رایشت با 5 سال تجربه در آستانه ورود به بازارهای بین المللی است.

[ad_1]

مدیرعامل ریچت با بیان اقدامات امنیتی و تلاش‌های این گروه پس از حمله سایبری سال گذشته، تاکید کرد که امروز به لطف اعتماد و تلاش مشتریان، رایشت در آستانه ورود به بازارهای بین‌المللی قرار گرفته است.

پلتفرم چت آنلاین رایشت که بسیاری از کسب و کارهای ایرانی از آن برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند، در اواسط فوریه سال گذشته با چالش بزرگی مواجه شد. طبق گزارش هایی که در آن زمان منتشر شد، هکرهای خارجی چندین کسب و کار ایرانی را هک کردند و پایگاه داده شرکت را هک کردند و برخی از داده های این شرکت ایرانی را به سرقت بردند و همه مشتریان شما عذرخواهی کردند.

با این حال، به گفته مدیرعامل رایشت، پس از چنین مبارزه ای که درس ها و تجربیات زیادی برای آنها به ارمغان آورد. با تثبیت سرورهای این پلتفرم و پیاده سازی آخرین نسل از پروتکل های اختصاصی و لایه های امنیتی، توانسته مسیر توسعه و حضور خود را در بازارهای رقابتی حفظ کند. اکنون رایشت به موقعیت سابق خود در خدمت رسیده است. 15000 کسب و کار آنلاین و 54 هزار وب سایت و اپلیکیشن اکنون بیشتر اعلام شده است 90 هزار اپراتور کسب و کارهای ایرانی از طریق Reichet با کاربران خود در ارتباط هستند.

قادر صادقی، مدیرعامل پلتفرم رایشت در گفت و گو با دیجیاتو به اتفاقات تلخ سال گذشته اشاره کرده و معتقد است که اگرچه داستان سخت و دشواری است، اما آنها را به کسب تجربه و آموختن چیزهای جدید برای کسب و کارشان سوق داده است. و کسب و کار خود را باز کنند. او گفت: «ما از متخصصان بیشتری کمک گرفتیم و فرآیند امنیت، توسعه، مقیاس‌پذیری و رشد را برای ارائه خدمات ایمن و پایدار به مشتریان خود طی کردیم.»

وی با تاکید بر اینکه امنیت همیشه موضوعی نیست که بتوان آن را 100 درصد تضمین کرد، گفت:

“حمله سایبری به ما یک بار روانی سنگین برای ما از نظر روابط عمومی و روابط عمومی مانند فیس بوک، اسپاتیفای، لینکدین و غیره است.” به همین دلیل است که ما باید در امنیت و پایداری سرمایه گذاری بهتری داشته باشیم، ساختارها و فرآیندهای بهتری ارائه دهیم و یاد بگیریم که چگونه ما تصمیم گرفتیم پیش‌بینی‌های بزرگی را انجام دهیم تا بدانیم چگونه تعامل کنیم.»

مدیرعامل ریچت

صادقی در پاسخ به سوال دیجیاتو مبنی بر اینکه پس از حمله سایبری سال ۱۳۹۹ چه اقداماتی برای افزایش امنیت این پلتفرم انجام شده است، گفت:

پس از آن، ما تمام سرمایه گذاری خود را به بحث زیرساخت تبدیل کردیم و آن را به طور اساسی متحول کردیم. جایگزینی آخرین فناوری با نسخه های قدیمی تر و معرفی نسخه های جدید Backend، Database و کد پارتیشن Frontend بخشی از اقدامات امنیتی ما در نسخه جدید و امن بود. Reicht علاوه بر این، فنی ما تیم را دوباره توسعه داده و تقویت کرده‌ایم، API اختصاصی Reicht را دوباره توسعه داده‌ایم تا آن را سریع‌تر، سبک‌تر و ایمن‌تر کنیم. علاوه بر ارائه یک ساختار یکپارچه برای خدمات خود، این بار ساختار تمام سرورهای اصلی و سرورهای پشتیبان ، دور زدن فایروال، سازگارترین است “همانطور که می دانیم، این پایان راه ما برای بهبود و بهینه سازی پلتفرم رایشت نخواهد بود و ما همیشه دانش فنی تیم رایشت را به روز می کنیم و نسخه های جدیدتر و کارآمدتر را ارائه می دهیم.”

وی با بیان اینکه علاوه بر این اقدامات، طی یک سال گذشته به‌روزرسانی‌های متعددی توسط رایشت منتشر شده است و اخیراً این پلتفرم به کاربران امکان اتصال مستقیم به واتس‌اپ را می‌دهد: چرا که این بار برخلاف کاغذهای رایگان و باز تلگرامی که قبلاً توانسته ایم به آنها متصل شویم، با پیام های رمزگذاری شده بسیار امن فیس بوک (META) مواجه هستیم و عملکرد تیم فنی رایشت در این زمینه بسیار بالاست. قابل توجه، برجسته، موثر.

مدیرعامل رایشت با بیان اینکه این به‌روزرسانی در پاسخ به نیاز کسب‌وکارهایی منتشر شده است که شماره واتس‌اپ را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند و با چالش پاسخ‌دهی به پیام‌های واتس‌اپ توسط چندین اپراتور (تیم واحد) مواجه می‌شوند، افزود:

با به‌روزرسانی جدید ریشتر، کسب‌وکارها می‌توانند واتس‌اپ خود را به این پلتفرم متصل کنند تا پیام‌های دریافتی اپراتورهای خود را به راحتی مدیریت کنند.» لازم به ذکر است که همه کاربران در حال حاضر از اولین نسخه این ویژگی جدید رایشت استفاده می‌کنند و ما قصد داریم دسترسی را افزایش دهیم. از جعبه ابزار ما در پیام رسان های واتس اپ به زودی با به روز رسانی های هیجان انگیز دیگر.

می خواهد وارد بازار بین المللی شود

صادقی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره برنامه های خود برای ورود به بازارهای بین المللی گفت: بستر مناسبی را برای رقابت با نمونه های بین المللی و ورود به بازار بسیاری از کشورها با یک استراتژی سازگار آماده کرده ایم و از سوی دیگر کسب و کارها می توانند از خود حمایت کنند. مشتریان بدون نگرانی در مورد اپراتورهای انسانی و کنترل بهتری بر فروش و ارتباطات خود داشته باشند.ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و مکالمات به رایشت اضافه می شود تا بتوانند

موشک

به گفته وی، در این مدت محصول جدیدی به نام «Responsive» را روانه بازار کردند که از فناوری هوش مصنوعی برای پردازش اطلاعات در هسته خود استفاده می کند. اما سیستم یادگیری ماشینی این محصول در حال حاضر در حال یادگیری از عملکرد اپراتورهای انسانی است. این اپراتورها توسط رایشت به عنوان سیستم مرکز تماس در اختیار کسب و کارهای متقاضی این پلتفرم قرار می گیرد، بنابراین این بار اپراتورهای رایشت مسئولیت پشتیبانی از مشتریان کسب و کارها را بر عهده خواهند داشت. وی معتقد است که این امر باعث کاهش بسیاری از چالش های منابع انسانی و هزینه های مرتبط با تجهیز فضای اداری و مسائل اشتغال در سازمان ها، ارگان ها و مشاغل در ایران می شود.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliances
تماس با ما