ریپورتاژ و چاک نوریس Effect

همانطور که می دانید افراد بر تاثیر ریپورتاژ آگهی بر روی کسب و کارها مطلع هستند اما اینجا مهمترین مساله ای که انتخاب نهایی را مشخص می کند هزینه ریپورتاژ آگهی می باشد. زمانی که ریپورتاژ خود را در یک سایت پر مخاطب انتشار میدهید و بر روی کلمات کلیدی مورد نظر خود لینک سازی میکنید، میتوانید در یک سایت معتبر لینک Follow داشته باشید و محتوای شما در نتایج گوگل نیز رتبه خوبی به دست بیاورد. این آگهی تبلیغاتی شما قرار است به تعداد زیادی از مخاطبین نمایش داده شود بنابراین هنگام تولید محتوای آن، باید تمام دقت خود را بکار بگیرید. تریبون هم یکی از زیرمجموعههای یکتانت و پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی هست که علاوه بر راحت کردن فرایند انتشار رپورتاژ آگهی به شما این امکان رو میده تا رپورتاژتون توی جایگاههای خبری سایتهای معتبر نمایش بگیره و بتونین به کاربرهای اون سایت پوش تبلیغاتی ارسال کنین. ریپورتاژ آگهی زیرشاخه مبحث روابط عمومی می باشد که البته در بازاریابی دیجیتال و همراه با سئو سایت کارایی خود را نشان می دهد بیشترین استفاده ای که از ریپورتاژ می شود معمولا از سمت و سوی سئوکاران وب سایت ها انجام می شود چرا که آن ها به اهمیت این مورد در وب سایت و بهبود رتبه سایتشان آگاه هستند.

مثلا مطالب وبلاگ سایت دقیقا که با محتوای شما پر شده است. باید در نظر داشته باشید که وقتی یک سایت خبری بسیار معتبر اخبار شما را در سایت خود منتشر می کند ، این احتمال وجود دارد سایر کاربران آن وب سایت حداقل یک بار از سایت شما بازدید کنند. برای جذب کاربران به ریپورتاژ آگهی و افزایش بازدیدکنندگان سایت باید از عناوینی جذاب و منحصر به فرد استفاده کنید. ۳٫ از یک رپورتاژ آگهی فقط یک بار، یک انکرتکست (anchor text) به صفحه هدف در سایت شما لینک داده شود و این لینک حتما در پاراگراف اول باشد. با انکرتکست های مرتبط به لندینگ و صفحه اصلی سایت خود لینک داده و همچنین اگر می توانید از وب سایت های معتبر در متن خود استفاده کنید و به آن سایت نیز لینک دهید. به طور کلی هیچ نوع محتوایی را بدون قرار دادن عکس های یونیک و با کیفیت منتشر نکنید.

همانطور که از نام این روش بازاریابی پیداست، ریپورتاژ آگهی یک محتوای متن با فرمت گزارش یا خبر است که برای تحقق اهداف تجاری مورداستفاده قرار میگیرد. تعرفه ریپورتاژ آگهی در سایتهای مختلف حتی با زمینههای کاری مشترک، ممکن است متفاوت باشد چرا که با توجه به نبود یک مرجع برای مشخص کردن تعرفه و قیمت ثابت، هر وبسایتی بنا بر قوانین داخلی خود قیمتی پیشنهادی برای انتشار ریپورتاژ آگهی در نظر میگیرد. به همین دلیل برای انتشار ریپورتاژ از سایت های خبری که نزد گوگل از اعتبار بیشتری نسبت به سایر وب سایت ها برخوردار هستند؛ استفاده می شود. اتوریتی در بهبودی سئو نسبت به دیگر ویژگیها بسیار نقش موثر تری دارد و هر چقدر اتوریتی سایت انتشار دهنده بیشتر باشد هزینه انتشار آگهی هم بالاتر خواهد بود. استفاده از ریپورتاژ آگهی در حال حاضر با استقبال بسیار خوبی روبرو شده که از مزایای بسیار زیادی برخوردار است. دلیل اصلی این موضوع از جایی نشات میگیرد که وقتی شما ریپورتاژ خود را در کانالهای توزیع محتوا و به ویژه سایتهایی با بازدید بالا منتشر میکنید، این سایتها به شما لینک فالو میدهند و از آنجایی که مطلبتان همیشه در صفحه اول گوگل نشان داده میشود و سایت منتشر کننده اعتبار خیلی خوبی دارد، در نتیجه وضعیت سئوی سایت شما خیلی بهبود خواهد یافت.

رپورتاژ آگهی، درواقع یک مقاله بهحساب میآید که در رسانهها و شبکههای معتبر اینترنتی منتشر میشود و با بنر تبلیغاتی متفاوت است. به این کار ریورتاژ گفته میشود. نحوه نوشتن ریپورتاژ در صورتی که به شرکت های متخصص واگذار شود مانند شرکت ها میتواند با بهترین حالت ممکن این فرایند انجام شود . تا به این شکل، شماره تماس ها و یا ایمیل ها و سایر راه های تماس با شما، در ذهن کاربرها جا خشک کند. به این دلیل که امکان داد ریپورتاژ آگهی شما در رابطه با یک سایت خاص و یک کسب و کار خاص باشد. در پایان اگر شما نیز تجربه نگارش ریپورتاژ را داشتید و یا اگر تا به حال از این نوع تبلیغات استفاده کردید در بخش نظرات کاربران نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید. برای بخش معرفی شرکت و یا محصول و خدمات، می توانید در قسمتی از متن اصلی خود به معرفی شرکت پرداخته و یا در بخش جمع بندی به آن اشاره نمایید.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه
تماس با ما