راهنمای خرید قفسه مناسب مغازه

قفسه سوله کارکرد قفسهها و خدمات حرفهای برای چیدمان کالاها برای هر مغازهای ضروری است. قفسه های فروشگاه خرده فروشی باید بتواند وزن کالا را تحمل کند و در عین حال جلوه بسیار نمایشی به کالاها بدهد. از این رو بهتر است ویترینی را طراحی کند که بتواند زیر ۵ ثانیه مشتری را وادار به تماشای خودش کند. آیا مشتری می داند که آن محصول به چه دلیل آنجاست و چه کارایی برای او دارد. البته انتخاب رنگ قفسه ها به سبک فروشگاه شما هم بستگی دارد. بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است، زمانی که مشتریان برای دیدن محصولات وارد یک فروشگاه میشوند، از سمت راست شروع به حرکت می کنند و مغازه لوازم التحریر هم از این قاعده مستثنی نیست. پس از مشخص شدن ، بردار هر مجموعه آیتم مورد نیاز نیز با عملیات AND به سرعت انجام میشود.

نکته قابل توجه آن است که استفاده از قفسه بندی فروشگاهی باید بر اساس اصول قفسه بندی انجام شود و در صورت استفاده ی غیر علمی و اجرای مبتدیانه، نه تنها موجب صرف هزینه های گذاف شده، بلکه در نهایت رضایت کارفرمایان را نیز برآورده نخواهد کرد. در ضمن یکی دیگر از کارهایی که برای جذابیت بیشتر قفسهها میتوانید انجام دهید، این است که اگر بوم یا سایر لوازم نقاشی را برای فروش ندارید، از آنها برای دکور بهتر استفاده کنید. با مشخص شدن این چند پارامتر به راحتی میتوانید قفسه بندی خود را تلفنی یا از طریق واتساپ به کارشناسان فروش سفارش دهید و بعد از واریز مبلغ فاکتور اجناس مورد نیاز خود را درب منزل و یا شرکت خود تحویل بگیرید . در سفارش و اجرای ی نورپردازی برای ویترین تان خسیس نباشید!

این قفسه بندی در رده قفسه های فلزی سبک قرار دارد.

نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه یک امر حیاتی در دنیای تجارت است. در این دنیای پیچیده اشخاصی که با تجارت و بازار سروکار دارند می بایستی قدری با قوانین و قواعد این دنیا آشنایی داشته باشند تا توسط رقبای سرسخت تر از خودشان بلعیده نشوند. یکی از قواعدی که خبر از همسو شدن با دنیای را تجارت را می دهد بهره مندی از ” نورپردازی دکور ویترین و قفسه مغازه ” است. آزمایش ها نشان می دهد تغییر نورپردازی در ویترین مغازه می تواند قدرت توقف را از ۱۱ درصد به ۲۰ درصد افزایش دهد .البته این عدد تقریبی است و بستگی به میزان قدرت ویترین مغازه تان دارد. این قفسه بندی در رده قفسه های فلزی سبک قرار دارد. در اینجا به معرفی مختصر انواع قفسه فلزی میپردازیم و هر یک را بطور جداگانه در نوشته های دیگری بطور کامل معرفی میکنیم. این ها بسیار مستحکم می باشند و می توانند وزن سنگین انواع محصولات را تحمل کنند.

در این مرحله مشتری برای خرید یا عدم خرید کالا از قفسه تصمیم قطعی می گیرد. این در حالیست که وقتی وارد کار میشویم، لق خوردنهای قفسه از محل اتصالهای ضعیف به وضوح معلوم بوده دقیقاً از همان جا نیز آسیب میبیند، در نتیجه اینکه لازم است تا در چنین مواردی (به ویژه اگر قرار است از قفسه بندی سوله اجاره ای به مدتی طولانی استفاده کنیم یا با اجسام سنگینی سرو کار داریم) حتماً از یراقآلاتی به تعداد کافی و با اندازه و توان مورد نیاز استفاده نماییم . منظور ایجاد برخی از این سوله و سالنها که ایجاد می شود را می توان انبار کالا و محصول، سردخانه های زیر صفر و بالای صفر، قطعات یدکی خودرو و … قفسه سوله ها سبب افزایش فضای انبارداری و کاهش هزینه های احداث انبارها متعدد می گردد. همچنین ربات ها در بین قفسه ها به خوبی جابجا میشوند و میتوانند یک انبارداری اتوماتیک را برای شما فراهم کنند.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.