دفتر برنامه ریزی هفتگی کنکور + ساخت آنلاین برنامه ریزی

این سوال و نگرانی اغلب داوطلبان کنکور است. احتمالاً این سوال در ذهن شما هم مطرح می شود که من به عنوان یک فرد مایل به دریافت برنامه ریزی، به چه صورت می توانم برای دریافت این برنامه اقدام کنم؟ برای آنکه شما دانش آموزان بتوانید از این درس برای خودتان سکوی پرتابی به سوی اهدافتان بسازید و در آن پیشرفت کنید و مهارت های خودتان را توسعه دهید،نیاز به راهنمایی بهترین دبیران ریاضی دارید. نمیتوان در مورد بهترین دبیر های ریاضی کنکور بطور قطعی نظر داد. ریاضی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین دروس کنکور است؛ و میتواند در قبولی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. مثلا در آزمون آزمایشی قلم چی که هر دو هفته یک بار برگزار می شود، شما باید در نظر داشته باشید که بهتر است که آخر هر هفته دروس پایه دهم و یازدهم را به خوبی مطالعه کرده باشید وتست زده باشید و در هفته دوم در روزهای پایانی به جمع بندی دروس دهم و یازدهم و دوازدهم بپردازید و حتما حتما، آزمون قبلی را تحلیل کنید. با توجه به این که اطلاع از کارنامه آخرین رتبه قبولی و حداقل درصد دروس دانشگاه دولتی روزانه برای قبولی در رشته پرستاری می تواند به داوطلبان در تنظیم برنامه ریزی کنکور 1400 یاری دهد ، اهمیت نگارش این مقاله برای ما دو چندان شد .

مشاوره کنکور ژنتیک پزشکی

اما ویژگی یک برنامه ریزی صحیح و اصولی چیست؟ اما پیش از این فراموش نکنید که اساتید برتر ریاضی کنکور باید ویژگی های زیر را دارا باشند. بطور دقیق نمی توانم درصدی برای نقش آن تعیین کنم اما می توانم اینگونه بگویم که اگر با روش ها و برنامه های درسی مشاور با دانشم درس نمی خواندم، قطعاً در آزمون سراسری رتبه تک رقمی و حتی دو رقمی کسب نمی کردم. پس با انتخاب مشاور کنکور دورخیز می توانید مطمئن شوید که مشاور کنکور شما از لحاظ مهارت و تجربه بارها مورد ارزیابی و آموزش قرار گرفته است. چرا که در افراد پرمطالعه ، خون بیش از همه جا ، در مغز و کاسه سر گردش کرده و اختلالاتی در گردش خونشان به وجود می آید . رفع اشکال های افشین ملاک پور معمولا خوب صورت می گیرد و با توجه به امکانات بسیار قوی موسسه تاملند ارتباط اینترنتی با دانش آموز و مطالعه ی کامنت های آنها به خوبی در حین تدریس انجام می شود. آموزش از طریق تست شیوه ی اصلی این معلم است و به خوبی می توان بررسی الگو ها و روش های تستی را در آموزش این مشاور کنکور تجربی نی نی سایت – digiclassor.ir – معلم مشاهده کرد.

در این مقاله سعی داریم تا به معرفی برترین اساتید ریاضی کنکور ایران بپردازیم و میخواهیم به شما در انتخاب بهترین استاد ریاضی برای سال کنکورتان کمک کنیم؛ فراموش نکنید با وجود همه نظر سنجی ها و نتایج فوق العاده ای که برترین اساتید ریاضی کنکور میتوانند داشته باشد ، ممکن است معلم برتر ریاضی کنکور شما شخص دیگری از آب در بیاید. زمان اعلام نتایج کنکور سراسری امسال هم احتمالا طبق روال سال های گذشته دهه دوم مرداد خواهد بود و نتایج پذیرش نهایی هم احتمالا دهه سوم شهریور اعلام خواهد شد. تدریس جذاب و خاص از ویژگی های این معلم معروف است. ارتباط چشمی معلم با دانش آموز در حد مناسب است و همراه کردن دانش آموزان برای حل تست ها در کلاس های وی بسیار پر رنگ است. این معلم را برای دانش آموزانی با سطح درسی متوسط پیشنهاد می کنیم که اهل مشارکت در کلاس ها هم هستند و به طور کلی سبک کلاس های تست محور را بیشتر می پسندند.همچنین با توجه به بازخورد های مشاهده شده از طرف دانش آموزان، استاد ملاک پور دلیل علاقه بسیاری از دانش آموزان به درس ریاضی بوده است. کدام یک از رشته های پزشکی را انتخاب کنم؟

دین وزندگی در سال های اخیر معمولا دو جلدی شده است، یعنی اینکه یک جلد درسنامه و یک جلد پاسخنامه یا تست برای آن تدارک دیده شده است، که توصیه می کنم هر دو جلد را بخرید و خوب بخوانید. اما خوشبختانه روش تدریس استاد سلامیان بهترین دبیر ریاضی کنکور ، آموزش مفهومی ریاضی و پس از آن ارائه راه های تستی معقول میباشد. سامان سلامیان اولین مدرس ریاضی در شبکه رادیویی فرهنگ برنامه نکتهها و گزینهها مدرس رتبه های یک ، سه،11، 35،26، 42 ، 51 ،80 و 93 میباشند. ایشان با بیش از ربع قرن سابقه آموزش، از دبیران برند و صاحب نام و پر سابقه ترین دبیر حسابان و ریاضی تجربی در مدارس و آموزشگاهای برتر ایران می باشند.استاد سامان سلامیان به عنوان یکی از پر مخاطب ترین دبیران ریاضی دهه اخیر حضور پررنگی در برنامه های معتبر تلویزیونی و رادیویی و حضوری فعال در کلاس های آنلاین داشته اند. رزومه تحصیلی سامان سلامیان از برترین اساتید ریاضی کنکور : مهندس عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلیتکنیک تهران)،کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی(موضوع پایاننامه : اثربخشی روش ACT بر کاهش اضطراب ریاضی در داوطلبا ن کنکور)،دانشجوی دکترای تخصصی روانشناسی عمومی،موسس اولین مدرسه تخصصی ریاضی ایران،بیش از دو دهه سابقه موفق در آموزش مفهومی ریاضی،مدرس مدارس و آموزشگاههای برتر تهران،تنها مربی دوره تربیت دبیر کنکور ریاضی در کشور،کارشناس مدعو در برنامه های صدا و سیما،مدرس دوره های آموزش تصویری مدرسه تخصصی ریاضی.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.