتین فورد در ویدئویی که پس از تغییر تاریخ مبارزه خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، گفت که رقیب ایرانی‌اش همچنان می‌خواهد با او مبارزه کند، اگرچه تاریخچه مبارزاتش تغییر کرده است.

دعوای سجاد غریبی و مارتین فورد تاریخ را تغییر داد

فورد در این ویدئو گفت: “به او این امکان داده شد که استعفا دهد اما او نمی خواهد.” او صد در صد مطمئن است که می خواهد بجنگد. پس به من اعتماد کن و بدان که دعوای نمایشی وجود نخواهد داشت. او به خوبی می داند که در چه نوع مبارزه ای است و 30 آوریل شب فراموش نشدنی خواهد بود. “من شما را آنجا می بینم.” سجاد غریبی نیز در ماه های اخیر در شبکه های اجتماعی فعال بوده و بارها ویدئوهایی از تمرینات خود را در اینستاگرام خود منتشر کرده است. در این ویدیوها تمرینات خاص و بعضاً ناهنجار سجاد غریبی مانند کار با وزنه، بوکس و البته ضربه زدن با تخته چوبی به شکم او را می بینیم.

دعوای سجاد غریبی و مارتین فورد تاریخ را تغییر داد

غریبه ای در توضیح یکی از این تمرینات نوشت: “من چیزی برای از دست دادن ندارم. وقتی کسی چیزی برای از دست دادن نداشته باشد بسیار خطرناک است. برای مبارزه بی صبرانه. شدت ضربات آنقدر زیاد است که با درد شدید می خوابم. تمام تمرینات این ماه شامل استقامت ضربه و قدرت ضربات است.» من تنها نیستم. اگر مسئولیت این رقابت بزرگ تاریخی را به عهده نگیرند، اشکالی ندارد. مهم نیست. مهم این است. مردم عزیزم در کنار من هستند و تمام تلاشم را به عشق ملت انجام می دهم.» پیش از این سجاد غریبی در تمرین با چند نفر و برخورد به دیوار دیده شده بود.

سجاد غریبی نیز برای اثبات قد خود ویدئویی در اینستاگرام منتشر کرد. در هفته های گذشته تصاویر و فیلم هایی از سجاد غریبی منتشر شده که کوتاهتر از آنچه به نظر می رسد ظاهر شده است. غریبی همیشه متهم به دستکاری تصاویرش برای بزرگتر نشان دادن بدنش بوده است.

بیشتر بخوانید:

شرح رویارویی سجاد غریبی با مارتین فورد: ترس را در چشمانش دیدم + فیلم

واکنش مربی ملی پوش بوکس به انتقاد از سجاد غریبی + درآمد هالک ایرانی از مبارزه فورد

افشای عصبانیت سجاد غریبی در نشست خبری با مارتین فورد + فیلم

خرید تا 1.000.000 تومان و پرداخت ماه آینده

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم