دلفین هویت جدید خود را آشکار می کند


سلب مسئولیت: دیجیاتو فقط این متن آگهی را نمایش می دهد و ویرایشگر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.

دلفین اسپادانا یکی از بازیگران پیشرو در زمینه هوشمندسازی و مدیریت ناوگان خودرو در این بازار از هویت جدید خود رونمایی کرد.

«مجید مصدق» مدیر دیجیتال مارکتینگ گروه دلفین در ابتدای رونمایی از هویت جدید این شرکت به تشریح تحول 13 ساله دلفین پرداخت و گفت: جوهر دلفین مشتری مداری و بازار محوری است و این رویکرد مستلزم چابکی در برابر تغییرات، چالش ها است. و نیازهای جدیدی که همیشه در بازار مطرح می شود.دلفین در طول سالیان متمادی دستخوش تغییرات اساسی شده و از 7 ماه پیش این تغییرات به لایه برندسازی نیز وارد شده و پروژه هویت جدید دلفین آغاز شده است.

مصدق تصریح کرد: این مجموعه فعالیت خود را با ایجاد و توسعه راهکارها در سال 1397 آغاز کرده و قادر است با همکاری شرکای تجاری پروژه های موفقی را برای مشتریان خود اجرا کند. به گفته وی، در اواخر دهه 90 برند ایگل با هدف ورود به بازار مصرف انفرادی ایجاد شد و در این زمینه اپلیکیشن «همران» نیز کمک کرد. اکنون 3 برند دلفین، اسپادانا با ماموریت اجرای تحول دیجیتال در حوزه مدیریت ناوگان، ایگل فعال در بازار آپشن خودروهای هوشمند و پلتفرم حمران در اکوسیستم خودروهای متصل به عنوان زیرمجموعه‌های گروه دلفین فعالیت می‌کنند.

مصدق دلیل تعریف و طراحی هویت جدید دلفین اسپادنا را این بود که سال ۱۴۰۲ سال مهاجرت محصولات به نسخه جدید، گسترش سبد راهکارها، ورود به بازار بین المللی، همکاری تجاری با بازیگران بزرگ اینترنت اشیا، ایجاد در سطح بین المللی راه اندازی پایگاه و آکادمی ویژه در دبی یک خودرو است که با توجه به همه این تغییرات دلفین اسپادانا به این نتیجه رسید که هویت بصری و کلامی فعلی دیگر پاسخگوی نیازهای جدید نیست و باید هویت جدیدی تعریف کرد. در ادامه مجید مصدق از اطلاعیه جدید دلفین اسپادانا رونمایی می کند. “راه را پیدا کن”. به گفته وی، این اطلاعیه شنوندگان را به کاوش گسترده و عمیق تر دعوت می کند. زیرا مسیر می تواند معنایی فراتر از جاده داشته باشد و کشف می تواند در سطح عمیق تری از زندگی و تجارت صورت گیرد. این تگ لاین از ابتدا تا انتهای سفر مشتری را همراهی می کند، در ارائه خدمات رضایت مدار بوده و روح چابک دلفین اسپادانا را نیز منعکس می کند.

پیش از مراسم رونمایی از لوگوی جدید دلفین اسپادانا، محمدمهدی شیران، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران دلفین، فاطمه جمالی با اشاره به اینکه توسعه فعالیت های دلفین دلیل اصلی ایجاد هویت جدید بوده است. از سوی دیگر، هویت جدید این برند باید در راستای رسالت و چشم‌انداز آن تعریف می‌شد تا با روندهای جهانی همسو شود و حضور پررنگی در بازار بین‌المللی کسب کند.

در ادامه «منصوره رستمیان» کارشناس ارشد گرافیک گروه دلفین با اشاره به محدودیت هایی که لوگوی قبلی دلفین اسپادانا برای توسعه این برند ایجاد کرده بود، گفت: دلایل کافی برای طراحی مجدد لوگو داشتیم که از مهم ترین دلایل، دلفین اسپادانا به این موضوع رسیده است. موقعیتی در طول چندین سال فعالیت خود که تنها ناوگان است و نه ارائه دهنده سیستم های مدیریت و ردیابی، ما اهداف بزرگتر و مهمتری را در زمینه تحول دیجیتال دنبال می کنیم و ممکن است این لوگو دیگر اهداف، استراتژی و چشم انداز ما را به خوبی منعکس نکند. لوگوی قدیمی مشکلات فنی داشت که استفاده ما را از آن محدود می کرد.” در نهایت، مانند بسیاری از مشاغل دیگر، همانطور که تجارت ما رشد کرد و بالغ شد، متوجه شدیم که زمان آن رسیده است که یک لوگوی مینیمال و حرفه ای داشته باشیم.”

رستمیان تصریح کرد: لوگوی جدید تصویری کلی از یک دلفین دارد که از عناصر مختلفی تشکیل شده است که هر کدام مفهومی دارند. اسپادانا مشتریان را در تمام چرخه مانند دلفین همراهی می کند که در لوگو با نماد نشان داده شده است. عناصر باقی مانده از لوگو، از جمله جاده، ماشین و سیگنال، به روند کار دلفین اشاره دارد.

رستمیان به پالت رنگ جدید نیز اشاره کرد. به گفته آنها، رنگ مارونی به عنوان رنگ اصلی و نارنجی به عنوان رنگ مکمل مناسب ترین رنگ ها برای هویت بصری جدید دلفین اسپادانا هستند. سورمی نماد خرد و آگاهی، تعهد، قدرت و اقتدار است. جدای از آن، نارنجی نماد شور و شوق، جوانی، اشتیاق، سرزندگی، شجاعت و اعتماد به نفس است و این رنگ نشان دهنده روحیه تیم های کار در دلفین اسپادانا است. همچنین در این مراسم از نمونه های اولیه طرح هویت بصری جدید دلفین اسپادانا رونمایی شد.

در آخرین قسمت این مراسم «فاطم باغسردار» کارشناس بازاریابی گروه دلفین در تشریح شخصیت و هویت کلامی دلفین اسپادانا گفت: برای تعریف بهتر شخصیت برند از مدل آکار استفاده کردیم، مهمترین ویژگی های شخصیتی دلفین اسپادانا صلاحیت و شایستگی هستند البته این شخصیت جنبه ها و ویژگی های دیگری هم دارد؛ از جمله قابل اعتماد بودن، باهوش بودن، موفق بودن، صادق بودن و به روز بودن از ویژگی های شخصیتی برند دلفین است که هر چه بیشتر با این شخصیت آشنا می شویم. هر چه در اخلاق و رفتار او خصلت های دیگری از جمله رهبر، مستقل، فنی و سخت کوش را می توانیم ببینیم. شخصیت دلفین دقیقاً مانند اثر انگشتش است؛ کاملاً منحصر به فرد است. وجود چنین ویژگی های منحصر به فردی دلفین را از دیگران متمایز کرده است. آن را به یکی از بازیگران اصلی در بازار مدیریت ناوگان تبدیل کرد.”

باغسردار همچنین خاطرنشان کرد: دلفین اسپادانا برای برقراری ارتباط نزدیک با مخاطب مجموعه ای از ارزش های کلامی را برای خود تعریف کرده و همواره از آنها پیروی می کند. این ارزش های ناشی از ویژگی های شخصیتی دلفین ها راه را برای برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف هموار می کند. دلفین همدل، مشتری مدار، دقیق، قابل اعتماد، رضایت مدار و با سخنرانی گسترده، ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد خود را به مخاطب نشان می دهد.

در پایان فاطمه باغسردار توضیح داد که دلفین اسپادانا هرگز خود را به یک رسانه ارتباطی خاص محدود نکرد. تیم های مختلف از طریق نقاط تماس متفاوت با مخاطبان خود تعامل دارند. این مشکل او را مجبور به استفاده از لحن های متفاوت و در عین حال ثابت برای برقراری ارتباط موثرتر کرده است. لحن غالب دلفین از جدی، قابل اعتماد، محترمانه و منطقی متغیر است. اما این به این معنی نیست که همیشه از یک لحن ثابت استفاده کنید. هر یک از پارامترهای ذکر شده دارای محدوده وسیعی است که در شرایط مختلف قابل استفاده است.

برای آشنایی بیشتر با هویت جدید دلفین اسپادانا می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

راهنمای هویت برند دلفین

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances